IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th June 2009, 13:40
Аватара на савина
савина савина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 24
По подразбиране

За чужди деца бих се грижила, но само срещу заплащане.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th June 2009, 13:58
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от савина
За чужди деца бих се грижила, но само срещу заплащане.
Ко.............
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th June 2009, 14:14
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от савина
За чужди деца бих се грижила, но само срещу заплащане.
Не бих си позволила такива крайни изказвания, никога не знаеш как ще се завърти колелото на живота...предполагам опира и до ценностна система...
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th June 2009, 14:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бе да, много е лесно тъй да се говори, ма опре ли ти яйцето до гъза, обикновено запяваш друга песен
Аз се едно съм си викала цял живот искам мъж с деца
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th June 2009, 15:15
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от савина
За чужди деца бих се грижила, но само срещу заплащане.
Има една приказка: Голям камък хвърли, голяма дума не казвай!

Винаги бих се грижа за децата на мъжа си! Колкото и да са трудни отношенията, както е в повечето случаи, със сигурност знам, че ще направя всичко възможно да им бъда добър приятел и да се разбирам с тях! Ако обичам мъжа си, трябва да обичам и децата му, защото те са част от него!
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 12th June 2009, 15:21
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Интересно!

Освен Апо и Салатката другите май разсъждавате хипотетично, може и да греша.

Аз се зарадвах, че мъжът ми има дъщеря от първия си брак, защото имам син и много ми се искаше момиченце. Друго си е да го облечеш, да го понаконтиш, да му помагаш като жена/приятел....много фантазия вложих.
После преминах към действие.Като идваше у дома все гледах да угодя, дали е яла, дали са и мокри краката през зимата, носи ли си чадър...все глупости от този сорт. Не ме прие. Майка й /не я познавам/ не само я настройваше срещу мен, а и беше забранила да се храни при нас, да не взема да я отровя.

Караше я да оставя разни "амулети" из къщата /топки от връвчици, косми, нокти, а веднъж и употребявана дамска превръзка/.

Борих се няколко години да спечеля ако не любовта й, то поне приятелството, но ударих на камък. И накрая се предадох. Ако иска нещо - давам й, но не се напиням повече.

Сигурно Апата ще ме изкритикува, но наистина не успях.
Виж, сина ми и мъжа ми си паснаха идеално. Сина казва "ще съм у нашите", мъжът ми "това го може сина, той го направи".

А мъжа ми не положи и грам усилие, просто се получи.

Къде сбърках аз?
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #37  
Стар 12th June 2009, 15:29
Аватара на miayyy
miayyy miayyy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 302
По подразбиране

Маузче, понякога просто не се получава...
като те слушам направо настръхвам... на мен ми предстои това ... и се надявам да ме подмине и всичко да се получи по-хубавия начин ...
но различни хора.. различни виждания и разбирания... сега е мъчника и мисля че няма да има проблем, но много се притеснявам като порасне да не ме обвини че родителите и не са заедно ..много са тънки и специални тези отношения ...
__________________
"Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш,че вече е стар за тази работа."
Отговори с цитат
  #38  
Стар 12th June 2009, 15:30
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Никъде не си сбъркала ...просто щом постоянно я настройват срещу теб...трудно ще се получи..
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12th June 2009, 15:30
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Не си сбъркала, просто хората понякога от чиста човешка злоба и простотия правят някои неща, от които полза няма. Най-много децата страдат от това. Моята приятелка за омъжи наскоро, съпруга и има момиченце от друга жена. Детето много я обича и не разбира , защо майка и не я харесва един ден и беше казало " Каке, аз те обичам толкова много, а мама защо не те...".
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 12th June 2009, 15:50
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Маузке, то става двустранно, затова е така... тия болни постъпки дето ги разправяш и аз съм ги минала... зависи колко е подвластно на мнението на майка си детето- дъщерята на мъжа ми мисли от малка най- вече със собствената си глава, докато сина му е доста привързан към майка си и с него ми беше доста по- трудно. Жената просто е жена със силно изразен селски манталитет, затова съм й простила и продължавам да й прощавам приказките по мой адрес (в момента се е активирала пак със страшна сила, ама добре, че децата вече са големи и никой не й обръща внимание ).
Сигурно обаче ако продължаваше и след толкова година да не се получава омуникацията и аз в един момент щях да се откажа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чуждидеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:46.