IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Мъжки фитнес


Виж резултатите на анкетата: Spored vas Mitio Krika kak e postignal hubavo tqlo? Toi otri4a da polzva steroidi taka li e?
Toi se gulta s zabraneni dobavki 43 52,44%
Chist e i s mnogo usiliq e postignal tova tqlo 6 7,32%
Toi e cirkadjiq 33 40,24%
Гласували: 82. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 12th June 2006, 09:30
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

, разбира се, че става дума за здравословни увреждания,то за икономически..."Имал си бол пари,платил си!"
Ако хапнеш лоша храна ще дриснеш някой и друг ден и ще се оправиш, но нали има теория,че ако на организма му подаваш тестостерон по изкуствен път дълго време, той /организма/ може да забрави начина по който го произвежда? Има нещо сходно и с креатина,също подаваш на организма продукт,който организма и сам произвежда, не е ли възможно това да предизвика аномалии в тоя организъм?
После,мама му стара,гледай сега- яки пичове, ама наистина яки и здрави, а се тъпчат с химия до побъркване! Нещо не е наред ,бе човек !
Другото-колко хора познаваш със скъсан гръден мускул? Аз зная шест такива досега. И са късали на около 150-160 килограма избутване. Зловеща травма , в най-добрия случай се отърваш с вдлъбнатина на гръдния мускул
Колко от даващите манги за химия виздат някаква възвращаемост? Или получават насреща здраве? Спрат ли,за нула време спатъхват...
Митьо Крика-велик красавец,след като пострада в някаква дискотека,не можа да вдига десетина дена някъде-за това време така провисна , и такава гуша извъртя,че веднага виждаш-зобиш ли-биваш , спреш ли, става кофти.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th June 2006, 12:45
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Цитирай:
Първоначално написано от GOG
,
Ако хапнеш лоша храна ще дриснеш някой и друг ден и ще се оправиш, но нали има теория,че ако на организма му подаваш тестостерон по изкуствен път дълго време, той /организма/ може да забрави начина по който го произвежда? Има нещо сходно и с креатина,също подаваш на организма продукт,който организма и сам произвежда, не е ли възможно това да предизвика аномалии в тоя организъм?
Ne e vazmojno..Kreatin ne se proizvejda v organizma,a se priema s hranata(glavno ot meso),a hormonite sa produkt na endokrinni jlezi i se proizvejdat ot holesterol.. A na organizma vednaj da mu podade6 ne6to kato hormon ot vynka se obyrkva hormonalnata regulaciq jestoko i mu trqbva dosta vreme da se normalizira,dosta pove4e ot polujivota na steroidite taka 4e ne zimaite takiva raboti,osven ako ne ste systezateli kulturisti!
NQMA KREDOR ,izvinqvam se za latinicata
Състояние на естествено повишен креатин в организма е известно в медицината. Появява се при някои видове напреднал рак на белия дроб например. Идеята е, че това е един вид защитна реакция на организма - подтиска определени типове синтез, които иначе са нормални за здравия човек и по този начин така да го кажем "запушва дупки" - моментно стабилизира организма, което би било за сметка на дългосрочното му здраве, но сами се досещате колко ще да е стресиран организма при рак и че дългосрочното запазване на функциите му едва ли му е приоритет. Лошото е, че с приемане на креатин вие изкуствено докарвате такова състояние на организма. Както виждате по - горе, това състояние се опитва при болест да "симулира" нормална работа, което означава, че най - вероятно трудно можете да усетите последствията му.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th June 2006, 12:55
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

Пил съм креатин - 8-10 грама в зареждащия период и после по 4-5 на ден и съм доволен от ефекта - изрази се главно в това че имах повече енергия за тренировки, което си е за отбелязване при условие че бях само на пилешки пържоли и салата. В края на цикъла ми за релеф бях направил много добър релеф, който задържах почти два месеца след като спрях диетата. Нямаше странични ефекти - никави. Препарата си е пуканки в сравнение с това, с кото се зареждат повече хора (сериозно трениращи) в периода за релеф - анавар, винстрол и т.н.
Но всичко това е разговор между хора тренирали поне 7-8 години. Като мине толкова време и спортистът не се е преебал с неправилно изпълнени упражнения или прием на стрероиди, той може да си позволи да експериментира със тялото си. В това е красотата на този спорт - ти сам си скулптурът, а в рзботата си ако пожелаеш можеш да ползваш и горелка. Първите 2-3 години обаче, ако вземаш помощни вещества, няма да минеш на горното ниво, така нисля аз.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th June 2006, 14:08
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GOG
...Първите 2-3 години обаче, ако вземаш помощни вещества, няма да минеш на горното ниво, така нисля аз.
Кои неща визираш?
__________________
...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th June 2006, 15:01
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

За човек над 20 години едва ли с нещо може да навредят,такъв човек вече може да отдели житото от плявата, и да не прекалява. Но ги употребяват деца на 14-15 , стремят се към резултат , треньори доказват своето величие единствено с помощта на химията, правят се суперпостижения в тая възраст, всеки си вика-ето го новия световен шампион, а на 17-18 вече са обявени за безперспективни, вече са издухани, още преди пубертета.
За да се докаже вредата трябва да измине време, не 7 години,а три -четири пъти по 7 години, тогава може да се проявят последствия-инфаркти, и не ща да им казвам названията на разни там възможни усложнения.
Ако не бях виждал хора , които са вземали по 40 -50 анабола дневно в какво състояние са в момента , сигурно нямаше да наострям уши винаги когато става дума за стимуланти.
Човек спортува на 15, престава на около 25-27 , но продължава да е жив и на 45, и на 60 а някой ден живот и здраве става на 70, ако се увреди още на 30, какво го чака?
Не всеки ще направи пачка като Шварценегер,та да прескочи трите инфаркта които го сполетяха,нали?
Темата остава отворена, до нови факти.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th June 2006, 15:39
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GOG
Човек спортува на 15, престава на около 25-27 , но продължава да е жив и на 45, и на 60 а някой ден живот и здраве става на 70, ако се увреди още на 30, какво го чака?
И защо трябва да престава да тренира на 27 г.? След като с годините нуждата от спорт нараства, а и точно в тази възраст (25 - 30 години) човек достига максималното си физическо развитие и форма?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th June 2006, 18:24
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

благодаря за въпроса колега.
и така намерете списание мускули и фитнес брой 102 юни 2006г.
страница 48 статия:
"мускули
в средната възраст възможно ли е това
/ ако треньорави, разбира се не е глупак/"


молия коментар след прочит на стията, лично аз се замислих но и ще ми е интересно и ваще виждания, особено със стаж 7-15г.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th June 2006, 20:52
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Ами четох я, тази статия, ама нещо не ми хареса как е написана.
Според мен може да се тренира на всяка възраст и това ще е само от полза, стига да не се злоупотребява с натоварванията и химията разбира се
Пък и така малко или много се обръща внимание на храненето, което при нетрениращите хора е на отчайващо ниво.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th June 2006, 21:06
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GOG
Човек спортува на 15, престава на около 25-27.
Убийте ме, това и аз не го разбирам.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th June 2006, 22:28
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Ами четох я, тази статия, ама нещо не ми хареса как е написана.
Според мен може да се тренира на всяка възраст и това ще е само от полза, стига да не се злоупотребява с натоварванията и химията разбира се
Пък и така малко или много се обръща внимание на храненето, което при нетрениращите хора е на отчайващо ниво.
виж всеки си взима индивидуално решенията, искренно се надявам да греши автора та аз съм на 32 но за съжаление виждам някой промени, но както и да е. да тази статия нека е приемем като едно предопреждение!!....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СпоредвасМитьоКрикакакпостигналхубавотяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:05.