IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1091  
Стар 20th April 2008, 15:47
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blagovest
Хора 45 кг. съм....
Искам да кача малко....Какво ще ми предложите?


п.п. Каква ирония от 90 на 45 и траа да качвам....
Благовесте, Благовесте, докъде се докара? Не искам да те упреквам и плаша, но е време да се посъветваш със специалисти.
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #1092  
Стар 20th April 2008, 22:09
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Мъж 45кг. Бързо на специалист за да си спасиш здравето!
Отговори с цитат
  #1093  
Стар 27th May 2008, 10:07
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

я и аз да питам нещо

понеже съм на диета, и сутрин пия много кафе- нес предимно с мляко. много ще рече 3-4 чаши. вредно ли е много и кое кафе е по силно в крайна сметка- нес или експресо, че всеки ми казва различно?
Отговори с цитат
  #1094  
Стар 27th May 2008, 10:38
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Чувала съм, че нескафето е по-силно. Лично аз го предпочитам. Не пия еспресо. А що се отнася до това, дали е вредно: всичко прекалено не е полезно. Прави си го с повече вода и обезмаслено мляко.
Отговори с цитат
  #1095  
Стар 27th May 2008, 10:57
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

аха, ами аз така го правя, в голяма чаша, вкъщи ми е нискомаслено, но на работа не. и без захар. така го пия. четох някъде че било полезно при отслабване, после четох че не е... знае ли човек вече...
Отговори с цитат
  #1096  
Стар 27th May 2008, 12:16
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Полезно едва ли е, но и в нормални количества едва ли е вредно.. Аз сутрин пия 1ч.л. нескафе с 200мл. мляко 0.1%, а след обяд пия по 0.5ч.л. с много малко мляко(1.5% най-често, ако не си нося от вкъщи 0.1%) или без мляко. Кафето, в големи количества е вредно по-скоро за сърцето, отколкото за диетата..
Отговори с цитат
  #1097  
Стар 27th May 2008, 12:34
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

да, понякога получавам учестено сърцебиене. мерси за отговора!
Отговори с цитат
  #1098  
Стар 13th June 2008, 09:21
Аватара на zozeto
zozeto zozeto не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 194
Изпратете съобщение чрез MSN до zozeto
По подразбиране Здравейте, Дами!!!

И понеже това е тема за всякакви "...семи, бонбонки, калории ... " и т.н., реших, че именно тук мога да отправя към вас едно запитване.
Представител съм на единствената в страната фирма, производител на оризовки и житенки, които може би вече познавате, но няма да споменавам марки, за да не се сметне за реклама. Бих искала да се обърна към Вас, в качеството Ви на наши настоящи и бъдещи потребители, като се допитам за мнението Ви към този тип продукти. Ще се радвам да узная дали те имат или биха могли да имат място в менюто Ви и ще съм на Ваше разположение да отговоря на всичките Ви въпроси, що се отнася до характеристиките, качествата и предимствата на храненето с тези продукти. За мен ще е от изключително значение да знам какво е необходимо за подобряването начина на хранене на нашите потребители, и да се съобразим с това при разработването на нови продукти.
Предварително ВИ благодаря за вниманието.
С най-добри пожелания,
Зори
Отговори с цитат
  #1099  
Стар 17th June 2008, 22:23
skokomar skokomar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 14
По подразбиране

здравейте имам няколко въпроса и се надявам да ми отговорите
Такаа..сега започвам НВД(най-накрая) та ме интересува колко грама въглехидрати трябва да приемам на ден като се има в предвид че ходя от 14 до 16 и 30 на тренировки по баскетбол, а вечер към 7-8 тичам средно по 8 километра.Второ-позволено ли е кисело мляко(2%) с мед - просто не мога да му устоя Трето - какъв е средния ефект от този режим - хранене и тренировки, по отношение на килограмите и последно - от коя част на тялото започва отслабването -винаги съм се чудил.Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #1100  
Стар 17th June 2008, 23:11
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Пазила съм го този режим, но ще отговоря само на въпроса,в чийто отговор не се съмнявам и грам- мед не може да ядеш.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.