IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1361  
Стар 15th June 2008, 11:50
elichka19 elichka19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

Наистина - д-р Георгиев излиза в отпуска от 18-ти юли, но на мен не той ми маха конците, а една сестра. Тя също ми сложи нови лепенки и ластична лента. Всичко това стана на 8-ми ден от операцията. Няма от какво да се притесняваш, че точно д-ра няма да го има.
  #1362  
Стар 15th June 2008, 12:16
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liuskata8305
Момичета,да ви питам-оня ден разговарях с една прясно оперирана мацка при Н.Георгиев,тя ми каза,че разрезите се лепят и няма да ходя да ми махат конците
Истина ли е или за всеки е различно
Да мила истина е! Моя приятелка се оперира при Н.Георгиев - април и разрезите й бяха лепени.
__________________
2 X 620cc
  #1363  
Стар 15th June 2008, 22:15
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zhenya chavdarova
Цитирай:
Първоначално написано от liuskata8305
Момичета,да ви питам-оня ден разговарях с една прясно оперирана мацка при Н.Георгиев,тя ми каза,че разрезите се лепят и няма да ходя да ми махат конците
Истина ли е или за всеки е различно
Да мила истина е! Моя приятелка се оперира при Н.Георгиев - април и разрезите й бяха лепени.


С какво ги лепят тея белези?
А има ли разлика в крайният резултат в зависимост с как са те закърпвали след операцията!
  #1364  
Стар 15th June 2008, 23:06
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

[quote="bobeto83"]
Цитирай:
Първоначално написано от zhenya chavdarova
Цитирай:
Първоначално написано от liuskata8305
Момичета,да ви питам-оня ден разговарях с една прясно оперирана мацка при Н.Георгиев,тя ми каза,че разрезите се лепят и няма да ходя да ми махат конците
Истина ли е или за всеки е различно
Да мила истина е! Моя приятелка се оперира при Н.Георгиев - април и разрезите й бяха лепени.


С какво ги лепят тея белези?
А има ли разлика в крайният резултат в зависимост с как са те закърпвали след операцията!
[/quote

на втората седмица след операцията ми показа си и разрезите по4ти не си личяха
__________________
2 X 620cc
  #1365  
Стар 16th June 2008, 07:04
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Не знам със сигурност, но мога да предположа, че белезите не са лепени, а зашити с вътрешни шевове, които сами се разпадат след време (когато тъканите зарастнат). Лепенето е несигурно (особено при това разтягане на кожата, което се получава при поставяне на импланти), а и белегът по-късно обикновено се разширява.
Освен това на втората седмица белезите обикновено наистина не си личат, те стават червени и твърди между 2 и 6 месец ("зреене" на белега).
__________________
diable blond/ange blond
  #1366  
Стар 16th June 2008, 08:28
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

На мен хич не ми се вярва да ги лепи,ама знам ли,в такъв случай по-пътя на логиката и поради факта че всички пластични хирурзи се опитват всеки по-отделно да се докаже и да бъде новатор за нещо,та мисълта ми беше че няма логика едни да ги лепи а други да ги шие.Аз има повдигане ,намаляване на ареолите и поставяне на инпл,та си мисля че ако "лепеше"щеше поне ареолите да ми залепи...............
  #1367  
Стар 16th June 2008, 09:53
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
На мен хич не ми се вярва да ги лепи,ама знам ли,в такъв случай по-пътя на логиката и поради факта че всички пластични хирурзи се опитват всеки по-отделно да се докаже и да бъде новатор за нещо,та мисълта ми беше че няма логика едни да ги лепи а други да ги шие.Аз има повдигане ,намаляване на ареолите и поставяне на инпл,та си мисля че ако "лепеше"щеше поне ареолите да ми залепи...............
и аз мисля така
  #1368  
Стар 16th June 2008, 10:05
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

На моя приятелка и лепиха разреза след операция на апендесит , но но я предупредиха да внимава с движенията , че да не се отвори.
При гърдите ми се струва доста рисковано щото и кожата се разпъва и тежеста им се увеличава . Но все пак 21 век сме - всичко е възможно
  #1369  
Стар 16th June 2008, 10:56
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
natalia1 как си?В друг форум бях чела за твоето решение с реоперацията да направиш и смяна на инпл.Бъркам ли и още ли си на това мнение?А твоят докт. на какво мнение е ?В смисъл колко време ти каза че трябва да се изчака за да се направи подмяна.Ще ти бъда много благодарна за отговора,защото много ме вълнува срока,а никой май не е наясно с това..........?
  #1370  
Стар 16th June 2008, 15:50
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Извинявай Доротея, не съм видяла въпроса ти. На мен ми каза, минимум след 3 месеца, но по-добре след около 6. Не ми се струва много оправдано чакане от 1 година, прекалено е, настоявай да намали срока.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:43.