IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1501  
Стар 3rd July 2008, 09:19
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

аniK, сега като се загледах в снимките ти, открих прилика в коремчето и татуто с тези на gwen.

За вида на гърдите ти няма да се повтарям. Само ще кажа пак - носи си ги със здраве!
  #1502  
Стар 3rd July 2008, 11:08
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Ето мои снимки на 7 месеца
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=259904
pass:5404

Знам колко полезно ми е на мен да гледам чужди снимки. Моите са си ниско и лявата е поизпаднала настрани, но ще чакам следващо раждане за РЕ. Със сутиен и по бански стават
aniK, страхотни са ти мацко......многооооооо ме кефят . на доктора ти.
__________________
2 X 620cc
  #1503  
Стар 3rd July 2008, 11:44
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

ANIK И на мен много ми харесват формата е супер и много добре ти стоят , само дето зърната гледкат нагоре, твоите така ли си бяха и преди или е станало след операцията.

А мога ли тук да попитам при хора при които зърната са гледали в различни посоки или пък са били по вирнати, с операцията тези неща могат ли да се корегират и да се центрират?
  #1504  
Стар 3rd July 2008, 11:49
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Аз ще ти отговоря сега вместо нея и а тя ще ти отговори по-подробно.................Има проблем след операцията и затова зърната и са така нагоре............Някак си инпл. и стои по-надолу.
  #1505  
Стар 3rd July 2008, 12:29
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Благодаря ти Доренце, ама аз се извинявам за питането, просто ми направи впечатление и аз понякога съм много пряма.

Но искам да кажа , че пак ми харесват гърдите и, и се надявам да фиксира успешно ако нещо не и харесва!!
  #1506  
Стар 3rd July 2008, 12:52
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

на мен ми харесват - може би не съм такъв професионалист като вас и не забелязах да има нещо
  #1507  
Стар 3rd July 2008, 12:57
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Благодаря ти Доренце, ама аз се извинявам за питането, просто ми направи впечатление и аз понякога съм много пряма.

Но искам да кажа , че пак ми харесват гърдите и, и се надявам да фиксира успешно ако нещо не и харесва!!
Аааа, спокойно, аз ако си ги харесвах на аватара ми нямаше да има очи :P Имплантите са ниско и ареолите/зърната са неестествено високо, чак понякога ме е срам като ми личат през дрехи. Не мисля, че преди са ми били така, з'то бях "ребро с пъпка" (по-скоро няма как да знам ). Ама можеха да ми ги центрират
На снимка най-хубаво си личат дефектите, а и всеки сам си ги вижда много добре
  #1508  
Стар 3rd July 2008, 13:21
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Доктора какво каза по въпроса?

Ще направи ли корекцията?

Абе много им се дразня на тея хирирзи , защо не вземат да бъдат по съсредоточени и да отделят повече време за операцията та да изпипат всичко много добре за да бъдат сигурни в успеха си.
Така биха направили добро не само на пациентката си , но и огромна услуга на самите себе си, защото немисля че им е приятно да оперират по 3, 4 пъти една и съща личност, и все някой да ги преследва с въпроси и оплаквания, нали?
  #1509  
Стар 3rd July 2008, 16:53
tonik tonik не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: бургас
Мнения: 18
По подразбиране

здравейте и от мен,
аз имам въпрос за кола маската.Април месец ми беше операцията при Антон Тонев с разрез под мишниците.Досега се почиствам само със самобръсначка,но искам да започна отново с колата,но ме притеснява да не си пигментирам белега.Според вас може ли топлата кола да навреди?
  #1510  
Стар 3rd July 2008, 19:42
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

бобче, доктора си харесва работата по мен ...естествено...
За колата нищо не мога да кажа
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:24.