IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 23rd March 2008, 09:47
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Ще попитам.
  #402  
Стар 23rd March 2008, 12:32
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Айде сега всички да се въоражим с малко търпение Аз също не си харесвам на 100% гърдите в момента ,но те се променят към по добро с всеки изминал ден.
  #403  
Стар 23rd March 2008, 13:52
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

junglegirl- Много ти благодаря мила, думите ти много ме поуспокояват! И аз така се надявах, но друго е да чуеш и някой да ти го каже! Поздрави и целувки на всички които ни подкрепят в трудните моменти!
__________________
335 сс подмускулно
  #404  
Стар 23rd March 2008, 14:49
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Айде сега всички да се въоражим с малко търпение Аз също не си харесвам на 100% гърдите в момента ,но те се променят към по добро с всеки изминал ден.
Напълно сам съгласна!!! Малко повече търпение(знам че не е лесно ) и всичко ще е наред!!! Целувки на всички x
  #405  
Стар 23rd March 2008, 17:14
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Преди малко ходих да се втренча в новите си приятелки и май са се смъкнали на долу поне на половина. Надявам се де да не е оток само и така да ми се струва, че днес ми е по-зле от вчера....ама пусто нетърпение надявам се да съм права. От петък не съм сваляла колана още и ще издържа така до утре вечер пък да видим
__________________
335 сс подмускулно
  #406  
Стар 23rd March 2008, 21:55
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Момичета не се притесняваите и не се вглеждайте всеки ден защото ще намирате неща които няма да ви харесват .Аз във началота като си ги видях какви са криви и несъразмерни изпаднах в депресия и плачех постоянно.Но сега след 4 месеца мога да кажа че си ги харесвам много .След всеки изминал ден те се променят до 4 месеца.
  #407  
Стар 23rd March 2008, 22:54
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Mомичета, моите болки в гърдите утихнаха, но сега много ме болят шевовете. Особено силни са при изправяне от легнало положение. Тогава се получава едно усукване и придърпване, които буквално ми пилят мозъка. Говорих с Докторката и за това, че има капчици кръв по лепенките. Каза, че било нещо обичайно, но все пак, за мое успокоение, искала да ме прегледа утре. Дано всичко е наред.
Вас боляха ли ви шевовете?
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #408  
Стар 23rd March 2008, 23:15
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Честито sweety_L !
Със здраве да си ги носиш и да побъркваш мъжете
А за болките ,нали знаеш - трай бабо за хубост
Щом Заякова ти е казала ,че е нормално кво се притесняваш
  #409  
Стар 23rd March 2008, 23:16
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

момичета и аз съм в лекичка паника
от самото начало ме болеше само едната гърда и беше по подута от другата, като ми махаха конците (преди 5 дена, на 19 ден се пада от операцията) доктора каза че просто едната зараства по бавно о още има оток. ок нормално е. Но днес забелязах че върпосната по бавна гърда изглежда далеч по добре от другата уж по бързата....
Тази, която зараства по бързо изглежда по напръщяла, по голяма (макар и ръбовете и да се напипват повече отколкото на другата), вените си личат много повече и ме сърби повече....
с две думи, тази която беше по зле сега изглежда по добре от другата... а другата ме сърби (цялата) по голяма и напръщяла е нормално ли ееее? минаха вече 24 дни, с над мускулно съм
  #410  
Стар 24th March 2008, 00:21
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Честито sweety_L !
Със здраве да си ги носиш и да побъркваш мъжете
А за болките ,нали знаеш - трай бабо за хубост
Щом Заякова ти е казала ,че е нормално кво се притесняваш
E, притеснявам се, как? Станах сомнанбул! Само при мисълта, че ще си лягам и ми става лошо. Не знам, но на мен не ми се струва нормално шевовете да не са ме боляли 3 дни, а едва на 4 да почва болката?! Просто не знам колко дълго мога да издържа без сън? Скоро ще разбера!

Иначе, мерси за пожеланията, iani!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:32.