IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th February 2010, 10:48
Аватара на sundancebg
sundancebg sundancebg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: Англия
Мнения: 37
По подразбиране

Благодаря за куража
Снимки обещавам още във вторник
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th March 2010, 09:40
Paf Paf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Пазарджик
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте и от мен,на мене ми е 8-ми ден от операцията беше ми на 8-ми март.Та и аз имам същите проблеми с дишането ту едната се отпуши ту другата и само през носа не мога да дашам,дебита на въздух не ми стига.Иначе и аз имах много засухнала кръв оято се беше бетонирала по стените и до вчера вобще не можех да дишам но след махането ан конците доцент Джамбазов ми каза с клечки са уши и куслородна вода да почна да ги махам внимателно(и аз използвах и пинсета да си помагам при отстраняването им) та разликата е голяма сега минава въздух и през дрете но не достатъчно,весе едно некаде вътре имам гъст секрет като при хрема коирто не мога да отхрача.Иначе на мен лечението ми е само с Стеримакс не ми е дадено никакво мазило в допълнение и много се чудя на своя глава да си взвма ли ринолекс?!Какво ще кажете на вас изписваха ли ви и нещо за опмекотяване,тъй като кислородната вода доста ми изсуши носа сътре...!
__________________
вината е състояние, в което пропадаш в миналото, а притеснението - състояние, в което пропадаш в бъдещето
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th March 2010, 14:40
j_joy j_joy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paf
...Какво ще кажете на вас изписваха ли ви и нещо за опмекотяване,тъй като кислородната вода доста ми изсуши носа сътре...!
Здравей, спредполагам вече си купила някакво мазило, но все пак...
Аз съм на 2 седмици след операция, заради изкривена преграда. Изписаха ми един маслен спрей с лимоново, сусамово, портокалово и още други неща - "Гелоситин" се казва, както и кремче Низита. За отпушване - не отпушват, но поне омекотяват и помагат да не ти опъват много конците и пластините. Пробвах и Ринолекс и вит. А какпи... според мен все тая, всичките омазняват, но ефект на отпушване трудно мога да кажа, че съм постигнала...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th March 2010, 18:46
Paf Paf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Пазарджик
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте,да оточня че сам момче само На мен ходих да ми махат пластините ония ден и ми изписа доцента ринолекс или низита да ползжам нищо друго и ми акза да сли слагам още 1 седмица схината на носа от жан с лепенки като спя вечер да не се ударя за секи случай,при вас имало ли е таков нещо че никак не ми се слага още цяла седмица но...

П.С мерси за инфото!!!
__________________
вината е състояние, в което пропадаш в миналото, а притеснението - състояние, в което пропадаш в бъдещето
Отговори с цитат
  #35  
Стар 25th March 2010, 10:26
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Аз лично си слагах гипса вечер и го махах сутрин 1 месец. Според мен е по-добре да изпълняваш указанията на доктора, за да си нямаш проблеми...е...ще изтърпиш още малко...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 15th April 2010, 12:41
emi_xground emi_xground не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте,
На мен ми е 15 ден от операцията при Емил Георгиев.
Вече нямам почти никакви следи от синини и оток, нямам болка, нямам сърбеш, дишам чудесно само където усещам насъбралият се засъхнал секрет в носа, но явно е малко щом не ми пречи.
С две ръце гласувам за него като много добър маистор на носове, и пожелавам бързо въстановяване на всички ви.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 15th April 2010, 16:48
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Честито! Защо не пуснеш снимки?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16th June 2010, 10:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

[quote="emi_xground"] Емил Георгиев.
много добър маистор на носове]


да,адския майстор
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12th October 2010, 13:11
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

аз също съм доволна от него.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 12th October 2010, 14:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony
аз също съм доволна от него.
е и?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отпушваненаносаследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:02.