IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 22nd March 2010, 20:05
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

На мен днес ми е плодов ден - изядох 2 ябълки и 3 банана, обаче съм в цикъл (и то първи ден) и почна да ме боли зверски глава, без да чувствам глад. Изядох 50 гр. шоколад, за да мога да пия хапче, но още преди да беше имало време да подейства, главоболието ми беше минало. Така че явно наистина е било от глад.
Така или иначе, смятам с това да тегля чертата за днес - не е голяма драма (калориите със сигурност са под 1000, а само във фитнеса заминаха бая от тях, с 50 минути доста интензивно кардио).
Вчера и онзи ден нещата бяха окей, не съм прегрешавала, макар количествата още да са позавишени. Постепенно изчиствам храната. :P

И съм много редовна във фитнеса, а и извън него не се спирам. Още нещо - по принцип първият ден от цикъла ми е много неприятен, но днес не го усетих (с изключение на главоболието). Явно физическото натоварване се отразява добре.

Умишлено не се тегля - в момента задържам вода и не искам да се обезкуражавам.
Успех на всички момичета - чета ви редовно, да знаете!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:47.