IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 26th February 2007, 22:20
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

W0W .... sorry грешката е моя
__________________
Отговори с цитат
  #92  
Стар 26th February 2007, 22:29
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз пък реших да си направя една комбинара консултация.ще се консултирам с пл. хирург в която клиника предлагат и мезотерапия.консултацията ще бъде на тема целулит и как е най-добре да се процедира за скулптуриращ ефект и съответно за премахване на целулита.тоест. Дали само мезо или и липо до някаква степен.И ще предценя кое и как.че все съм с резерви.....
Отговори с цитат
  #93  
Стар 27th February 2007, 18:49
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

от опит липосукцията няма да ви махне целулита ,ако някой лекар ви го каже ,значи ви лъже ,просто ако реши да смуче толкова повърхностно ще станете като релефна географска карта ,така че имайте едно наум
Отговори с цитат
  #94  
Стар 27th February 2007, 20:54
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Момичета, днеска гледах едни термо клиниве, затоплтя дупето и правят лек масаж като предотвратяват появата на целулита или подобряват. Някой носил ли е такъв клин, според мен по време на спорт?
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #95  
Стар 28th February 2007, 01:55
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз имам един такъв клин
Не е май термо, ама е напоен с разни масла и уж масажира и действа антицелулитно. Интересно, че дори и след като го изпрах, пак мирише на тия масла, прави кожата доста мека, обаче не съм забелязала да намаля целулита от него
Отговори с цитат
  #96  
Стар 28th February 2007, 09:13
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Тоя целулит е отврат работа...и все си мисля,че каквото и да го правя ще си седи-отърване няма Отслабвала съм драстично-47 кг,обаче пак си седи тук-таме.Преди година си бях взела 2 мазила на ALGOTHERM,използвах ги до половината и като не видях някакъв ефект ги изоставих,а може там да ми е грешката,че не съм била постоянна в това си начинание...знам ли.. Казват,че специално от тях имало файда.Сега ще препиша какво точно пише на тях(дано да ви говори нещо),първия се маже на проблемните зони вечер-силно загряващ,а другия се води стягащ-за сутринта:
CONCENTRE MINCEUR EFFET SAUNA -slimming gel heating effect detoxinating & smoothing gel
GELEE TONIQUE-firming gelee with slimming bio-spheres
Сега пак започнах да ги ползвам,поне да ги изхабя,вместо да ги хвърлям.Така и така съм почнала една диетка и умерено физическо натоварване,да знам че каквото е нужно съм направила,пък ако се позаличи гадния целулит поне малко-все е нещо
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #97  
Стар 28th February 2007, 11:10
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Предполагам си ползвала Thermo active slimming gel и Pulpe activ'Minceur на Algotherm, трябвало е да ги използваш до края, за да видиш ефекта от тях. Термо гелът е предназначен да се използва вечер(поради силно загряващото му действие), а пулпата сутрин(тя повече охлажда и има свеж цитрусов аромат), като кожата трябва да бъде предварително добре почистена и ексфолирана, за да могат максимално да проникнат активните съставки на продуктите през кожата и да окажат някакво въздействие върху целулита. Всяка опаковка е предвидена за около 14 дневна терапия, следователно двете заедно са предназначени за повече от 1 месечно използване(пулпата е по-голяма като обем).
Отговори с цитат
  #98  
Стар 28th February 2007, 11:44
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

Аз ги използвах точно така,но при мен нямше абсолютно никакъв ефект
Отговори с цитат
  #99  
Стар 28th February 2007, 11:57
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Ами да, за съжаление борбата с целулита е безмилостно жестока и иска постояннa и комплекснa грижа
Но един ден всички положени усилия трябва да се отплатят с добър резултат, само да не се губи надежда
Отговори с цитат
  #100  
Стар 28th February 2007, 18:48
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

miracle19, на много места има крем билка,не е изчезнал от пазара !!! проверявай в магазинчета с евтина козметика, аз съм го виждала и във фантастико дори ! днес пак го мярнах някъде, със сигурност го има!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:21.