IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 4th May 2007, 15:21
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Да за нея трябва да е.....и аз съм ходила.За отслабване има ефект ама за целулита... то по принцип при мен като отслабна и целулита намалява,но това е,което забелязях от процедурите при нея.
аз пък като остабна и целулита ми става мноооого по-видим
Отговори с цитат
  #152  
Стар 4th May 2007, 16:26
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Не знам от 10 процедури, но аз при Дойнова ходих много повече от десет пъти..не отричам, че имаше положителен ефект, но за резулттите, които искам (а и предполагам всички искаме) трябва да направя мноого повече процедури...първо по-интензивно и после по един път седмично за поддръжка...
Отговори с цитат
  #153  
Стар 4th May 2007, 16:33
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
Не знам от 10 процедури, но аз при Дойнова ходих много повече от десет пъти..не отричам, че имаше положителен ефект, но за резулттите, които искам (а и предполагам всички искаме) трябва да направя мноого повече процедури...първо по-интензивно и после по един път седмично за поддръжка...
Да така е.Аз също направиих доста повече от 10.(как не сме се засекли )чудя се сега дали да ги почвам пак или някакви други....
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #154  
Стар 4th May 2007, 22:00
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

А?! И аз ходя при др. Дойнова - периодично от 10 год. насам. Наистина е една от най-ефикасната процедура за отслабване и моделиране на проблемните места, но определено целулита се повлиява много слабо. Когато имам време ги комбинирам с антицелулитни процедури и е много успешно. От миналата седмица съм се засилила да сваля последните 3-4 кг. и пак съм редовна там. Дано да се засечем някой път. Ще ми е приятно да се запознаем. Но 10 процедури са много относително. В зависимост е кой колко има да сваля. Аз съм сваляла там 15 кг., за 4-5 мес., което прави около 50 процедури.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 5th May 2007, 13:23
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

ей значи до колкото прочетох като се къпя си вземам или утайка от кафе или пак прясно кафе на едно смляно и си права масаж на проблемните места по дупето и бедрата а движенията кръгови ли трябва да бъдат? и освен това кожата ми мокра ли трябва да е? трябва ли да обливам с вода докато си правя масажа това не ми е ясно а за тези редувания на топла и студена вода мисля че са много добре щото и на хората които имат проблем с вените помагат аз лично използвам антицелулитния крем на Dove мисля че няма да е зле така след като разбира се ми кажете как да си правя масажа с кафенце да се минавам и с кремчето айде мерси предварително
Отговори с цитат
  #156  
Стар 5th May 2007, 14:20
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране целулит

тези игли които се слагат много травмират кожата и за това знам че не е хубаво повече от 10-12 процедури,прави се почивка задължително наи малко един два месеца,така ми каза дерматоложката,а и все пак да зарастнат местата от дупките.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 5th May 2007, 17:18
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Е, те местата от дупките зарастват за един ден, иглите са супер фини.
А на въпроса за кафето - аз го смесвам с малко вода и няколко капки зехтин, за да стане на каша, масажирам усилено, когато вляза в банята и едва тогава - душ - т.е. на суха кожа...но едва ли ще е различен ефектът,ако преди това си я навлажнила. С кръгови движения се масажира - от глезените към горната част на краката и колкото по-дълго, толкова по-добре ) Контрастните душове продължавай да ги правиш, ако искаш и крема на Dove си използвай, но най-важно е да съчетаеш със спорт и пий много вода - борбата с целулита е комплексна - важно е да си постоянна във всяко от начинанията, тогава със сигурност ще има полза и видим резултат
Отговори с цитат
  #158  
Стар 5th May 2007, 21:20
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране целулит

е не е точно така,не зарастват за един ден, иглите са финни обаче няма как да те бодът два пъти на едно и същто място
Отговори с цитат
  #159  
Стар 5th May 2007, 21:22
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

хей мовете ли да ми кажете против целулит с прясно кафе ли е по-добре да си правя масаж или утайка или е без значение и когато си правя масажа движенията ми на ръцете какви трябва да бъдат ? а кожата ми предполагам трябва да е мокра и съответно кафенцето ? леле много въпроси задавам ам за 1 път чувам за този начин и затова бих желала някой дами обясни за да си права правилно масажа мерси предварително
Отговори с цитат
  #160  
Стар 5th May 2007, 21:29
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране целулит

да ти кажа за кафе не съм чувала да има ефект но пробваи с кръгови движения,аз правя с морска сол ,предполагам с утаиката.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:02.