IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #621  
Стар 3rd August 2009, 00:12
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Ебаси наглата и нахална реклама където правиш на всякъде
Отговори с цитат
  #622  
Стар 3rd August 2009, 00:15
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране Re: DEKO6EIPARA-TOVA SAS SIGURNOST PREMAHVA CELULITA

Цитирай:
Първоначално написано от taniadn
www.heterabg.com
Отговори с цитат
  #623  
Стар 3rd August 2009, 10:45
kotarana kotarana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Ами мислиш ли че не съм се мазала...с какво ли не,професионални,козметичн и,лекавствени,домашни кремове...всичко.А и да добавя факта,че от много години не съм си сменяла теглото с повече от 2 кг.,т.е. промените в теглото определено не са фактор.Освен това ходих при неай-добрите дерматолози в България, но грозната истина е,че никой не ти казва каква точно е причината, просто ти препоръчват 4-5 възможни лечения, нито едно от които не е ясно дали ще има ефект. А и е тъпо да лекуваш следствието вместо причината, в крайна сметка не мога всяка година да давам по няколко бона за дермабразио или лазери.
Отговори с цитат
  #624  
Стар 4th August 2009, 18:33
Аватара на amberr
amberr amberr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Аз съм доволна от Антицелулитния гел на Дева, дава резултат бързо, но за жалост след като го спреш пак се връщаме в компанията на добрата стара портокалова кожа Иначе пиенето на много вода е задължително.
Отговори с цитат
  #625  
Стар 14th August 2009, 09:47
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Имаше точно толкова ефект, колкото и всички останали процедури, които съм правила- докато траят процедурите, губиш яко сантиметри (ама наистина яко) и най- късно 2 седмици след като ги спреш, сантиметрите започват да се връщат. Просто в същността си всички са на един и същ принцип- обезводняване.
Потвърждавам - доста дълго си губих времето s тези процедури...не знам какво се е изписало в тази тема, тя не е по-различна от всички теми за целулит, които сме изписали, но истината е една - да, moje да се махне целулита - много, много спорт - всякакъв и по всяко време, мнооооооого вода, масаjи, ПОСТОЯНСТВО в мазането с кремчета - ама нее: днес не ми се маже, ще пропусна един ден, голяма работа!!! не !!! всеки ден по два пъти! Постоянството е много по-важно от това дали козметиката е висок клас..
Отговори с цитат
  #626  
Стар 15th August 2009, 14:02
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
истината е една - да, moje да се махне целулита - много, много спорт - всякакъв и по всяко време, мнооооооого вода, масаjи, ПОСТОЯНСТВО в мазането с кремчета - ама нее: днес не ми се маже, ще пропусна един ден, голяма работа!!! не !!! всеки ден по два пъти! Постоянството е много по-важно от това дали козметиката е висок клас..
Подкрепям напълно!
Отговори с цитат
  #627  
Стар 16th August 2009, 10:01
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Забрави и храната, и тя е много важна,колкото спорта и водата.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #628  
Стар 17th August 2009, 16:43
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Забрави и храната, и тя е много важна,колкото спорта и водата.
da, prava si, zabravih q, a igrae sushtestvena rolq, az izcqlo si promenih na4ina na hranene, stana mi 4ast ot jivota, zatova dori ne se setih da go napish a
Отговори с цитат
  #629  
Стар 18th August 2009, 10:04
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ето и от мен малко материал за целулита:
http://celulit.eu/
Отговори с цитат
  #630  
Стар 11th October 2009, 14:18
julkabg julkabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от IoNiToO
Ами аз лично преди няколко месеца доста се бях закръглила и имах доста целулит. Реших се, че няма да продължава така и започнах много строга диета, която вклучваше 2.5л вода на ден. Освен че отслабнах с 10 кила са 1 месец целулитът видимо намаля и сега имам съвсем малко по краищата на бедрата, като се вижда само когато си стисна кожата на тези места. Така, че аз ти препоръчвам да пиеш много минерална вода и да поемаш достатъчно витамини (не разтворимите хапченца, а ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ) белтъците също са много важни.
При мен се получи нещо подобно, имах мн неприятен целулит който си личеше дори през дрехите(когато сам с нещо танко или светло)Преди 2-3 месеца започнах диета,при коят трябжаше да пия по 1.5л вода на ден и някаде след около месец забелязах,4е целулита видимо е намалял.Сега сащо имам но се забелязва само ако се стисна, но определено не е толкова колкото преди.Иначе бях пробвала и аз разните кремове и масажи, но сега съм доволна и мисля да продалжавам с водата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:58.