IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 24th March 2010, 13:37
olq_ua olq_ua не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 23
По подразбиране

аз пък си мисля че диетата е супер!!и на мен хич не ми е гладно!

Отговори с цитат
  #1042  
Стар 24th March 2010, 14:04
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

olq_ua, здравей и на теб! Какви танци те влекат? С какво се занимаваш? Кога имаш свободно време? Аз съм до 6 часа всеки ден на работа. Да можем да си съобразим графиците и да измислим дали имаме допирателни точки
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 24th March 2010, 14:05
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте мацки!Много бургазлийки имало ,бе!Деляна,какво да ти кажа за Сливен,същото е като в Б-с,строят навсякъде и няма работа,иначе магазини нови се откриват постоянно Криза има,а пък всъщност няма.Иначе аз днес съм на плодове-до тук 1 портокал,1 банан.Днес се развихрихме с мъжа ми,направихме едно по основно почистване и мисля,че ми се отрази добре,поомирих се,но тъкмо ще изразходя някоя калория
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 24th March 2010, 14:09
evita_07 evita_07 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 226
По подразбиране

На плодове съм аз:за сега се преборих с един портокал,точно се прибрах-пак на път бях днес и когато съм навън не ми се яде изобщо.Тъкмо си напълних 1.5л.вода и смятам да не се огранича само с толкова.Направо се чудя и завиждам,как ядете по толкова плодове-изобщо не вървят при мен.

Някой беше питал,дали ще повторим този режим след почивката.Аз съм "за"-харесва ми,минава леко и не съм се почувствала прегладняла досега.Като се има в предвид какви количества храна приемах преди,постоянно "ръфах"нещо,а сега не само не прегладнявам,но и в някои случаи ям,защото трябва.Мислих си,дали е добре да почина първите 2седмици с "Японското чудо" -някой правил ли я е? Има много време до края на 90дневната,аз още съм едва 24ден,но обмислям варианта.дундьо, ще се радвам и ти да си кажеш вещото според мен мнение.

Мандарина-аз също смятам,че плодовия трябва да си го направиш на ново,щом си влезнала в нарушение.На предишния плодов вечерта същото го направих,но с протеини и на следващия ден пак си бях на плодове.
__________________
Всяко дълго пътуване започва с една единствена стъпка!!!
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 24th March 2010, 15:02
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Евитка, сигурно ще направя чудото. Но първо да свърша 90-дневната. Остана месец без малко. Таман докато доде ред да я повторя, имим време за още някои идеи за диети.
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 24th March 2010, 16:16
Аватара на rina
rina rina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 33
По подразбиране

и да съм много гладна (особено когато ще ми идва осверепявам) гледам да ям от същата група- може да наруша часа за хранене и количеството, но поне да не смесвам храните
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 24th March 2010, 16:55
olq_ua olq_ua не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 23
По подразбиране

delyana - аз съм за някви спортни или нещо от сорта, ама да не хоро. Аз сега с нищо не се занимавам, но и не съм в Бургас след 2 седмици някъде ще съм!!Карам колело, но не искам да ми станат краката като на спортист, така че твърдо съм за танци! по-добре ти кажи кога ти е удобно, засега на мен ми е все едно кога ще е
Айде всички момиечета от Бс да се организираме и да ходим на танци!!!
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 24th March 2010, 19:43
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Дундьо, дай моля те някакво логично обяснение защо трябва да изчакваме 30 мин. с пиенето на вода след основното ядене?
Вчерашният плодов беше такъв до следобеда. Аз съм в МЦ и съм леко анемична и се тъпча вече четвърди ден с болкоуспокояващи, че ме мъчи и мигрена, та като стана 16 часа така освирепях и изядох два бонбона, а за вечеря ядох пилешко и салата. Иначе днес съм за обед и вечеря на миш маш. Лека вечер от мен.
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 25th March 2010, 08:55
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Миниви, миличка, нямам обяснение за всички неща. Още повече, че всяка диета има свои правила. И често те са абсолютно противоположни на правилата на друга диета. По тоя повод вчера в друга тема писах нещо в смисъл, че диетите будят недоверие, точно защото почиват на теории, които имат определено някакво рационално зърно и съдържат категорични истини. Но в практиката ни една диета не върши работа докрай. Например при Дюкан се препоръчва да пиеш много вода по време на хранене. Тук се забранява. Едното обяснение е, че надува и ти пречи да разбереш кога си се заситил. В което няма лошо при лакомниците. А пък при Дюки няма никакви ограничения в количествата храна. Според мен всичко е свързано с ферментационните процеси. Нали разбираш - вода + захар... В стомаха още се почва и продължава в червата. Това важи най-вече именно при плодовете. Те лесно и бързо ферментират. Затова и при разделното хранене се препоръчва да се ядат самостоятелно, 20-30 минути преди друга храна. Т. е. първо тях, после яденето, а не както сме свикнали наобратно, за десерт. Ако останат най-отгоре, другите храни се смилат и усвояват бавно, а през това време плодовете чакат. И, естествено ферментират. Полезното им е, че са алкалообразуващи, но като ферментират - не. Освен това правят газове, киселини, влияят зле на перисталтиката, казват, че и на метаболизма. Не знам дали е чак пък толкоз зле. Единственото изключение е вода с лимон на гладно. Челя съм обяснение, но в момента не ми се напъва да си го спомня. А ако ядеш плодове на гладно и без вода, само за 20-30 минути те са преминали по храносмилателния път, защото се усвояват лесно и бързо. Затова толкова скоро след това можеш да ядеш друго.
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 25th March 2010, 11:11
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Здравейте, момичета! Мен напоследък ме обхваща някаква криза в диетуването Вчера май хапнах доста - за обяд салата печени чушки и малко картофи варени, после ми пригладня и изядох една консерва царевица, защото нямах на работа плодове, за вечеря една зелена салата и ризото със зеленчуци, въобще не мога да му кажа диета на моето, такива количества храна излапвам, че после само се жалвам и се обвинявам. Днес съм си взела едни обикновени бисквити за работа, ама преди отново да направя някакво нарушение да ви питам дали сте яли бисквити и дали според вас е разрешено? Абе хич не се чувствам добре в ккожата си. Напоследък се чудя дали да не се пробвам отново с Дюкан, ама знам, че е трудно да се повтаря, на няколко пъти опитвах и се се провалях, особено в първата фаза. Охх въртя се в един омагьосан кръг. Исках на каланетика да ходя, ама не искам да ходя сама, а мацката с която щях да ходя, няма време, въобще само оправдания. Ще се пръсна от яд. Допълнително, че вкъщи нямам особена подкрепа и всички си хапват каквото искат. Охх излях си дущата Дано вие сте по - стриктни! Лек ден от мен!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:32.