IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #901  
Стар 16th March 2010, 09:24
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Добро утро момичета!Аз днес съм на варива,след малко тръгвам на лекции и чак следобяда като се прибера ще мисля какво да хапвам.
Тцени относно въпроса,ти за водният ден по възможност изкарай го навън,с приятели познати ще ти бъде много по лесно и денят ти ще ти мине незабележимо.Ако почустваш,глад или ти е зле за предпочитане е зеленчук да хапнеш от колкото плод.Сока плодовия го остави и не пии това е моето мнение
Отговори с цитат
  #902  
Стар 16th March 2010, 10:25
TSENI_D TSENI_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 54
По подразбиране

БЛАГОДАРЯ ДЕРИЧКА ЗА МНЕНИЕТО. ЩЕ ПРОБВАМ ДА ИЗКАРАМ САМО НА ВОДА, НО ЗА ЖАЛОСТ СЪМ НА РАБОТА И НЕ МОГА ДА ИЗКАРАМ ДЕНЯ С ПРИЯТЕЛИ.
Отговори с цитат
  #903  
Стар 16th March 2010, 11:24
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Бравоо на Оля и добре дошла,също поздрави за минусите на Евита и Тсени,само така и успех и занапред!!!Аз днес съм на плодове,до тук-половин помело и 1 банан.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #904  
Стар 16th March 2010, 12:18
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Аааа, тук съм, тук съм, Евитка. Чета ви, но напоследък имам много работа.
Добре дошла на Оля! И друг път да не злослови за дюканките, щот са обиждам и настръхвам. Колкото до диетолозите, те са против всякакви диети, ако не са предписани от тях. Само дрънкат за балансирано хранене. А точно то е нещо супер индивидуално. Та и диетите - на един действат, на друг - не. Обаче съм озадачена, че някой намира тази диета за по-обилна от Дюкан. Помните аз как примирах от глад в началото докато свикна. Така и не свикнах съвсем. Винаги съм казвала, че съм разглезена дюканка.
Олечка, хайде, пожелавам ти да счупиш всички рекорди по отслабване с 90-дневната! Имай предвид, че половината от свалените килограми с такава скорост са само вода. Да не се притесняваш, ако започне задържане и вече не сваляш така. Премери си всички обиколки по тялото и следи по тях. Килата ще стоят, но всъщност ще си връщаш нормалната вода, а ще топиш мазнини
Отговори с цитат
  #905  
Стар 16th March 2010, 12:29
mushmoranka mushmoranka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Skyros,Greece
Мнения: 14
По подразбиране

Добър ден и от мен.
Аз вървя заедно с геричка и съм на варива и така ще сготвя леща и зелена салата. Не закусих, защото се събудих късно и после трябваше да водим детето за ваксина. Довечера смятам да хапна консерва царевица. Позволено ли е?
Сутринта се премерих и към изгубените килограми добавям още 1,5.
Отговори с цитат
  #906  
Стар 16th March 2010, 13:16
olq_ua olq_ua не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 23
По подразбиране

mersi macki za hubavute dymi
dnes mi e plodoviq den i mi minava dobre, zsega sum s 2 banana i naistina rezyltatite zasega sa super i se merq s cantimetr, samo 4e posledno vreme ne moga da stana na kantar 6toto ne moga da namerq baterii za nego ;( oba4e se ose6ta 4e vsi4ko se vrvi kakto mu e reda!
dano da prodylji taka!!!
samo 4e az imam edin problem-ot malka mnogo mi se trypat muskuli, ako vytrq kolelo ili bqgam krakata mi stavat za 2 sedmici kato na sportistka i rucete mi sa dosta zdravi, koeto ne me radva mnogo. Naprimer ako otslabvam dobre i posportyvam malko karvam kilogrami v muskuli , a te tejat baq pove4ko ot mazninkite ;( !!! taka 4e na men fitnesa mi e zabranen ;( i daje teja super mnogo v sravnenie s tova kak izglejdam zaradi sy6tite muskuli yjas e nqkakuv!!! za men maj e samo razhodki i lubov )

pojelavam na vsi4kite fedanki mnogo minysi v kilcata i plusove v nastroenieto!!!
Отговори с цитат
  #907  
Стар 16th March 2010, 13:53
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

olq_ua, и аз съм като теб. Тренирала съм 10 години (включително и в пубертета) и това ми е оказало влияние на фигура и тн..и моите килограми са доста, но не личат толкова (е не съм и съответно с перфектна фигура)...ще видим дали ще мога да ги сваля толкова много. Ама пък на мен тичането ми доставя удоволствие, както всички каланетики, таебо-та и тн, и не мисля да ги спирам.
Та за днес (белтъчен ден): за закуска - 2 ябълки, за обяд мисля да хапна омлет и салатка.
Лек ден на всички
Отговори с цитат
  #908  
Стар 16th March 2010, 13:58
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Браво и на Мушморанка .И аз като се претегля,ще пиша
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #909  
Стар 16th March 2010, 14:34
evita_07 evita_07 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 226
По подразбиране

Здравейте!Плодова съм днес:закуска-няма,обяд-половин ябълка и кафе. Ще гледам да наблягам на водата пак,че с плодовете не се разбираме много(не е ли банан или ягода не ми ги хвали).Банан обаче досега не съм си позволила.

Браво и на МУШМОРАНКА!Давайте момичета-само напред и надолу с килцата, -ще се стопят,защото просто нямат друг избор.
__________________
Всяко дълго пътуване започва с една единствена стъпка!!!
Отговори с цитат
  #910  
Стар 16th March 2010, 14:58
TSENI_D TSENI_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 54
По подразбиране

МОМИЧЕТА НЕ СПОДЕЛИХТЕ КАК СТЕ СЕ ЧУВСТВАЛИ НА ПЪРВИЯ ВОДЕН ДЕН! АКО НЯКОЯ ГО Е МИНАЛА НЕКА ДА ПИШЕ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:46.