IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #981  
Стар 21st March 2010, 09:38
manito manito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 43
По подразбиране

Здравейте момичетаа,аз отново се включвам в диетата.Вече не ми е толкова натоварено и мисля,че ще се справя,независимо от това,че идват празници.Днес ми е ден на варива и ще ям картофена салата през целия ден,а за закуска изядох 1 ябълка
Отговори с цитат
  #982  
Стар 21st March 2010, 11:18
Аватара на MandarinaDuck
MandarinaDuck MandarinaDuck не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 170
По подразбиране

geri_4ka, ето от тук прочетох-2.2-3 по големи парчета сирене или кашкавал (може и паниран), филия хляб, салата, вода. http://www.dieti-otslabvane.com,че в белтъчния ден се яде хляб.
Отговори с цитат
  #983  
Стар 21st March 2010, 13:35
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Знам,че в описанието на режима е написано,че може но според мен не е нормално.Защото както ти писах вече се получава смесване.А аз найстина го приемам режима като разделно хранене.Храните да се разделят а не смесват.Нека и другите момичета да си кажат мнението.Хляб и то дори не съм и хапвала или ако съм си позволявала по някое залче е било в въглехидратния ден
Отговори с цитат
  #984  
Стар 21st March 2010, 13:52
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Добре дошла отново на Манито,успех!Мандарина,в диетата пише за хляба,че може да се яде освен в белтъчния и в бобовия ден,така че хапвай.Повечето от нас гледаме да го ограничаваме и затова Гери казва,че хляба е за въгл.ден.Всеки си избира,аз лично почти не ям хляб. Днес съм на протеини-направих си едни воденички с лук и малко от сметановия крем на Хопла(на растителна основа е и е ниско калоричен).Станаха чудесни и много ми допаднаха,но искат повече време за приготвяне.За довечера ще видя какво ще е Стопли се времето и ми е голям кеф,постоянно съм навън с малкия
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #985  
Стар 21st March 2010, 14:55
olq_ua olq_ua не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 23
По подразбиране

относно хляба, аз лично си го ям и в белтъчен и в бобов ден ако ми е лек обяда слагам си една припечена филийка. Мисля че не е нещо трагично а пк и го пише , че може да се яде !
На мен ми е днес белтъчен ден и преди малко изядох пилешко (парче от бутче без кожа и варено) със зеленчуци малко без хляб и да ви кажа че имам чуство че ще се пръсна!мн ми дойде, а пък не съм яла много..сигурно ми се е стегнал стомаха, ама наистина си сложих не повече от обикновено.И кога точно се пие бульон, защото досега не съм пила и сега си направих ама няма как да го испия сега щото ще експлоадирам!някой да има същия проблем? и как да ям по-малко или..?не искам да ми е тежко, но и не искам да стоя гладна.
Отговори с цитат
  #986  
Стар 21st March 2010, 17:51
evita_07 evita_07 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 226
По подразбиране

Здравейте!
Днес трябваше да е белтъчен,но понеже вчерашния плодов вечерта го провалих с малко ракия,овчарска салата и пил.хапки с гъби и кашкавал(излизахме) ,то днес ми е плодовия,а не белтъчен.Не съм яла нищо днес-изпих 2 кафета и вода около литър,след малко ще хапна ябълка,че корема ми се обажда и това ще е.

Аз също хапвам хляб в повечето случаи,независимо какъв ден е.
__________________
Всяко дълго пътуване започва с една единствена стъпка!!!
Отговори с цитат
  #987  
Стар 21st March 2010, 18:49
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evita_07
Здравейте!
Днес трябваше да е белтъчен,но понеже вчерашния плодов вечерта го провалих с малко ракия,овчарска салата и пил.хапки с гъби и кашкавал(излизахме) ,то днес ми е плодовия,а не белтъчен.Не съм яла нищо днес-изпих 2 кафета и вода около литър,след малко ще хапна ябълка,че корема ми се обажда и това ще е.

Аз също хапвам хляб в повечето случаи,независимо какъв ден е.
Хубаво си решила днес да си направиш плодовия ден,но защо не си яла плодове????Така рискуваш организма ти да премине в авариен режим и да зациклиш със свалянето затова е плодов да се хапва не да гладуваме
Отговори с цитат
  #988  
Стар 21st March 2010, 19:45
Аватара на MandarinaDuck
MandarinaDuck MandarinaDuck не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 170
По подразбиране

Благодаря, момичета за отговорите! Просто и аз гледам да го избягвам, ама като ми се прияде супер много и не мога да се удържа .
Днес бях на бобови и за целия ден съм на един банан, на обяд не можах да обядвам-цял ден по раходки , а за вечеря зелена салата+леща. И сега ми е малко тежко даже .
Успешна седмица ви желая!!! !girl_dance girl_dance
Отговори с цитат
  #989  
Стар 22nd March 2010, 09:11
apetitka apetitka не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Добро утро на всички!Да се похваля,че онзи ден се премерих за 5 дни от режима съм свалила 0,5 кг,не е много си е радост за мен-все отнякъде трябва да се почне.Днес съм на плодов ден-за мен вкусен защото обожавам плодовете ,но и малко дефицитен,но съм си пориготвила достатачно храна ,за да се справя.Хубав и успешен ден!
Отговори с цитат
  #990  
Стар 22nd March 2010, 14:29
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Къде е Дундьо?
Видях я сутринта,помислих,че е писала,ама...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:06.