IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st January 2007, 01:55
Ghettosaint Ghettosaint не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 3
По подразбиране Имам нужда от програма

Здравейте. Наскоро попаднах на този форум и се надявам да ми помогнете.

От март месец мисля да започна да ходя на фитнес. Преди около 2 години бях започнал...ходих 2-3 месеца..но нито беше сериозно...нито си бях с програма...нищо. Ходих, защото се чувствах добре след тренировка...но както и да е. Искам да ми обясните като на човек, който абсолютно нищо не разбира, това което искам ( а именно въпросната програма за тренировките)

Висок съм 1.80 (грубо..+ - 1 см)

тежа 85 кг

от кръста нагоре трябва сериозно да се пооформя...с краката съм добре ... или поне си ги харесвам.

честно казано и не искам много.... имам паласки...и коремче (не съм някакво мега дебело прасе, не си градете грешна представа, но макар и малки, ме дразнят) та...искам да ги махна, да си поразвия гърдите, гърба и за съжаление съм доста слаб в ръцете....


нямам намерение да се занимавам с бодибилдинг професионално, просто искам да се постегна. Тренирам си редовно баскетбол, но за съжаление освен краката и свалянето на някой друг кг не ми е помогнал с друго.

Та...въпросът ми е такъв. Може ли някой да ми направи програма - колко дни в седмицата да ходя, кой ден какви упражнения да правя, някаква диета с храната трябва ли да спазвам...общо взето всичко което трябва да се знае... :)

Благодаря предварително на всички, които са си направили труда да ми прочетат дългия пост и още повече на тези, които ще му отговорят :)

п.с. почти на 20 съм.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st January 2007, 09:42
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Като за начало добре дошъл във форума и браво за добрата тема.
Така....щом си още новак в залата е добре да започнеш с някоя лека програма за цялото тяло
Програмата ти трябва да садържа основно базови упражнения за всички мускулни групи (ръце , гръб , гърди , корем , рамо крака) , на този етап не виждам смисъл да ходиш в залата повече от три пъти седмично.
Щом трябва малко да позчистиш няма да е зле след всяка тренировка да въртиш колело , да походиш на пътека или няква друга кардио деиност.

http://www.bb-team.org/training/000365.php
ето тази програма е добра за начало
ползвай я за около 1-2 месеца и след това..можеш да си харесаш нещо друго за поо напреднали....
Общо взето тва е ако имаш въпроси питай
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st January 2007, 12:50
Ghettosaint Ghettosaint не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря много за програмата

А относно храненето, някаква диета да спазвам ли ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st January 2007, 21:08
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Ми няма да е зле , щом си нов ще качваш и без нея , но аз лично си я предпочитам , защото си знам че деня ми е пълноценен
Ся като чуеш диета да не си помислиш , че ш броиш изчислваш и така нататък - не. Просто сутрин хапваи ядки (овесени) на мен никък не са ми вкусни и прибавям медове банани разбивам....и пак нищо не става , затова ям футболни топки на НЕСТЛЕ
Ако първото ти ядене е към 8 примерно второто го направи към 10 , 10 и 30 примерно прасни един сандвич със пуешко
Към 1 се наяш хубаво - салата , основно ядене , десерт
Преди тренировка примерно ако ти е към 4-5 прасни един протеин....
След тренировка удари 2-3 белтъка и един жълтък ама не прекаляваи с него
И за вечеря пак Йедини
__________________
**По обективни причини може да се забелязват дразнещи тенденциозни правописни грешки в мненията ми. Съжелявам на мен не ми прави впечетление !!**
Или С всички , или На всички !!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имамнуждаотпрограма
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:25.