IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 5th November 2008, 12:25
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

И аз много пъти съм хващала приятеля ми, че изобщо не е на същата емоционална вълна като мен. И разговори от рода на "Ти не ме обичаш", "Намираш ли ме за секси изобщо", "Защо не ми прати целувки, когато аз ти пратих" и т.н. са ми безкрайно познати. Това обаче и на двамата ни писна в един момент и просто спрях с моето врънкане. Приемам го и го обичам такъв какъвто е - здраво стъпил на земята, отговорен и сериозен мъж! :P :P :P
  #272  
Стар 5th November 2008, 12:26
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Инкааа , той е луд. Как може да забрави да отговори на такова сладурче като теб?
  #273  
Стар 5th November 2008, 12:57
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

А аз мисля,че той трябва да ти лази направо в краката и да те слушка като "кученце" а не ти него да го офертираш..............
  #274  
Стар 5th November 2008, 13:07
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dimitroff
Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Inkaaa, не съм получавал никакъв смс...или, оооо ти ми изневеряваш?!
Как не си го получил,а аз тука роня сълзи, ужасен си веднага ти го пращам пак.!!!!

Сериозно ,пича го видял ама забравил да отговори,какво го бърка, че мацката му вкарва оферта за секс, той явно живее в свят ,където всички жени умират за него!!!!
Пък може да живее в свят, където сексът не е всичко
Ти си прецени-дали по цял ден клати краката и се чуди къде да пие поредното кафе, или цял ден тупурка и се чуди как да намери 5 свободни минути, в който да не му пуши главата

Точно от първия тип мъж е!!!Затова ме е яд има цялото време на света и нито един ангажимент!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
  #275  
Стар 5th November 2008, 13:09
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
А аз мисля,че той трябва да ти лази направо в краката и да те слушка като "кученце" а не ти него да го офертираш..............

Ха, де как да стане като съм го разглезила и сега не мога да обърна нещата ,аз съм си виновна!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
  #276  
Стар 5th November 2008, 13:11
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
А аз мисля,че той трябва да ти лази направо в краката и да те слушка като "кученце" а не ти него да го офертираш..............

Ха, де как да стане като съм го разглезила и сега не мога да обърна нещата ,аз съм си виновна!
Ако знаеш как те разбирам................
  #277  
Стар 5th November 2008, 13:13
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
А аз мисля,че той трябва да ти лази направо в краката и да те слушка като "кученце" а не ти него да го офертираш..............

Ха, де как да стане като съм го разглезила и сега не мога да обърна нещата ,аз съм си виновна!
Ако знаеш как те разбирам................
Предполагам, че не съм само аз такава добричка, а преди като бях кучка ми лазеха в краката!Веднъж реших да съм мила и романтична и той ми се качи на главата ,искам да слезе от там!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
  #278  
Стар 5th November 2008, 14:17
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Много се чудя на жените, които понасят такова отношение И да си падам по някой такъв при първото такова държание ми минава моменталически, да си гледа работата, баси
А пък някой развей прах като пичът на Инка, няма начин да ме доближи. Малко самоуважение, момиче, какво ще изградиш с такъв?! Не става въпрос, че си добричка, а че изобщо се влюбваш в такива мъже, държание ти няма нищо общо, изборът ти е грешен.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
  #279  
Стар 5th November 2008, 14:44
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Много се чудя на жените, които понасят такова отношение И да си падам по някой такъв при първото такова държание ми минава моменталически, да си гледа работата, баси
А пък някой развей прах като пичът на Инка, няма начин да ме доближи. Малко самоуважение, момиче, какво ще изградиш с такъв?! Не става въпрос, че си добричка, а че изобщо се влюбваш в такива мъже, държание ти няма нищо общо, изборът ти е грешен.
Случва се!!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
  #280  
Стар 5th November 2008, 14:49
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inkaaa
Случва се!!
Верно прозвучах като някоя очилата фльорца, сори мацка...
Взимам си бележка, ще внимавам с тона
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:59.