IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th February 2011, 18:38
glamorous glamorous не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране Стягане на корема!

Здравейте..сигурно вече има такава тема, но така и не намерих тук.Та да мина направо..на 14 съм, висока съм 1.68 и тежа 51кг.Лятото бях 45..имам проблем..коремът ми не е стегнат, което ме притеснява за лятото, защото ще ходя на лагер с приятели и искам да нямам притеснения за това.От месец правя по 50 коремни пресии,излизам много, ограничавам се от доста храни, ям по-малко, но ме е страх да не би да не успея да си стегна корема до юни месец.Нямам време за фитнес, иначе бих ходила.Дайте предложения за някакви упражнение за стягане на корема освен коремни пресии.Разбира се като стане по-топло времето започвам да отслабвам и не ми се яде, но се искат и упражнения!!Мерси предварително! :]]
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th February 2011, 09:40
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Бягай и се храни пълноценно. Ако храната не ти е достатъчна, ще трупаш резерви. Ако ядеш неподходящи храни и не се движиш достатъчно, ще трупаш излишъци.

Ходенето не е спорт. Че правиш 50 коремни преси не означава, че правиш необходимото.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th February 2011, 10:13
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

пробвай с каланетика, в нея има доста упражнения за стягане на корема
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стяганенакорема
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:50.