IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1531  
Стар 4th July 2008, 13:25
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Успех и от мен , еМ ДжИ
  #1532  
Стар 4th July 2008, 13:35
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Мерси, мацки Много сте мили, както винаги
Нямам търпение да се похваля... особено на експерти като вас
Томи, много бях писала за мен в една темичка... не помня коя беше..
от рак на гърдата - сега ми правят реконструкция... та това трябва да е последният етап
Ох, Дедективче, вече приоритета ни става друг като паднем и се страхуваме най-вече за това, заради което сме преживяли толкова много трудни моменти и болка.... само който не го е преживял, той не знае какво ни е било
Затова много смешно ми става в някой магазин за бельо и продавачките като разберат, че си със силикон и почват едно такова да се държат много надменно, все еднооо, абе незнам, ама идея си нямат за какво става въпрос Аз само вътрешно им се надсмивам на такива. Веднъж в един сравнително реномиран магазин в София, влизам аз, и тръся спортен сутиен.. Те (две лелки) ме питат с каква цел го търся и като разбраха, че е за след операция, едва ли не ми го хвърлиха и някви супер не-любезни станаха изведнъж... много тъпо ми стана и повече не съм влязла в този магазин (въпреки, че си бях харесала един бански) ...
  #1533  
Стар 4th July 2008, 13:38
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Мерси, мацки Много сте мили, както винаги
Нямам търпение да се похваля... особено на експерти като вас
Томи, много бях писала за мен в една темичка... не помня коя беше..
от рак на гърдата - сега ми правят реконструкция... та това трябва да е последният етап
Ох, Дедективче, вече приоритета ни става друг като паднем и се страхуваме най-вече за това, заради което сме преживяли толкова много трудни моменти и болка.... само който не го е преживял, той не знае какво ни е било
Затова много смешно ми става в някой магазин за бельо и продавачките като разберат, че си със силикон и почват едно такова да се държат много надменно, все еднооо, абе незнам, ама идея си нямат за какво става въпрос Аз само вътрешно им се надсмивам на такива. Веднъж в един сравнително реномиран магазин в София, влизам аз, и тръся спортен сутиен.. Те (две лелки) ме питат с каква цел го търся и като разбраха, че е за след операция, едва ли не ми го хвърлиха и някви супер не-любезни станаха изведнъж... много тъпо ми стана и повече не съм влязла в този магазин (въпреки, че си бях харесала един бански) ...
Абсолютно си права,и не само за бельото ами и с дрехите са така.Ама пуста му-Женска злоба-с поглед ще те убият.
  #1534  
Стар 4th July 2008, 13:59
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Глупачки, как не ги е срам, те за какво са там?...за да злобеят или за да си вършат работата? СМОТЛИ, ако некоя такава прочете мнението ми много ще се радвам да разбере какво мисля за такива хора.
  #1535  
Стар 4th July 2008, 14:18
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз досега не съм попадала на такива продавачки в магазин за бельо,ама ако ми се случи,такъв скандал ще им вдигна,че ще съжаляват,че работят там!

Преди бях по-кротка,ама в последно време...
  #1536  
Стар 4th July 2008, 14:29
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Явно във Варна са по-любезни,ама тук в София е............
  #1537  
Стар 4th July 2008, 14:39
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Да така е - в София са по-озлобени сякаш... продавачките, а и по принцип там броят на нелюбезните (продавачи, сервитьори и най-вече таксиметрови шофьори) е много по-голям.. Голям град, мислят се за голяма работа
Ами аз пък преди вдигах скандали, но напоследък не обръщам внимание и така ми е по-добре, не си хабя нервите
  #1538  
Стар 4th July 2008, 14:46
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

И аз така вчера направо ме изкараха извън релси-искам да меря рокля и ми дават размер L при положение че нося-S много ми стана странно що така дебела и изглеждам.............тя щяла да ми е добре,викам мерси добре,добре ама на майка ми. После си харесах дънки(нося-27 номер) а тя ми дава-29 и ме уверява и то с един такъв нагъл поглед и тон че ще са ми точно. Е много се нервирах и нарочно ги обух-закопчани даже-няма да ви казвам как ми стояха. Викам е точно ли са ми ,а тя продължава да наглее.
  #1539  
Стар 4th July 2008, 14:49
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
И аз така вчера направо ме изкараха извън релси-искам да меря рокля и ми дават размер L при положение че нося-S много ми стана странно що така дебела и изглеждам.............тя щяла да ми е добре,викам мерси добре,добре ама на майка ми. После си харесах дънки(нося-27 номер) а тя ми дава-29 и ме уверява и то с един такъв нагъл поглед и тон че ще са ми точно. Е много се нервирах и нарочно ги обух-закопчани даже-няма да ви казвам как ми стояха. Викам е точно ли са ми ,а тя продължава да наглее.
ААа,тази е била супер нагла

Явно в София са доста по-зле оттук!
  #1540  
Стар 4th July 2008, 15:09
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Хаха, такива са те, завистници И тука са зле - преди месец някъде си харесах един панталон на витрината на един магазиин. И влизам да го пробвам, но видях, че е с ужасно качество, конци стърчат, накриво зашити джобове и т.н (евтина имитация на някой як модел) и го събувам и казвам, че няма да го взема и тя ми вика "Еми да, скъпичък е - 90 лв" Хахах, така смешно ми стана ... казах й, че качеството е ужасно и си тръгнах, но трябваше да поостана и да й обясня, че печеля доста повече, отколкото тя някога ще има за целия си живот духане, ама айде викам - и си излязах )
А преди седмица влизаме с една колежка в магазин за чанти и тя си хареса една чанта - от естествена кожа уж, скъпичка и т.н. и тя поиска от продавачката да я отвори и отваря я и ципът и остана в ръката... тая ми ти продавачка... като се разлюти .. не мога да ви опиша Почна да мърмори, че е трябвало тя да отвори чантата, при което аз й казвам, че всеки път ли ще тръчи подир колежката ми да й я отваря, ако си я беше купила и тя мърмори "клиентът винаги е прав, клиентът винаги е прав...." УУУУ , направо се ядосах наново
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:43.