IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1661  
Стар 15th July 2008, 12:31
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Стига бееее сериозно ли? Аз се надявах като поомекнат и слегнат, да се приближат малко, защото сега са като камъни още и няма начин да се приближат. А два пъти преди операцията говорих с док по тоя въпрос....не че зависи изцяло от него, но преди това като че ли не ми бяха много раздалечени.
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
  #1662  
Стар 15th July 2008, 12:39
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sinia
Много са и хубави гърдите на девойката! Аз съм с 350 подмускулно, но имам разтояние и тва ме побърква, някъде около 2 пръста е. Аз съм на 3 седмици и се чудя дали ще се пооправят....

Според мен разстояние до 2см не е грозно!
  #1663  
Стар 15th July 2008, 12:42
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от sinia
Много са и хубави гърдите на девойката! Аз съм с 350 подмускулно, но имам разтояние и тва ме побърква, някъде около 2 пръста е. Аз съм на 3 седмици и се чудя дали ще се пооправят....

Според мен разстояние до 2см не е грозно!
Абсолютно Дори е секси закачливо...стига да не е огромно разстоянието...Иначе стоят някак сковано и изкуствено подредени една до друга, като книжки на рафтче
  #1664  
Стар 15th July 2008, 12:44
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Не знам защо толкова ме побърква това. Гвен ти имаш малко разтояние, но без да преувеличавам твоите гърди са страхотни! Не знам защо моите толкова ме дразнят....Не бих казала, че им се кефя много...
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
  #1665  
Стар 15th July 2008, 12:46
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Точно около два см. е моето разтояние...А защо да има вероятност да се увеличи?
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
  #1666  
Стар 15th July 2008, 12:51
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sinia
Не знам защо толкова ме побърква това. Гвен ти имаш малко разтояние, но без да преувеличавам твоите гърди са страхотни! Не знам защо моите толкова ме дразнят....Не бих казала, че им се кефя много...
Мирише ми на -след операционна депресия. И аз имам разстояние(в сантиметри не зная колко е)около пръст и половина е... но не са два пълни пръста със сигурност.
  #1667  
Стар 15th July 2008, 12:56
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

Еми май не е тая депресия, оф знам ли. Истината е, че има време за краен резултат, но и не ми харесват. Дано се променят. А и си виждам импланта при мишницата много странно.
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
  #1668  
Стар 15th July 2008, 13:10
Аватара на sinia
sinia sinia не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Sofia
Мнения: 177
По подразбиране

doroteia01, мога ли да те помоля да ми пратиш снимки на лични?
__________________
Никоя цена не е достатъчно висока за едно ново усещане!
  #1669  
Стар 15th July 2008, 13:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sinia
Не знам защо толкова ме побърква това. Гвен ти имаш малко разтояние, но без да преувеличавам твоите гърди са страхотни! Не знам защо моите толкова ме дразнят....Не бих казала, че им се кефя много...
Разстоянието при мен е два пръста, но точно това се опитвам да кажа, че не стои грозно... (даже май и визуално съм се опитала да го онагледя) При всеки стои различно, заради формата на гърдите... Но вникакъв случай не може да ме убедиш, че сега ти е по-голямо разстоянието от преди - ако мислиш, че е така - то това е защото сега се подчертава това разстояние с по-големите гърди... Но мога да кажа смело, че при мен първите месеци разстоянието беше три пръста, сега е два и така си остана - просто гърдите се поотпуснаха леко...Преди не можех да ги събера и в сутиен една до друга, щото още бяха каменни...сега мога и една върху друга да ги сложа ако реша... Шегувам се, но...наистина се събират със сутиен без проблем, а без сутиен - точно леко раздалечените гърди стоят доста секси....
  #1670  
Стар 15th July 2008, 13:31
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Не харесвам гърдите на снимката точно заради прекалено малкото разстояние. Изглеждат някак странно. Може би, защото и при мен са една до друга. Искам да ви попитам, като приближавате гърдите си с ръце или се наведете, в основата доближават ли се една до друга? Т.е. джобовете ви плътно един до друг ли са? При мен в свободно състояние има един пръст разстояние, но при навеждане и то изчезва. Като буквата З обърнато.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:25.