IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3611  
Стар 25th July 2009, 23:21
Аватара на moni_801
moni_801 moni_801 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Плевен - Габрово
Мнения: 28
По подразбиране

axeni по принцип няма ограничение за зеленчуците, но Дюкан казва , че все пак не трябва да се самозабравяме, защото от тях все пак се задържа вода, така че яж си спокойно, но без да прекаляваш...
Аз лично ги ползвам като гарнитура....
virtue аз точно по тази причина си дойдох в Габрово за събота и неделя, защото в Плевен в петък беше 43 градуса, а днес в събота незнам как са оцелели тези хора в Плевен, обаждах се на мои познати направо е било кошмар - щом в Габрово, където винаги си е по - хладно - нали все пак се намираме под Стара планина , беше днес кошмар, какво да говорим за Плевен, София и други такива равни градове - хубавото е, че в неделя го дават да се захлажда и дано наистина е така, че иначе незнам как ще се издържа!!!
Тая жега е направо нечовешка!!!
Отговори с цитат
  #3612  
Стар 25th July 2009, 23:31
Аватара на moni_801
moni_801 moni_801 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Плевен - Габрово
Мнения: 28
По подразбиране

daniski дано тоя път наистина да е мръднал тоя прословут кантар, за да те зареди с оптимизъм и да ти вдъхне още кураж - защото така като не мърда си е много гадно
АААА......между другото, забравих да те питам - Ти провери ли го миличкият да не би да се е счупил и затова да е залепнал на едно място
Отговори с цитат
  #3613  
Стар 26th July 2009, 08:16
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

добро утроо!как сте оцеляхте ли в жегата момичета
айде кафето е готово.заповядайте.и аз отивам да си правя кафе
Отговори с цитат
  #3614  
Стар 26th July 2009, 08:37
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Добро утро!

Далилка,разкошна си!Вече и кафенце си направила,мерсииии!
Да,жестока жега!
Дано да не се повтаря за това лято!
В Пловдив малко се е разхладило,макар да духа много неприятно вятър,ама...доволна съм,поне има какво да се диша!

Мацки,по принцип зеленчуците,по съвет на Дюкан,
не трябва да надвишава количеството белтъчини.
Е,нищо страшно няма да стане де,но все пак,ако искате по-бързи резултати бъдете послушни и изпълнявайте повелята на вожда

Върчууу,
не се чуди,ами почвай каквото умееш!
Едва ли ще те изненадам,ако ти кажа,че ще се чувстваш супер!
Имам една позната и с нея като се видим...ситуацията е смешна:
тя хвали тае бо,аз -каланетика
Но,тя ми е казвала,че за нея това е спорта и се хвалеше,че
била стопила всякакви остатъци от целулит!

Цунки!
Ще се радвам,ако днес си побъбрим малко,
та... наминавайте де,за по кафенце с водичка
Отговори с цитат
  #3615  
Стар 26th July 2009, 08:57
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте момичета, оцелях и аз вчера.Ходихме на басейн, но си беше страшна жега.Сега се чувствам като блъсната от влак снощи ядох едно пушено месце, ама доста солено, и сега съм подута здраво
Виждам, че някои от вас се справят доста добре с кг-мите-БРАВО!
Приятен ден и много успех!
Отговори с цитат
  #3616  
Стар 26th July 2009, 10:35
Аватара на ivvva_b
ivvva_b ivvva_b не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Перник
Мнения: 240
По подразбиране

dalila78 мерси за кафето Аз вчера цял ден бях навън и накрая ми стана доста зле, добре че днес са по поносими температури.
Този половин кг, където му се радвах пак си го качих, явно няма да се преборя с него, но както и да е. На тази жега само ми се яде..... Откакто съм в четвърта фаза имам +1 кг., но пък си ям и не се оплаквам и дано не качвам повече

Успех на вас и само минусчета
Отговори с цитат
  #3617  
Стар 26th July 2009, 10:36
Аватара на *axeny*
*axeny* *axeny* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 41
По подразбиране

moni_801, дундарина, благодаря ви за бързите отговори
Изпих си кафенцето от dalila ! Меусии!!
Ееех, nedencee... и на мен как ми се ходи на басейнче...... ама имам толкова мн работа за вършене вкъщи, а и септември пак ще се ходи на море, така че да не си и помислям за сега...
Virtue, дундарина, аз каланетика не съм пробвала, но пък ТАЕ БО - да!!! Хубаво е и ще е мн в помощ на режима!! Тренировката не е кой-знае колко дълга, но е интензивна, мн скачане.... а и като е в група е по-стимулиращо Аз обаче лично за себе си предпочитам индивидуалните спортове - колоездене, плуване или пък мн да се разхождам!
Чао за сега и успех в свалянето!!!
Отговори с цитат
  #3618  
Стар 26th July 2009, 19:46
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Момичета, аз съм абсолютен провал...
Уж съм във втора фаза, а в петък и събота такова ядене падна (даже и алкохол пих) че сега мразя себе си...
Какво да правя?
Да започвам отначало ли? С ударната фаза или да продължавам с втора фаза - ПЗ?
Вие какво правите когато имате гости или ходите на парти? Ми то толкова много изкушения и моите ангели слаби, та си хапвам..
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #3619  
Стар 26th July 2009, 20:34
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Минавам да кажа само 'Дзак' и отивам да ви чета.
Дано успея да се включа тази вечер!
Успешна и отслабваща вечер на всички! :P
Отговори с цитат
  #3620  
Стар 26th July 2009, 21:02
Аватара на moni_801
moni_801 moni_801 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Плевен - Габрово
Мнения: 28
По подразбиране

Мамамиа не се връщай от началото, просто продължи и занапред внимавай с изкушенията, че ще ядеш бой вместо протеини
Всичко е до психическа нагласа, опитай се да настроиш съзнанието си, че всичко друго, което не е в списъка на Дюкан ти е абсолютно забранено !!!
Аз вече ходих на 16.07 на рожден ден на малката си племенничка и от цялата солидно отрупана трапеза, нищо не беше за мен , на всичкото отгоре бях в петтях дена , които са само на протеини, та по тази причина, дори с домат не можах да се залъжа - добре поне, че имаше кола лайт, че 6 чаша се наложи да ближа 2 чаши кола лайт, но дори за миг не наруших диетата...Въпреки, че 15 човека не спряха да ми викат вземи си поне си опитай - нищо няма да ти стане ...
Така, че всичко е до нагласата, опитай се - сигурна, че ще успееш занапред да се преборваш с такива изкушения!!!
На мен август месец ще ми се съберат три такива - първо рожденния ден на племенника ми на 07.08 - после рожден ден на дъщеричката ми - 18.08 и накрая рожденния ден на големия ми син - 25.08
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РежимътнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:34.