IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 19th December 2010, 15:26
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Също така е хубаво, когато някой има по-голям нос и иска само естетическа корекция да види снимки на хора оперирали се при съответния хирург за първи път, в случая Йорданов, а не да се подлъгва от снимки на такива, които са си правили реоперация при него, защото при тях вече веднъж е бил смален носа преди втората операция.
Аз се обърнах към него за естетическа корекция, проблеми с дишането нямах. Колкото и да спада един нос на дължина няма как да се прибере, ако тя не е намалена по време на операцията.[/quote]

Допускам, 4е когато е подут върха, може да изглежда 1-2 мм по-дълъг... защото подутината е във всички посоки. И все пак - не знам... остава ни да чакаме...
Тези, които са оперирани преди година и повече, не пишат тук, но ако им се пише на лично съобщение, предполагам, ще отговорят...
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #872  
Стар 19th December 2010, 21:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqto
Тези, които са оперирани преди година и повече, не пишат тук, но ако им се пише на лично съобщение, предполагам, ще отговорят...
Аз преди си пишех с Естер,която си ударила носа и мисля вече трябва да се е коригирала пак при него,но не е писала от тогава-тя мисля,че е в чужбина.
Другата мацка изобщо не е влизала-Теодора.

Мичето мисля е оперирана преди повече от година и е доволна.Още една мацка,която я изгубих от фейсбука,защото съм с нов профил.Crazy lady ,ако не се лъжа-с чипото носле.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #873  
Стар 20th December 2010, 00:48
lqto lqto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от lqto
Тези, които са оперирани преди година и повече, не пишат тук, но ако им се пише на лично съобщение, предполагам, ще отговорят...
Аз преди си пишех с Естер,която си ударила носа и мисля вече трябва да се е коригирала пак при него,но не е писала от тогава-тя мисля,че е в чужбина.
Другата мацка изобщо не е влизала-Теодора.
Мичето мисля е оперирана преди повече от година и е доволна.Още една мацка,която я изгубих от фейсбука,защото съм с нов профил.Crazy lady ,ако не се лъжа-с чипото носле.
Според мен новите, които искат да се оперират, наистина трябва да се обръщат към тези хора, да гледат техни снимки и да си преценяват, защото "добър" резултат за един, може да "не е добър" за друг...
__________________
---<----<----@
Отговори с цитат
  #874  
Стар 20th December 2010, 00:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ако трябваше да чакам някой да ми отговори и да ми покаже снимки,щях още да си ходя с грозния клюн
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #875  
Стар 20th December 2010, 01:31
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Марисабела, и да гледаш и да не гледаш снимки гаранция няма, че той ще направи това, което трябва. Твоят случай е съвсем различен от нашите. Аз като му се доверих все още си ходя с грозния клюн след ринопластиката при него. Наистина колкото повече минава времето се чудя какво е правил по време на тези два часа от операцията ми като промяна почти няма. Сега като върхът на носа ми падна доста надолу дължината си е същата като преди. Като отида на парти и някой ме снима в профил изпадам в ужас, когато се усмихвам пак стърчи много напред и пада върху горната устна, комплексът си остава. Поне да не дава обещания, а не да ми казва после, че "все пак е малко по-добре от преди" като си мисли, че това би ме утешило или пък да ми предлага да ме оперира без пари след година. Да ми беше върнал парите като осъзнава, че нищо не е направил. Не съм опитно зайче! Този доктор според мен няма чувство за естетика. Може да е добър като УНГ в изправянето на прегради и оправяне на сраствания, но относно естетическите корекции не става! Не мога да опиша колко ме е яд, че се подведох по и се оперирах при него. А на всичкото отгоре вместо да ми намали повече носа ми предложи по-нататък да ми сложи имплант в брадичката, за да не ми изглеждал толкова голям носът. Не мисля, че брадичката ми е толкова навътре, нито пък искам да си слагам каквито и да било импланти в тялото, нямам нужда от такива. Не е хубаво когато лекарите злоупотребяват с доверието на пациентите и гледат на тях като на ходещи портфейли.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #876  
Стар 20th December 2010, 01:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Може да е добър като УНГ в изправянето на прегради и оправяне на сраствания, но относно естетическите корекции не става!
Моят нос беше изграден изцяло,защото вътре беше мазало,което говори,че има някакъв усет за естетика.Срастванията са доста пипкава работа,не мислиш ли?Тия тъкани,които са били не на място,срастнати с други и тн.АМи ноздрите ми кви бяха-дълги като на лисица,а върха като квадратна площадка.
Когато аз бях от твоята страна,не съм обвинявала нито моята позната и нейната приятелка Биляна.Обвинявах себе си,защото нямах и капка мозък да разуча,а само свръх наивност да се доверя на един касапин.
А ти ми пишеш,че хората съм подвеждала,което граничи с лудост.
Всеки си има глава на раменете и преценява на консултацията дали да се довери на хирурга както и ти самата.Можеш да обвиняваш само него за кофти резултата.
Ако искаш моето мнение,аз бих постъпила така-Бих си взела адвокат и бих си искала парите обратно,защото не е свършена работата по носа,която е била обещана.
Имаш разписка,формуляр за извършената интервенция,платената сума и така-ДЕЙСТВИЕ.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #877  
Стар 20th December 2010, 01:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Марисабела, и да гледаш и да не гледаш снимки гаранция няма, че той ще направи това, което трябва.Поне да не дава обещания, а не да ми казва после, че "все пак е малко по-добре от преди" като си мисли, че това би ме утешило или пък да ми предлага да ме оперира без пари след година. А на всичкото отгоре вместо да ми намали повече носа ми предложи по-нататък да ми сложи имплант в брадичката, за да не ми изглеждал толкова голям носът. Не мисля, че брадичката ми е толкова навътре, нито пък искам да си слагам каквито и да било импланти в тялото, нямам нужда от такива. Не е хубаво когато лекарите злоупотребяват с доверието на пациентите и гледат на тях като на ходещи портфейли.
Знам,че гаранция никога няма.Не трябва да ти пука той какво си мисли,че би те утешило.Ако на мен ми беше казал нещо подобно-ЛЕЛЛЕЛЕ,ИМПЛАНТ В БРАДИЧКА.ТОЯ В РЕД ЛИ Е.ЩЯХ ДА МУ СЕ ИЗСМЕЯ И ДА МУ КАЖА,ЧЕ СЛЕДВАЩИЯ НИ РАЗГОВОР ЩЕ БЪДЕ С АДВОКАТ
И ако гледаше на теб като на ходещ портфейл,щеше да ти иска пари да те коригира възможно най-скоро.Както на мен ми се е случвало с друг хирург.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #878  
Стар 20th December 2010, 10:36
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Прекалено много го рекламираш почти във всяка тема в раздел Ринопластика и това малко или много влияе на хората, които четат този форум.
Имам си глава на раменете и не съм казала, те обвинявам ТЕВ, чети малко преди да пишеш. Обвинявам него и себе си, както можеш да прочетеш в по-горния ми пост, че съм му се доверила, както и че съм се подвела от разни писания тук за това колко е добър (на вторични ринопластики, но не и на първични), затова ти казвам по-лекичко с хвалбите, защото виждаш че не само аз не съм доволна.
Адвокат нямам намерение да си взимам и да се разправям с него, а пък и от болницата единственият документ, който имам е разписка за платени 2000 лв. за ринопластика, даже не пише при кой лекар е извършена, също така имам и болничен лист, който ми беше издаден, друго не.

Много ми е странно как като не си виждала моите снимки коментираш.

Относно това, което написа, че ако гледал на мен на ходещ портфейл щял да ми иска пари да ме коригира възможно най-скоро, това за брадичката как ти прозвуча след като не ми е смалил носа, а ми взе 2000 лв. да ми предлага да ми сложи имплант? Този имплант се слага срещу заплащане. А дори и да имах нужда от такова нещо не бих си сложила при него, защото както вече казах нямам намерение да ставам опитно зайче на някой, който от УНГ е решил да се преквалифицира в пластичен хирург (визирам други части на лицето, не само носа).
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #879  
Стар 20th December 2010, 12:21
scarletbb scarletbb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Прочетох цялата тема за Йорданов и като цяло се бях ориентирала към него..Сега съм малко разколебана..При мен има нужда от лека естетична корекция на върха..Искам да е малко по-малък от сега,но след тази и други теми за рино започнах да се плаша,4е от един нормален нос може да стане проблемен такъв..
Като за лека естетична корекция мислите ли,че Йорданов може и да не се справи?Някой от вас виждал ли е само връхче правено при него?
Отговори с цитат
  #880  
Стар 20th December 2010, 12:21
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз и преди го написах и сега отново. Марисабела наистина прекали с хвалбите, из целия форум може да се прочете как д-р Йорданов е най-великия и най-добрия и всеки, който заговореше за ринопластика пращаше при него, с рекламата, че е невероятния хирург, безгрешния.
Ако тръгна да и цитирам постовете, няма да ми стигне страницата.
Това ако не е подвеждане какво е!?
Сега друга песен запя.
Момичета/момчета, не се подвеждайте по хвалбите на един или двама, въобще по прекомерната реклама, която лекомислено се изсипва във форума, породена от еуфория или незнам какво там ...приличаща на детска радост.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:32.