IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th August 2010, 18:45
hot_clue hot_clue не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране Стягане на тялото

Здравейте! Аз съм на 11 години. Не съм дебела, но искам да стегна тялото си. Моля помогнете ми! Кажете ми какви упражнения трябва да направя? А и имам още един въпрос. Мажа лицето си с лимон дали 6те помогне за почистването на лицето ми ?
__________________
)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th August 2010, 08:15
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Ти си на 11,моето дете!Купи си лосиони против акне,ако уцелиш-помагата.И с времето ще се изчистиш,не става с магическа пръчка.НЕ СЕ ПОДЛАГАЙ на диети-единствено можеш да ограничиш сладкото и газираното-друго не!Имаш нужда от всички хранителни вещества в тази възраст.

Оттам нататък си играй волейбол,баскетбол,футбол ако искаш,тичай си по парковете,скачай на въже,прави коремни преси.Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th August 2010, 10:01
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Е как друго не. Задължително може Не да ограничи, а да премахне както купеното сладко от магазина и газираното, така и чипсове, пуканки (от магазина) и всички подобни продукти, банички, фурнети и всички тестени изделия от магазина, както и честно казано всичко преработено и опаковано от тоя род, което означава стотици неща, които не виждам от каква нужда са за нейния организъм.

Готвеното вкъщи + плодове и зеленчуци (сега е сезона) е предостатъчно, за да се развива нормално, абсолютно нищо купено и преработвано не е нужно.

Ако авторката успее да разбере, тялото на 11 не може да се моделира, нормалното тяло е дори закръглено, защото навлизаш в дълъг период, в който ще ти е нужна много енергия, която не можеш да набавиш с храната - то ще я взима от мазнините. Ако се храниш нормално, ако се движиш достатъчно, за няколко години ще се издължиш на височина и ще се вталиш, т.е. твоят "проблем" ще е решен от самосебе си. Ако обаче решиш да следваш диети от сега, най-малкото, което ще направиш, е да си докараш огромни проблеми, вместо на 16-18-20 да се наслаждаваш на хубаво тяло и хубави години.

По-жалкото е, че твоята съдба най-вероятно е да подражаваш на чалга певиците и да се правиш на тях от 13 годишна, както повечето момиченца, което за мен е по-голям проблем от едно тяло, но това никой не може да промени ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th August 2010, 17:48
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
Е как друго не.
Кое дете на 11 ще се откаже от вафла,сладолед,шоколад?Кол о боклуци ядем ние,че да ги получаваме.Нека в тази възраст си пази зъбите и колкото може кръвоносните съдове и сърцето,пък като стане на 14-15 да мисли за още по-правилно хранене Иначе си прав/а.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16th August 2010, 18:26
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Ако си създаде добри хранителни навици още на 11 няма да има нужда на 15 да се мъчи да ги променя, а на 20 да се чуди, с коя диета да опита.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th August 2010, 18:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
Ако си създаде добри хранителни навици още на 11 няма да има нужда на 15 да се мъчи да ги променя, а на 20 да се чуди, с коя диета да опита.
ТАКА Е
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th August 2010, 18:40
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Нека бъдем реалисти!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th August 2010, 11:38
hot_clue hot_clue не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря ви, много! Иначе аз не съм и мислила дапзя някакви диети, няма и да пазя !
__________________
)
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th August 2010, 12:09
master77 master77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 92
По подразбиране

Ходи малко повече пеша, малко тичане и някоя и др. коремна преса няма да ти навреди.
Абе, в училище съвсем ли вече няма физическо възпиатние?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th August 2010, 14:00
hot_clue hot_clue не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от master77
Абе, в училище съвсем ли вече няма физическо възпиатние?
Не разбрах какво искаш да кажеш? Час по ФВС ли ? Ако е така, да имаме.
__________________
)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стяганенатялото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:52.