IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 13th October 2012, 18:42
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magi_Evtimova Виж мнението
Здравейте ,искам да помоля за снимки на нослета правени при Евстатиев, търсих но не намерих нито един негов нос ,а само на прехваления Джамбазов а той не ме интересува ,защото не ми се чакат години за една ринопластика !
Не подценявай ринопластиката - това е една от най-сложните пластични операции, а на Евстатиев изобщо не му е силата. Моя приятелка е с три неуспешни ринопластики при него и четвъртата (успешна) вече при друг!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 13th October 2012, 21:10
Magi_Evtimova Magi_Evtimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Ми аз тогава не знам къде да отида вече....
Отговори с цитат
  #123  
Стар 13th October 2012, 21:24
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magi_Evtimova Виж мнението
Ми аз тогава не знам къде да отида вече....
Като се ровех из темите тия дни попаднах на добри отзиви за д-р Христов от Александровска точно за ринопластика.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 14th October 2012, 11:32
Magi_Evtimova Magi_Evtimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 9
По подразбиране

За съжаление и за него съм чела негативни коментари
Отговори с цитат
  #125  
Стар 14th October 2012, 18:53
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

В крайна сметка има ли доктор,който да има 100% успеваемост на всичките си операции?Май не.Никой не е застрахован.Грешка може да направи и най-добрият доктор.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 14th October 2012, 19:10
Magi_Evtimova Magi_Evtimova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Ми и аз до такова заключение стигнах каквото сабя покаже.....Преди си мислех само да събера пари ще си направя хубав нос ! Сега като чета форумите разбрах, че парите не са гаранция че лекаря ще си свърши добре работата.

Последно редактирано от Magi_Evtimova : 14th October 2012 на 19:13
Отговори с цитат
  #127  
Стар 14th October 2012, 19:28
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Въпроса е къде е по-малък риска!
Отговори с цитат
  #128  
Стар 28th January 2013, 07:02
Jana_Dark Jana_Dark не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 3
По подразбиране блефаропластика

Здравейте, момичета искам да попитам някоя от вас правила ли си блефаропластика при доц.д-р Димитър Евстатиев и доволни ли сте ?
Отговори с цитат
  #129  
Стар 19th March 2013, 00:55
goskata goskata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 5
По подразбиране

здравейте,преди известно време писах за доц.Евстатиев,но явно това което съм написал е било твърде рано като заключения,сега ще ви кажа че жена ми след интервенцията с инплантите се оказа с различни гърди,наложи се повторна операция на проблемната,защото "доцента" явно не е наместил импланта,но по лошото е че при повторната операция имланта пък слезна долу в дясно и сега ще трябва трета интервенция,за моята ринопластика да не говорим-освен че след спадането на отока не видях желания резлутат,с лявата ноздра не мога да дишам почти.Абе голяма трагедия е този човек,трябва да си върне освен доцентската си диплома ами и докторската.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 19th March 2013, 13:33
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от goskata Виж мнението
здравейте,преди известно време писах за доц.Евстатиев,но явно това което съм написал е било твърде рано като заключения,сега ще ви кажа че жена ми след интервенцията с инплантите се оказа с различни гърди,наложи се повторна операция на проблемната,защото "доцента" явно не е наместил импланта,но по лошото е че при повторната операция имланта пък слезна долу в дясно и сега ще трябва трета интервенция,за моята ринопластика да не говорим-освен че след спадането на отока не видях желания резлутат,с лявата ноздра не мога да дишам почти.Абе голяма трагедия е този човек,трябва да си върне освен доцентската си диплома ами и докторската.
Преди години маса жени бяха пропищяли от неговите, корекциии -гърди и носове. Спомням си едно предаване, в което направи ринопластика на една пациентка и се чудех как има нахалството да показва и да хвали работата си при условие, че носа изглеждаше ужасно, а пък за акъла на тия дето го бяха поканили няма да коментирам.
От предишните ви постове си мислех, че все пак през годините се е понаучил на това-онова, но явно си е все същия некадърник.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцЕвстатиевquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:37.