IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th June 2007, 11:50
geroina geroina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране Не знам колко седят отоците,

мен ме оперира в петък, 08.06 ! Повече ще мога да ти кажа утре! А на теб, Амбър, какво ти е казал за времето на спадане на отока? Макар, че при всеки е индивидуално... При мен проблема е в гадния колан, който опасва главата ми и ме стяга... НО иначе се чувствам добре. Само дето съм гладна Ама, как беше "Търпи бабо за хубост"! Иначе наистина, и доцента е страхотен, и в отделението са свестни - аз , например, лежах бременна в 5-тия месец в Майчин дом, имах контракции, и бях на системи, имаше такива сестри и лекари, дето да ти се отще да виждаш медицинско лице - нагли и вулгарни! Родих в Шейново - където се насладих на истинско и професионално отношение от целия персонал. И във пластичната хирургия мога да се похваля със същото. Стискам ти палци, Амбър, до 17.07 има време, ще ти пиша пак, да ти дам повече подробности , но мога да ти кажа, че не боли. Поне мен не ме боля изобщо... Сега малко ме стягат коланите, но самите устни не ме болят. Успехи!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th June 2007, 17:25
geroina geroina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране Амбър, моля те,

кажи, ако знаеш, с какво да си мажа устните, че много ми изсъхват, направо имам усещането, че ще се напукат... Аз утре ще питам доктора... ама... притесняват ме... Иначе са три пъти по-голями от моите стари, направо изглеждат ОГРОМНИ! Тайно се надявам да не се резобрират до край, защото не искам да ходя пак да ме режат! Благодаря ти предварително!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th June 2007, 21:23
petya_q petya_q не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Има едно балсамче на Виши,течно е като олио,направо е вълшебно.Опитай с него...утре след консултацията пиши кво става
__________________
Можеш да продължиш напред
дълго след като си решил, че повече не можеш...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 14th June 2007, 08:21
geroina geroina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране Здравей Амбър!

Операцията мина добре, вече се възстановявам, според мен има много добър ефект, само дето устните ми се пообелиха след първоначалния шок Отначало приличах на бушменче в устата, още повече, че съм с колани, заради липосукцията на брадичката, и това още повече ги пристяга и изважда на показ. Доктора свърши прекрасна работа. Само дето не е сигурен дали няма да се напълни брадичката с мазна тъкан отново... Също, за устните казаха в клиниката, че вероятността е 50 : 50 - при някои хора спадат и се налага повторно пълнене, при някои хора, обаче - не! Чувствам се добре, самата операция беше с пълна анестезия и след това не ме боля, само дето е неприятно - не можеш да си отваряш устата, да се храниш... Но пък, не съжалявам. Е, това ми е последната интервенция, си мисля, и се надявам да има ефект. Като дойде ред да сваля коланите, че трябва да ги нося още 10-на дни, ще ти кажа да пратиш адрес да ти пратя снимки. Поздрави! Героина
Отговори с цитат
  #35  
Стар 14th June 2007, 09:06
petya_q petya_q не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Супер!Много се радвам ...Отокът на устните ти спадна ли вече или още са подути
__________________
Можеш да продължиш напред
дълго след като си решил, че повече не можеш...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th June 2007, 09:32
geroina geroina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране Ами,

още са подути, но и доста спадна, че първия ден бях само устни дай мейл, ако искаш, ще се снимам и ще ти пратя
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28th June 2007, 13:27
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

знам само, че е национален консултат по пластична хирургия..
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th June 2007, 13:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Какви са тия забранени импланти и кога ги е слагал?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 10th July 2007, 15:12
irkara irkara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Blagoevgrad
Мнения: 5
По подразбиране НЯКОЙ ПРАВИЛ ЛИ СИ Е АБДОМОНОПЛАСТИКА ПРИ доц. ЕВСТАТ

Моля ако някой си е правил абдоминопластика при него-споделете моля.Мерси
__________________
I AZ ISKAM KOREMNA PLASTIKA
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10th July 2007, 20:06
anny anny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: ruse
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте!
Аз си правих ринопластика при д-р Евстатиев на 18.04.07.
Реших се да пиша тук едва след като виждам резултата.
Доволна съм, 4увствам се като нов 4овек. Той ми оправи гърбица, промени ми ъгъла и ми стесни върха. Носа ми бе6е единствения ми комплекс и съжалявам, 4е го оправих 4ак сега. Не съм от Сф и дори още не съм благодарила на доктора, но като се гледам в огледалото сега, искам да го прегърна. Според мен при този лекар няма неприятни изненади.
Интересувам се от тази операция в Бг поне от 10 г., 4ета и вси4ко тук от създаването на форума. Благодаря на вси4ки моми4ета писали тук по темата /особено на Кити/.Това ми помогна да отида да се оперирам подготвена за вси4ко, което ме 4ака.
Мисля оба4е, 4е има моми4ета, които о4акват след една ринорластика от огледалото още след 10 дни ще ги гледа модел на Avon. Ако не си харесвате нищо, нямя как това да реши вси4ките ви проблеми. /С това не искам да обидя никого/.
Успех моми4ета, следвайте ме4тите си.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцЕвстатиевquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:21.