IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2921  
Стар 31st January 2012, 14:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Немам никфи претенСии Миске, аз вече даже го заявих писТмено по-горе. Да се счита за окончателно!
  #2922  
Стар 31st January 2012, 14:18
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението

Това с измерването малко не е много прецизно да ви кажа. Как да си обясним иначе, че някои пациентки се реоперират за да минат на съвсем различни параметри и кубици на имплантите ? Нали по таблицата отговарят на точно определени мерки ?
Ако хирурга е професионалист и си разбира от работата няма да ти се налага никога да минаваш на реоперация и на импланти със съвсем различни характеристики.
Всичко останало се дължи на грешка в избора на имплантите, ако ги е избрал хирурга- грешката е негова, ако ти си си ги ибрала сама по твое настояване грешката е предимно твоя и донякъде негова, защото кой нормален хирург би те оставил абсолютно сам да си избираш вида и характеристиките на имплантите?!
  #2923  
Стар 31st January 2012, 14:18
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

когато док ме разшертаваше ,изришно говорехме за килата,и му казах колко съм обикновенно,и как сегашните са ми временни ) Като ми каза 450/400 и аз отказах ,Ми изкара таблицата на Ментор,,,там пишеше и височината и подргръдна.Аз деиствително влизах в тази графа.Но избрах по малките.
  #2924  
Стар 31st January 2012, 14:28
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Хаххах, добре ! Съгласни сме сички до една !!!

Лиле, ти имаш ли претенСии ?
Добре ще ти задам въпроса така- ако една жена е висока 180см., то тя може ли да си сложи 800 кубика, ако те не отговарят на подходящата ширина, височина, проекция и основа за нейните гърди? Ако е с тесен гръден кош, съвсем плоска и други анатомични особености, които не го позволяват и т.н. кой би се навил да и сложи такъв кубик, който ще и докара проблеми, само защото е висока?
Височината може да има значение за теб, но за хирурга това е от последно значение, защото той иска да има здрави и доволни пациенти.

Последно редактирано от Lifeisbeautiful : 31st January 2012 на 14:30
  #2925  
Стар 31st January 2012, 14:38
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Аз за момента съм с мислен списък с въпроси. Започвам го на хартия и ще допълвам, то е ясно
Доста изследвания са. Дано успея на едно място и за един ден да ги направя.
Надявам се да успее да ме навре някъде из графика си. Криза е все пак , пък той е и скъпар, все си мисля, че не влиза в по 2-3 операции всеки ден
Ако някоя от вас има време и желание, ще помоля за снимки преди/след на ЛС.
Благодаря предварително!
  #2926  
Стар 31st January 2012, 14:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Добре ще ти задам въпроса така- ако една жена е висока 180см., то тя може ли да си сложи 800 кубика, ако те не отговарят на подходящата ширина, височина, проекция и основа за нейните гърди?
Ами ако отговарят?

Аз казах, че имам позната 160см/40кг с 700сс. От 3 години ги има и е жива и здрава. Даже спортува, бяга, танцува, всичко...
Не прокламирам големите кубици! Искам само да кажа, че това, което е невъзможно за един хирург, е възможно за друг. И няма да ме убедиш, че височината няма отношение към размера на кубика. Дори да ми наредиш всички членове на Българската асоциация по пластична хирургия, и ми запеят на 4 гласа, че височината на пациента няма отношение, пак няма да се съглася. Имам естетически разбирания, които не се влиаят от авторитети.
За това натъртвам, с риск да стана банална, че на вкус и цвет товарищей нет...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2927  
Стар 31st January 2012, 14:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Всички изследвания можеш да направиш в рамките на 1-2 часа (мамолог отделно).
  #2928  
Стар 31st January 2012, 14:49
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ами ако отговарят?

Аз казах, че имам позната 160см/40кг с 700сс. От 3 години ги има и е жива и здрава. Даже спортува, бяга, танцува, всичко...
Не прокламирам големите кубици! Искам само да кажа, че това, което е невъзможно за един хирург, е възможно за друг. И няма да ме убедиш, че височината няма отношение към размера на кубика. Дори да ми наредиш всички членове на Българската асоциация по пластична хирургия, и ми запеят на 4 гласа, че височината на пациента няма отношение, пак няма да се съглася. Имам естетически разбирания, които не се влиаят от авторитети.
За това натъртвам, с риск да стана банална, че на вкус и цвет товарищей нет...
Ако отговарят - няма проблем, но иначе ще и създадат проблеми. Това важи и за по-малки от подходящите импланти, които не отговарят на характеристиките на пациента.
Ти можеш да си имаш виждания за това, кое как искаш да изглежда, ама една жена без почти никаква жлеза, с по-изпъкнал гръден кош и тясна основа на гърдите, ако сложи едни 800 кубикови импланти, с характеристики, неподходящи за нея, знаеш ли какъв ''есеттически'' резултат може да си докара.
Има всякакви импланти в днешно време, така че е лесно да намериш подходящи импланти.
Височината сама по себе си само като височина т.е. като ръст няма първостепенно значение. Затова и първо те измерват, разчертават, изчисляват, а не се избират импланти само по височината.
Питай д-р Стоянов, дали само според ръста може да си избереш кубик и импланти.

Последно редактирано от Lifeisbeautiful : 31st January 2012 на 14:51
  #2929  
Стар 31st January 2012, 14:55
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Всички изследвания можеш да направиш в рамките на 1-2 часа (мамолог отделно).
Плюс това кръвните изследвания можеш да си ги направиш в Есте клиник. Поне преди можеше.
  #2930  
Стар 31st January 2012, 14:57
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Питай д-р Стоянов, дали само според ръста може да си избереш кубик и импланти.
Сега се въртим в порочен кръг..

Не казвам, че само височината има отношение. И не казвам, че всяка кифла с нулев старт трябва да си слага 800сс ако иска. Това бяха екстремни примери.
Говорим за естетична медецина все пак, нали? Всички мерки и теглилки имат значение, за балансирането на фигурата...
Наистина не ми се спори вече, а това рядко ми се случва..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:47.