IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th May 2011, 18:01
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране ЦВЕТЪТ НА ВАШАТА КОСА-КАК ОПРЕДЕЛЯТЕ КОЙ Е ПОДХОДЯЩИЯТ ЗА ВАС?

За всички дами и техните красиви гриви-как определяте кой е вашият цвят,какво вземате под внимание при избора,защо харесвате/НЕ харесвате даден нюанс за своето лице,с какво се съобразявате най-вече?Споделете(разгледах темите в този раздел и не открих такаваШоколадка,Абаноска, Златокоска,Червенокоска-към коя спадате Вие?

Последно редактирано от mishelle1607 : 4th May 2011 на 18:06
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th May 2011, 19:15
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Айде аз първа да се разпиша в темичката, въпреки че съм писала и по други за цвета на косата.Аз съм си блондинка по рождение, естествения ми цвят е тъмно русо, започнах да се правя на кичури още от 16 годишна, после минах на боя,много приятен златисто рус цвят, но миналата година ми прищрака и се направих тъмно кафяво,гоооляма грешка,не че не се харесвах, изпъкваха ми много очите, но така и не се възприех с тъмна коса, плюс това и веждите ми са светли и трябваше да ги потъмнявам с молив, изкарах така около половин година, докато не реших,че трябва да съм пак руса.Да ама не става толкова лесно, боя, кичури,после пак боя и чак от четвъртия път успях да постигна добър цвят, добре че косата ми е здрава и расте бързо Сега съм русо,леко пепеливо и много се харесвам така
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th May 2011, 19:53
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Моят цвят е черен. Мисля, че бях пускала и снимка на косата си в една тема. Бих избрала да съм естествена и да не се боядисвам, но не ми утива светло - русо кестеняво, откакто се правя с къна косата ми промени коренно и към хубаво вида си. Държа на черното, защото си утива със всички цветове дрехи и така не изглеждам 'шарена', когато искам да сложа нещо червено, зелено или оранжево или каквото и да е, просто пример. Не обичам да имам по себе си повече от 2 - 3 цвята. Цвета се поддържа лесно.
По принцип няма цвят, който да не харесвам. На всяка цена стои различно, на мен примерно русо ми стои ужасно, но ми харесва на други жени!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th May 2011, 20:01
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
Моят цвят е черен. Мисля, че бях пускала и снимка на косата си в една тема. Бих избрала да съм естествена и да не се боядисвам, но не ми утива светло - русо кестеняво, откакто се правя с къна косата ми промени коренно и към хубаво вида си. Държа на черното, защото си утива със всички цветове дрехи и така не изглеждам 'шарена', когато искам да сложа нещо червено, зелено или оранжево или каквото и да е, просто пример. Не обичам да имам по себе си повече от 2 - 3 цвята. Цвета се поддържа лесно.
По принцип няма цвят, който да не харесвам. На всяка цена стои различно, на мен примерно русо ми стои ужасно, но ми харесва на други жени!!
Да,видях снимка на косата ти в темата за маските-много ми хареса това,че имаше страхотен блясък!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th May 2011, 20:03
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

и аз харесвам много тъмнокоси мацки, но не на и мен,а пък за цветовете на дрехите, нося предимно черно,тъмно синИо и тъмно лилаво
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th May 2011, 20:08
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Да,видях снимка на косата ти в темата за маските-много ми хареса това,че имаше страхотен блясък!

О, мила, точно блясък е силно казано. Там куца най - много. Но като се бях боядисала с боя я осрах....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th May 2011, 20:16
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
О, мила, точно блясък е силно казано. Там куца най - много. Но като се бях боядисала с боя я осрах....
На мен на снимката ми се стори много красива
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th May 2011, 07:37
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Аз също съм писала за косата си и в друга тема, но хайде и тук ще се разпиша. ))

Естествената ми коса е руса. Не бих казала тъмно руса, защото от морето ставаше много светла и често ме питаха с каква боя се правя.

За първи път се боядисах червена. Беше страхотен цвят... Ненатрапчиво лилавочервено. Харесвах се, но като ми омръзна и исках да го махна се вкарах във филма..... Боядисах се кафява, черна... и сменях тъмните нюанси, докато израстна червеното.

После като ми писна да съм с тъмна коса се направих на руси кичури. След това се боядисах и цялата руса. Сега съм с бялоруса коса, отвреме на време за разнообразие я правя леко сива (което се отмива бързо и пак си става много светла).

Трудно ми е да определя с кой цвят най-много се харесвам. Не искам да зчува нескромно,но мисля, че и черно, и червено и русо ми отиват... Може би, заради светлите ми очи..... Даже като съм искала мнение от приятелки, всички казват, че не могат да кажат точно и, че мога да нося всички цветове.

Последно редактирано от Oksana_ : 5th May 2011 на 07:39
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th May 2011, 07:46
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Мишел, опитвам се да скромнича
Оксана, не си нескромна, има хора, на които всичко им утива, малко са каръците като мен дето само черно им стои на къртунката.
Само не слагай всички цветове на веднъж, че...
Аз по принцип си имам слабост към русичкото... като малка много мечтаех за руса коса, ама на.. точно това никога нямах и няма да имам
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th May 2011, 14:33
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Noela Виж мнението
...Само не слагай всички цветове на веднъж, че...
Никога не съм си позволявала да експериментирам с бои в домашни условия.
Винаги съм се доверявала само на фризьор.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЦВЕТЪТНАВАШАТАКОСАКАКОПРЕДЕЛЯТЕКОЙПОДХОДЯЩИЯТЗАВАС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:56.