IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th July 2007, 12:09
ana-maria-magdalena ana-maria-magdalena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 200
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Някаква_Такава
Их ,сега ме е яд ,че си поръчах Ейвън
Защо,и те може да са хубави.Аз случайно попаднах на Евелин,защото тръгнах на море и бях забравила да си купя от тук слънцезащитни продукти,а пък там имаше в изобилие и помолих продавачката да ми препоръча нещо добро и тя ми препоръча на тази фирма.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th July 2007, 11:41
Pyretta Blaze Pyretta Blaze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Vinnland
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pyretta Blaze
... започнах да се чудя дали не сбърках, че тази година си поръчах слънцезащитни продукти на Avon ... май трябваше да си остнана на Евелин... а вчера си взех тоник pure и той е супер... а някой ползвал ли е матиращият им крем?
да, вече със сигурност съжалявам за Avon, защото т. нар. Tan Maximizing AfterSun Lotion изобщо не охлажда и успокоява, а е съмо за гъзария със златни частички, които ти си лепят по всички (не)възможни места... и разбира се си взех Eveline ... а и си допълних комплекта Pure Zone с дълбокопочистващ гел за ежедневна употреба... и той е много хубав!
__________________
http://www.typeonegative.net/board/t...whosonline.gif Beautiful - yet Dangerous
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th July 2007, 19:05
IoNeTo IoNeTo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 6
По подразбиране

веднъж си сложих гланц на Евелин,но това гланц ли беше?! устните ми почнаха да ме болят и да щипят при най-малкото движение
Отговори с цитат
  #24  
Стар 16th July 2007, 19:05
tini_mini tini_mini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 14
По подразбиране Евелин

Започнаха да се появяват тези продукти и в аптеките и дрогериите, това е още един признак, че продуктите са добри - щом фармацевтите ги зареждат е добър знак - значи нещата са много добри - Виждала съм ги в Пловдив в "Сейбите" и всички по-големи аптеки!
А новият им продукт "КОНЦЕНТРАТ ЗА ИЗГАРЯНЕ НА МАЗНИНИ" е №1
Отговори с цитат
  #25  
Стар 16th July 2007, 21:18
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

tini_mini, твоето мнение ме развесели за цялата вечер! Не знаех, че присъствието или отсъствието на дадена козметика от аптеки и дрогерии я прави добра или не
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th July 2007, 18:02
tini_mini tini_mini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 14
По подразбиране

Според мен най-малкото щом е в аптека и дрогерия е дерматологично тествана и е придружена с необходимите СЕРТИФИКАТИ ЗА КАЧЕСТВО, а не е "забъркана" в някой гараж
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th July 2007, 22:09
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Нима все още има някой, който да купува забъркана в някой неидентифициран гараж козметика? А относно сертификата за качество- много често той просто гарантира безопасноста на даден продукт, но не и неговата ефективност
Нали не твърдиш, че всички козметични продукти продавани в дрогерии и аптеки са ефективни, ако беше така нямаше да се питаме една друга за лични отзиви?
Мила, не се заяждам, само изказвам мнение.
А е тема за друг разговор, че в аптеки и дрогерии се продава понякога и козметика с изтекъл срок на годност.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th July 2007, 13:53
vivan vivan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 10
По подразбиране

аз имам крем за лице на тази марка и съм много доволна. идеален е за лятото. матира много добре кожата.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th July 2007, 15:44
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Една фирма е производител на Евелин и Нивея,пишеше го в Нета,само че Нивея е по стара марка и почти е 2но по скъпа.Евелин съдържа Д-пантенол,против разни възпаления,а и наистина много хубаво мерише на какао със силен аромат,мене ме бяха изпонакацали мухите вчера
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th July 2007, 16:28
Аватара на valhalla
valhalla valhalla не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 400
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivan
аз имам крем за лице на тази марка и съм много доволна. идеален е за лятото. матира много добре кожата.
Mатиращият крем от серията Pure Control ли имаш предвид?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Евелин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.