IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 14th October 2007, 19:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

За мен лично е естествено да няма ефект- досега не съм срещнала мазило, което да има ефект- включително и тия, на които цената им е от безбожна нагоре.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 19th October 2007, 17:43
tini_mini tini_mini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 14
По подразбиране Евелин

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
За мен лично е естествено да няма ефект- досега не съм срещнала мазило, което да има ефект- включително и тия, на които цената им е от безбожна нагоре.
Пробвай им новия продукт - Концентрат за напреднал целулит - може пък той да ти допадне повече и да има ефект
Отговори с цитат
  #43  
Стар 22nd October 2007, 11:10
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

И аз като tini_mini мисля че качествената козметика е само онази която има сертификат-иначе просто как ще разбереш че е качествена Реклами бол ама това нищо не гарантира
Отговори с цитат
  #44  
Стар 22nd October 2007, 11:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Re: Евелин

Цитирай:
Първоначално написано от tini_mini
Пробвай им новия продукт - Концентрат за напреднал целулит - може пък той да ти допадне повече и да има ефект
Aко имаш предвид Евелин, изпробвала съм вече всичките им антицелулитни и уж стягащи мазила и за мен лично не струват- първите две три седмици се усещаше някакъв ефект (леко парене имам предвид, не видим ефект- затова и си мислех, че съм доволна ), след това вече и това го нямаше. Като цяло съм разочарована.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 25th October 2007, 13:37
Man_7_Utd Man_7_Utd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 33
По подразбиране

ами и аз да си кажа мнението тогава за козметиката,която ми е откраднала името не че много си го харесвам де,ама се пак та по темата - не съм използвала до сега нито един от кремовете и почистващите гелове и т.н.,но преди време си бях купила един гланц,мисля че беше 3D - от едната страна прозрачен гланц,от другата цветен. Изглеждаше ми много простовато така да се каже отначало,но после разбрах,че всъщност е мн хубав. Имаше хубав аромат и вкус цветът много ми хареса,четчицата също (споменавам и нея,тъй като има гланцове/червила с едни такива космати четки,които на 5-тото мацване почват да пускат косъмчета и накрая оредяват съвсем и е много неприятно!) Сега искам пак да си купя същия гланц,но не мога да намеря магазин,където продават такава козметика с гланцовете,пудрите,основит е и т.н. на Евелин. Ако някой е виждал или знае къде мога да ги намеря-да свирка,моля
Отговори с цитат
  #46  
Стар 26th October 2007, 20:58
beyonceforever beyonceforever не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 21
По подразбиране

взех си гел против целулит и стрии има охлаждащ ефект и изсъхва бързо иэполэвам го от няколко дни
Отговори с цитат
  #47  
Стар 27th October 2007, 11:55
monica_bellucci monica_bellucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Сподели след известно време има ли някакъв резултат
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th November 2007, 23:42
tini_mini tini_mini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 14
По подразбиране Евелин основа за грим

Голям фен и станах на тази козметика Евелин - кремовете им за лице са супел - бързо се абсорбират и после кожата ти става една такава коприрена при допир. Ползвала съм им повечето продукти, но сега си взех на Златната им серия един продукт ОСНОВА ЗА ГРИМ - направо нямам думи, фондьотена и пудрата се нанасят перфектно върху нея!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 11th November 2007, 09:18
Galiusha Galiusha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 37
По подразбиране

Как се нанася този антицелулитен гел на евелин? Взех си една туба и голям зор видях с него. Прилича ми на лепило и много бързо изсъхва! Изобщо не мога да масажирам докато го нанасям
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th November 2007, 12:41
Аватара на sexxy
sexxy sexxy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Man_7_Utd
................... Ако някой е виждал или знае къде мога да ги намеря-да свирка,моля
Точно такива гланцове на Евелин има в една от козметиките в подлеза на бул. Гоце Делчев на спирката на трамвай 7.
Ще ги намериш.
__________________
Успял мъж е този, който може да задоволи всички желания на една жена.
Успяла жена е тази, която може да си намери такъв мъж.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Евелин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:33.