IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 15th January 2009, 20:17
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Много си ми е добре с бебешкото мляко. Не се обиждайте, но маркетинга промива мозъци... моето бебешко ако не е по-добро от вашите "специални" тоалетни млека, то поне е наравно с тях.
Друг е въпроса кой с какъв продукт се чувства добре. От всички мазила и кремове съм склонна да се доверя само на натуралните био продукти, останалите... един дол дренки.
Ужасно се изместихме от темата бтв...
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #62  
Стар 15th January 2009, 21:04
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Много си ми е добре с бебешкото мляко. Не се обиждайте, но маркетинга промива мозъци... моето бебешко ако не е по-добро от вашите "специални" тоалетни млека, то поне е наравно с тях.
Друг е въпроса кой с какъв продукт се чувства добре. От всички мазила и кремове съм склонна да се доверя само на натуралните био продукти, останалите... един дол дренки.
Ужасно се изместихме от темата бтв...

Аз също си почиствам лицето с бебешко мляко сутрин и вечер,след тово го минавам с един тампон напоен с Розова вода и после слагам около очен и вечерен крем..
Отговори с цитат
  #63  
Стар 15th January 2009, 21:10
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Да, бебешкото тоалетно мляко за почистване може и да става, но все така не мисля, че е заместител на крем за лице.
Уф, да не ставам досадна, а и е вече извън темата.
Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Предпочитам вме
Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
сто дневен крем да ползвам бебешко тоалетно мляко...
Отговори с цитат
  #64  
Стар 16th January 2009, 10:02
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Пипилотке, виж това. Ако искаш, изчакай ме аз да си ги купя и да споделя впечатления ...
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #65  
Стар 16th January 2009, 11:27
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Изабо тези неща изглеждат хубави, не разбирам много, но видях, че няма парабени. Ти от къде ще си ги купиш и какви са им цените? Как изобщо ги откривате подобни марки и козметики, хич ме няма в тая част.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 16th January 2009, 11:37
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Да се преместим н аправилното място -->
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #67  
Стар 16th January 2009, 11:37
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

demili 1, ти като се мажеш целогодишно с 50+ хващаш ли някакъв тен на лицето?
И да те попитам как го слагаш след крема за лице ли? И не ти ли омазнява прекалено кожата? И подновяваш ли го през деня или го нанасяш еднократно?
Май доста въпроси станаха
Отговори с цитат
  #68  
Стар 16th January 2009, 12:44
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
demili 1, ти като се мажеш целогодишно с 50+ хващаш ли някакъв тен на лицето?
И да те попитам как го слагаш след крема за лице ли? И не ти ли омазнява прекалено кожата? И подновяваш ли го през деня или го нанасяш еднократно?
Май доста въпроси станаха
Никога нямам тен на лицето. Сега използвам слънцезащитен крем на Певония Ботаника, изобщо не омазнява кожата. Първо нанасям дневен крем , изчаквам 15-20 мин и нанасям слънцезащитния. После слагам пудра - и тя е с фактор. През деня подновявам само пудрата и то не винаги. Общо взето никога не се излагам директно на слънце, а когато ходя на солариум си покривам лицето със списание, а върху списанието си слагам блузата.
Тази мания я имам от 5 години. Бях при мои близки в чужбина и реших да отида на дерматолог просто ей така ,да го поразпитам малко. Той ми каза така : "Ако се пазиш от слънцето, след 10 години ще изглеждаш по същия начин". Аз му приех думите съвсем букално и оттогава бягам от слънцето като дявол от тамян.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 16th January 2009, 12:55
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

и дали е бил прав , незнам, ама може и да е така наистина, щото тия вредни лъчи съсипват кожата ни. Аз до сега не съм използвала никога толкова висок фактор, защото лицето ми ще стои направо като отсякано, особено лятото.
Е добре де, в крайна сметка не ти ли стои лицето като неестествено и опне съвсееееееееем мъничко не потъмняваш ли лятото?
А слагаш ли си фактор на вратлето? И още нещо - а около очите фактор трябва ли да се слага?
Отговори с цитат
  #70  
Стар 16th January 2009, 12:58
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Не е конкретно по темата,но се сещам как е отговорила София Лорен на въпроса-Ако върнете времето на зад-какво не бихте повторили?
И тя отговорила:никога не бих се излагала на слънце-съсипах си кожата
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Евелин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:49.