IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #681  
Стар 23rd February 2010, 18:29
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Аз плодове си ям, но за мазнините сигурно си права, така че още тази вечер ще си сложа една лъжичка в салатата

А иначе зелето че е тежко, тежко е, но аз тогава си направих една малка чинийка и добре ми се отрази на стомаха, наистина. Но си е индивидуално, Ice Cream щом не го харесва...
Отговори с цитат
  #682  
Стар 23rd February 2010, 18:48
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Дам...хапнах кисело мляко 200 грама Отказах се от зелето
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #683  
Стар 24th February 2010, 09:50
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Добро утро момичета!
Днес съм в прекрасно настроение въпреки кантара, който отчете половин килограм нагоре. Тъп кантар и тъп цикъл.
Но денят е тооолкова хубав, а аз излизам да купувам неща за колета, който ще пращам на мама в петък


Отговори с цитат
  #684  
Стар 24th February 2010, 14:43
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Опа ето ме и мен ! :P Sine,не го гледай сега кантара значи-заблуждава,че си с 0,5 кг отгоре :P Знам,защото и аз съм в цикъл 4-ти ден,а от вчера взех да задържам течности и да се издувам и съм като като балонче Днес на лекции пак от 8 мъкааа В 6:30 пих чай с мед,в 7 препечена филийка Вита,в 11 ябълка,в 13:00 ябълка (носех си 2 ябълки за университета) Преди малко се прибрах и ми стърже яко корема
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #685  
Стар 24th February 2010, 15:18
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Момичета, какъв кафяв ориз си вземате ?

Аз преди си вземах Uncle ben's, но последния път си купих някакъв измислен, не помня какъв но беше евтин. И не може да се свари това ... На опаковката пише 45 мин. но аз го варих час и малко и пак хрупкаше.

Та, затова ви питам
Отговори с цитат
  #686  
Стар 24th February 2010, 16:11
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Ох,аз не мога да ти помогна тук Купувала съм си кафяв ориз само веднъж и то отдавна-преди 2-3 години и помня само,че определено искаше повече варене от обикновения ориз
Но сега като спомена се сетих,че тея дни много ми се дояде ориз със зеленчуци и може и аз да си купя кафяв
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #687  
Стар 24th February 2010, 17:35
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Здравейте отново!

Днес най-сетне си купих уред за готвене на параааа!!!!
Супер доволна съм- мечтая си за такъв уред от две години и все не намирам време или пари да си взема! Много е голям и беше само 53лв, а даже и отстъпка ми направиха и го взех за 50

Купих си още два вида чай- с аромат на ягода и с аромат на ябълка и канела и сега си пийвам и от двата едновременно като в този с ябълката и канелата съм сложила малко истинска канела

Ice Cream, аз го знам че кантарът е мошенник Не му обърнах особено внимание, ама се чудя защо изобщо се мерих да ме пита човек

Jaynee, аз проблем с хрупкавостта нямам- обикновено винаги го правя леко твърд, така го обичам... така че не мога да ти помогна особено...
Отговори с цитат
  #688  
Стар 24th February 2010, 20:55
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Менюто за днес:

10:30- фреш от портокал
две варени яйца без жълтъците
10-20гр сирене(колкото да запълни дупките от жълтъците)
13:30- 20-ина лешника
16:30- омлет от две яйца без мазнина
20:30-21:00- салата от маруля и домати с една с.л. зехтин
400гр кис мляко
един морков, три гъбки и половин глава лук на пара

Слагам вечерята в интервал, защото си хапвах салата докато се готвеха нещата в уреда за пара, а морковът, гъбите и лукът станаха прекрасни! Само малко не ги бях досготвила и хрускаха, но пак си бяха жестоки! Този уред редовно ще си го ползвам!

Въпрос- една супена лъжица зехтин много ли е в салатата? За нормално хранене не бих се замислила, но по време на диета... ?
Отговори с цитат
  #689  
Стар 24th February 2010, 21:18
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Аз не мисля , че една лъжица зехтин е много , ама ти го знаеш моето мнение Аз в началото на диетата си пиех и кафето със захар и салатата със зехтин и изобщо не ми попречи да си свалям ..
Отговори с цитат
  #690  
Стар 24th February 2010, 21:51
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Хахах- ами технически не знаех колко мазнини би одобрила, само знам че си на мнение, че трябват мазнини. :P А и да ти кажа май наистина това е причината, защото устните ми сега не продължават да се цепят, само старите ранички заздравяват...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:06.