IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 26th February 2010, 12:22
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Добро утро момичета!
... А тая сутрин кантара показва половин килограм надолу...направо не мога да повярвам
...
Дехидратирала си се от алкохола
Отговори с цитат
  #702  
Стар 26th February 2010, 12:25
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

No way Още снощи след него пих 2 чаши вода,а като се прибрах още 1 и малко от шишето-около литър вода след алкохола именно за да не се дехидратирам
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #703  
Стар 26th February 2010, 19:10
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Здравейте и от мен, аз днес малко се поомазах с яденето...

Менюто:

06:30- фреш портокал и грейпфрут
3с л трици+1чаена л мед+канела
11:00- две варени яйца без жълтъците
15:00- 17-18 бадема
две чаени лъжички мед
една сушена смокиня
17:30- купичка зелен фасул с 3-4 лъжици кис мляко
от домашната снежанка половин купичка
20:30- другата половина на снежанката


Нито двете лъжички мед в три часа ми трябваха, нито сушената смокиня, нито пък облизването на стария буркан с мед преди яденето в пет.... ама нещо си умирам за сладко целия ден... уффф.

А утре съм на интервю в макдоналдс- след като не ме взеха, когато пуснах писмена молба, сега отидох да говоря направо с шефа и ми каза да отида утре в пет... дано мине добре- изглеждам точно като човек, който яде в този тип ресторанти... макар че това не е плюс със сигурност...

Jaynee, аз знам че стриите не могат да се заличат, или може би твоите са били в начална фаза? Какви масла си ползвала и колко време ги ползва?

Ice Cream, джин с тоник не ме изкушава- пий си го със здраве- от тва нещо така ме боля глава лятото, чеее... И честит полу-минус
Отговори с цитат
  #704  
Стар 26th February 2010, 19:44
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Sine,най-после писа,цял ден проверявам
Ако знаеш и аз как обичам сушени смокинки малеееее :P По-добре днес 2 лъчижки мед и една смокинка,отколкото утре 2 пъти повече,защото щом днес много ти се е ядяло сладкои ако се лишиш утре,вдругиден ще стане по-лошо
Аз днес хапнах малко сушени плодове,половин кофичка кисело мляко,малко зеленчуци с пиле (бяха ми останали от вчера) и след малко ще хапна пак нещо,че ме чака излизане
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #705  
Стар 26th February 2010, 19:47
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Хах- абе да ти кажа сега не е добра идея да ми е слаб ангелът по отношение на яденето- все пак кандидатствам за работа в макдоналдс. Хората, които знаят, че съм на диета, ахват като го чуят това. Казаха ми че съм мазохист

А ти гледай да си останеш с излизането, без джинчета
Отговори с цитат
  #706  
Стар 26th February 2010, 20:56
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Сине, миличка, стискам ти палци да не обръщаш внимание на "храната" там. Дано те вземат на работа. И бих ти препоръчала да гледаш един филм - Super Size Me.

Къде е Аби?

Поздрави от мен :P
Отговори с цитат
  #707  
Стар 26th February 2010, 21:02
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
Хах- абе да ти кажа сега не е добра идея да ми е слаб ангелът по отношение на яденето- все пак кандидатствам за работа в макдоналдс. Хората, които знаят, че съм на диета, ахват като го чуят това. Казаха ми че съм мазохист

А ти гледай да си останеш с излизането, без джинчета
Аууу,Сине,
много да внимаваш с тая храна!!!
Аз ей така от работа там,при положение,че ми бяха супер противни нещата там,така се напомпих....
Отговори с цитат
  #708  
Стар 26th February 2010, 21:07
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Sine,
и аз знам, че стриите не могат да се премахват. ОБАЧЕ ... аз бях много настоятелна и постоянна .. Не бяха в начален стадий, вече бяха бели, не розови. Мазах ги доста дълго (повече от 3 месеца) с масло от пшеничен зародиш на Икаров. Обикновено вечер - затопля се малко, масажира се маслото и се изчаква мъничко да попие в кожата. После се бърше с памуче, може да се сложи крем след това, но аз не слагам.
Сега най-дълбоките само се виждат и то ако се вгледаш много задълбочено. Наистина съм много доволна, просто един голям процент изчезнаха ...


П.С: Бях опитвала с кремове и гелове специално против стрии, но нищо нямаше ефект ... Майка ми ми беше казала как тя си ги е позаличила от бременностите едно време с някакво домашно мазило с какаово масло, но аз не съм виждала да се продава ...
Отговори с цитат
  #709  
Стар 26th February 2010, 21:14
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

rocksteady, благодаря! А този филм съм го гледала- грозна работа, наистина! Определено доста ми повлия, но все пак имам опасения да не се изкуша....

дундаринке, слушам и изпълнявам- ще внимавам и още как - Знам как помпат тия работи- нали затова бях 115кг когато започнах диетата, без да работя там.... но пък бях редовен клиент.... ентусиазиран... и гладен...

Jaynee, това може да е златната мина, която търсех. Аз напоследък супер много съм се разстроила точно заради тия стрии, защото дори да стана 50кг, пак няма да мога да се покажа на плажа по половинка бански... но щом маслото е помогнало, ще опитам на всяка цена. Доста скъпичко беше това масло обаче, нали?
Отговори с цитат
  #710  
Стар 26th February 2010, 21:32
Аватара на siseto90
siseto90 siseto90 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Горна Оряховица/Варна
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
Доста скъпичко беше това масло обаче, нали?
Даже на Икаров маслата са на много добра цена. Аз съм си купувала такова, което е против стрии. Аз забелязах това лято съвсем леки зачатъци и изпаднах в ужас (бях свалила към 7-8 кг, и то бавно) и тогава започнах да се мажа. Сега, да чукна на дърво, сякаш не се забелязва такова нещо.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:29.