IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 2nd March 2010, 18:11
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

честита баба Марта и от мен! ето за днес, очаквам мнения
закуска- пълнозърнести макарони, вода с мед
обяд- спанак, 1 филия хляб, кисело мляко(200 гр.)
следобяд- мляко с нес, 50 гр. тиквени семки
вечеря- около 200 гр. извара, 1 филия хляб, плодова салата
Отговори с цитат
  #742  
Стар 2nd March 2010, 18:17
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_Murderer
честита баба Марта и от мен! ето за днес, очаквам мнения
закуска- пълнозърнести макарони, вода с мед
обяд- спанак, 1 филия хляб, кисело мляко(200 гр.)
следобяд- мляко с нес, 50 гр. тиквени семки
вечеря- около 200 гр. извара, 1 филия хляб, плодова салата
На диета ли си или просто поддържаш килограми ?
Сутрин-въглехидрати,на обяд-въглехидрати,вечер-въглехидрати
Ако е диета,а не просто здравословно хранене на мен лично не ми харесва Казваш пълнозърнести макарони,ама не уточняваш количеството Освен това вечер след 200 грама извара и филия хляб следва плодова салата,по-добре зеленчукова ?!? А и плодова салата от какво се състои-няколко различни вида плодове (неправилно ! ),но това си е мое мнение Ако нямаш какво да сваляш и ако спортуваш и се чувстваш добре с това ядене...
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #743  
Стар 2nd March 2010, 21:43
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_Murderer
честита баба Марта и от мен! ето за днес, очаквам мнения
закуска- пълнозърнести макарони, вода с мед
обяд- спанак, 1 филия хляб, кисело мляко(200 гр.)
следобяд- мляко с нес, 50 гр. тиквени семки
вечеря- около 200 гр. извара, 1 филия хляб, плодова салата
Според мен се справяш много добре,само бих ти препоръчала плодовата салата от вечерята да я преместиш за междинно между закуската и обяда ,а на нейно място на вечеря да хапнеш зеленчуци,примерно салата.

Да постна и аз едно меню

три чаши топла вода:една чиста вода,втората с мед,третата с лимон
овесени ядки,орехи,канела,ленено семе,настъргана ябълка
кисело мляко
шницел от пилешко месо без мазнина (домашно производство),салата от морков и зеле
шопска салата с извара

около 3л. течности

rocksteady завърши ли вече житния режим?Аз мисля пак да го направя този месец.След него се чувствам страхотно.Единственият ми проблем е,че отслабнах с 2кг.,а не исках и още не мога да си ги кача.Но като цяло тялото ми се изчисти от шлаките.Бях изумена колко малко храна ни е необходима ,за да се чувстваме добре и да сме сити,а ние се тъпчем и се задръстваме с толкова излишни....калории,от които изобщо нямаме нужда
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #744  
Стар 3rd March 2010, 00:01
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
Да постна и аз едно меню

три чаши топла вода:една чиста вода,втората с мед,третата с лимон
овесени ядки,орехи,канела,ленено семе,настъргана ябълка
кисело мляко
шницел от пилешко месо без мазнина (домашно производство),салата от морков и зеле
шопска салата с извара

около 3л. течности

Единственият ми проблем е,че отслабнах с 2кг.,а не исках и още не мога да си ги кача.
Abbi,с това меню как очакваш да качиш каквото и да било !?? Че то си е чиста диета и направо гладуване за човек,очакващ да качи килограми ... Нямам предвид да се тъпчеш с тестени,сладки,газирани и висококалорични неща за да напълнееш ! Но това,което ядеш е твърде малко за човек ,който иска да качи дори и 1 кг,а в твоя случай 2....
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #745  
Стар 3rd March 2010, 00:16
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Ice Cream след житния режим стомахът ми се е свил и не мога да поемам по-големи количества храна.Чувствам се добре с това,което хапвам,сита съм и не гладувам.Надявам се постепенно да си върна предишните кг.,но бавно,малко по малко.Не искам да се тъпча и да се омазвам
А що се отнася до тестени и газирани -изхвърлила съм ги дори от мислите си
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #746  
Стар 3rd March 2010, 00:33
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

От тая гледна точка напълно те разбирам,защото и моя стомах е много свит сега и да искам не мога да се натъпча...но има дни в които хапвам по-малко,такива,в които хапвам повечко и така балансирам хехе А и сега искам да сваля още 2 кг,но и тези ако си задържа така пак съм доволна на този етап,защото лятото искам не искам винаги слабея по 3-4 килограма дори Така,че щом искаш да ги свалиш,но е свито коремчето..значи бавно,но славно хехее Аз най се кефя на тоя период където имам да качвам,а не да свалям (защото и аз съм имала такъв период...ставала съм 40 кг...)
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #747  
Стар 3rd March 2010, 07:57
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Abbi, Ice Cream, само да спомена, ако не знаете, че Miss Murdrer лекува анорексия Въпреки това и на мен последното и меню не ми харесва особено, а и в предишните набляга много на хляба.
Miss Murderer, опасвам се изобщо да давам мнения в твоя случай, но дори и да дам, ми се струва, че не четеш, а само влизаш от време на време, постваш меню и изчезваш отново.
Все пак: струва ми се, че трябва да увеличиш протеините в менюто си. Как се очаква да качиш малко мускулна маса (предполагам, че си много слаба), ако ядеш предимно въглехидрати???!!! Имаш ли лекар или диетолог, който да следи как се справяш и да ти дава напътствия?

Abbi, отново на жито не ми се струва добра идея Ще "опорочиш" смисъла от пречистването Освен това храната ти е перфектна (леко оскъдна) и ми се струва, че нямаш какво толкова да чистиш след последния житен режим - то май месец не е минал от тогава. Ако психически се чувстваш по-добре, определи си ден от седмицата, в който да си само на вода например или само на фрешове.... нещо такова...знам ли
Отговори с цитат
  #748  
Стар 3rd March 2010, 10:24
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

anik изобщо даже и не си помислям да повторя десетдневения режим,по-скоро три дни,но това ще е в по-далечно бъдеще.Само на вода или на фрешове трудно ще издържа Когато гладувам ми пада кръвната захар и ми става лошо ,затова винаги имам поне една ябълка в чантата си
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #749  
Стар 3rd March 2010, 10:30
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
anik изобщо даже и не си помислям да повторя десетдневения режим,по-скоро три дни,но това ще е в по-далечно бъдеще.Само на вода или на фрешове трудно ще издържа Когато гладувам ми пада кръвната захар и ми става лошо ,затова винаги имам поне една ябълка в чантата си
ОоО и аз съм по същия начин...цял ден на вода или на фрешове или на каквато и друга течност да било аз не бих издържала И мен ще ми прилошее и ще ме заболи корема И аз винаги си нося даже по 2 ябълки в чантата
За Мис Мърдърър не знаех,че е такова положението... Аз преди години съм изпадала в подобно положение,хубаво е,че все пак свиква да се храни сега по-нормално
П.С. Сега пих чай с мед и рупам ябълка и след час отивам на фитнес Толкова хубав и слънчев ден е днес! :P
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #750  
Стар 3rd March 2010, 11:49
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Честит 3ти март, момичета! Бъдете горди БЪЛГАРИ!!!

Цитирай:
Първоначално написано от Abbi
rocksteady завърши ли вече житния режим?Аз мисля пак да го направя този месец.След него се чувствам страхотно.Единственият ми проблем е,че отслабнах с 2кг.,а не исках и още не мога да си ги кача.Но като цяло тялото ми се изчисти от шлаките.Бях изумена колко малко храна ни е необходима ,за да се чувстваме добре и да сме сити,а ние се тъпчем и се задръстваме с толкова излишни....калории,от които изобщо нямаме нужда
Аби, днес ми е последен ден от житния режим. Не вярвам, че издържах цели 10 дни без нито 1 прегрешение! :P Чувствам се страхотно. Не съм свалила почти нищо. Започнах режима на 65кг, на 5ия ден бах свалила 1,5кг и не съм се мерила повече, а и не искам. Дънките ми, които ми ставаха точно тамън сега ги свалям без да ги разкопчавам . От утре започвам захранването на Лидия Ковачева. То е 10 дни и първите дни са все едно не съм била на житен режим, а на пълен глад, но просто нямам друга алтернатива. Надявам се и след захранването да продължа да се храня здравословно. Благодаря, че се сещате за мен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:40.