IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th April 2009, 20:08
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране килограмите в 15г.с.???

здравейте,бременна съм в четвъртия месец в 15г.с. и съм качила има няма подщи 2кг.при вас как е било,колко килограма сте били качили в тези седмици,питам ви защото малко се притеснявам понеже си мисля че трябва да съм качила повече в тези месеци,много ще съм ви благодарна ако си изкажете мненията,и при вас как е било?
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th April 2009, 22:06
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ако доктора не ти е казал, че има изоставане в развитието на бебето, не виждам причина да се притесняваш за кила. Познавам и мацки, дето са качили по 4 кила цялата бременност и пак са родили здрави деца. По принцип според книгите и правилата, през първия и втория семестър е нормлано да се качва по кило на месец, а през третия по 2 на месец. Само че книгите и действителността са две различни неща. Някои дърпат много в килата в началото, другио в края. По- добре се радвай, че си във форма, вместо да си мислиш глупости
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th April 2009, 12:15
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране Re: килограмите в 15г.с.???

Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
здравейте,бременна съм в четвъртия месец в 15г.с. и съм качила има няма подщи 2кг.при вас как е било,колко килограма сте били качили в тези седмици,питам ви защото малко се притеснявам понеже си мисля че трябва да съм качила повече в тези месеци,много ще съм ви благодарна ако си изкажете мненията,и при вас как е било?
До 15г.с. отслабвах с по 4кг. и с двете си бременности.Родих живи,здрави и нормални деца.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th April 2009, 09:21
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

радвайте се качвате малко аз не съм увеличила храната и имам чувството че качвам от въздуха понякога ме е срам да кажа в кой месец съм!
а момиче на к оето бях на сватба в събота /бременна в края на 6 месец/ каза че до 6 месец качила 13кг а до края му само 1 кило така че за всеки е индивидуално.
но наистина щом лекаря нищо не ти е казал мога само да ти завиждам и да ти пожелая здраво бебче каквото и ще имаш сигурна съм
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: килограмите15г
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.