IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th May 2010, 20:47
арлекина арлекина не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 4
По подразбиране Последните няколко килограма?

Така, първо привет на всички.

От много време насам следя форума, но едва сега се регистрирам; вече имам конкретно питане и викам си, време е да се престраша, хаха.

Та, нека си дойда на темата.
Никога не съм била дебела, но преди около две години изпаднах в някакъв глупав пубертетски период и качих килограми. Вече не помня колко точно съм тежала преди това, но в един момент бях около 62кг. Поосъзнах се и се взех в ръце, започнах да внимавам какво ям и съвсем бързо това даде резултат. От вече година и нещо все си седя на тия -5кг и в общи линии се чувствам окей, но знам, че ако сваля още 3-4-5 евентуално ще съм много по-доволна от себе си. Всичко точно, обаче как да се отърва от тия пусти килограми? Опитвах какво ли не, най-много да сваля временно един и после да си го върна обратно. Внимавам какво ям, подбирам си храната и въпреки това резултатът е нулев. Не съм от най-спортните натури и затова сериозното занимание с фитнес не ми понесе особено, но пък се движа много; ходя напред-назад, карам колело, не се задържам много на едно място. Та в този смисъл, смятам, че си правя всичко като хората и въпреки това изобщо не ми се получават нещата.

Толкова пъти съм чувала как последните няколко килограма били най-трудни... Ами така си е, по дяволите.

Ще се радвам ако някой е минал през това или просто като цяло е по-наясно с темата и ми даде някакъв съвет, наистина. Ако трябва да дам повече информация по някой параграф, кажете. Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Последнитеняколкокилограма
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:24.