IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th April 2007, 11:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ауууу, Еми, като го прочетох това 6 кила, направо се облещих
А като отворих снимките и ченето ми падна, наистина фрапиращ резултат, определено страхотно изглежда сега.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 19th April 2007, 13:21
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Честито ново коремче на Poly!
Poly(и Вили ако чете), разкажи повече ако имаш време - кога се влиза в болницата, кога те изписват, трябва ли да стоиш "прегъната" известно време след операцията, при местен пъп - личи ли му по нещо, или белегът остава вътре в сянка? Ей такива работи...Аз като си гледам разположението на стриите, и при мен се очертава да не изчезнат напълно (имам малко и над пъпа)...единствено ако ме клъцнат вертикално или концентрично около пъпа, може да се простя с тях завинаги..., но доста хирурзи май недолюбват последната техника, пък и по-добре стрии да се виждат, отколкото белег...
Сравнението със секциото ми е много полезно, защото и през него съм минала.

Момичета(emisof), дайте някоя парола, pls, pls, pls.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 30th April 2007, 12:57
NESI NESI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Привет темата с абдоминопластиката ме засяга.Интересувам се някой правил ли си е и какви са реалните резултати.Довумя се дали да си направя или не.Все пак това е операция.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 30th April 2007, 16:38
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз съм си правила - резултатът е страхотен.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 1st May 2007, 12:15
NESI NESI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Наистина бе обнадежди.Добре били ме насочила към пластичния хирург ,и приблизително каква е цената.Във форума прочетох много от вашите мнеиния преди да стана потребител.В нета попаднха на различни сайтове ,в които цената на абдоминопластиката е различна .Сега незнам при тези при които цената е висока при тях ли са добрите резултати или всичко е въпрос на късмет.Моля те ако имаш снимки с това как е било при теб преди ,и след операцията да ми ги покажеш.При мен пробелма се получи с пъвата ми берменост до 7 месец нямах никакви индикации и след ,което изведнъж се появиха дори незнаех ,че са стрии.И си мислих че след като родя всичко ще е както преди с моята визия.Но не бе.Малко се депресирах.Запчонха да се интересувам от начините и методите за малко увиснало коремче със стрии.Разрбах че с лазар могат да се премахнат ,но не напълно.Кофтито е ,че винаги трябва да си скривам коремчето или пък да си измислям модели бански ,които да са секси но да не се вижда то.Като млада жена това ме подтиска доста често,особено пзе лятото.Принципно съм нормална и с боди по мен все едно съм с гладък корем,но всичко си е оптична измама ,докато не се погледна на плажа...Доста дълбоко излеяние дадох..но поне знам вече ,че има решения и хора ,които са ги намерили.Интересувам се след операцията стриите заличиха ли се ,остана ли голям белег,болеше ли и след колко време всичко премина и коремчето супер гладко ли стана.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 2nd May 2007, 09:47
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Неси, определено НЕ бих те насочила към пластичен хирург, изборът и последствията от него са си само твои. Аз лично нямах стрии, а доста излишна кожа, която д-р махна. Но всичко, което ти е под пъпа, включително и стриите, при тази пластика отива в кошчето за боклук. Коремът се опъва идеално, все едно не си раждала. Разрезът е голям - от кокал до кокал, при мен е около 30 см. В началото изглежда доста касапски, но с подходящите грижи, след няколко месеца почти напълно изчезва.
Не се подвеждай по цената на операцията - евтиното не винаги е по-изгодното. Отиди поне на 3-4 консултации, преди да решиш окончателно.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 2nd May 2007, 16:02
NESI NESI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Въпросът е такъв ,че едниствената информация за пластични клиники,по точно за естетична козметика я търся в нета.Не винаги супрелативите в сайтовете са реални.За това се радвам ,че попаднах на хора,които имат приблизително моя проблем и вече са се решили на опрецаия.Знам,че е трудно някой да насочи друг към даден пластичен хирург,но все пак дайте ми някакви кординати на тези ,които са правили .Може и на лични.Радвам се ,че за теб всичко вече е в миналото и се радваш и кефиш на своето тяло ,без да се притеснявш дали като сложиш ниска талия как да фокусираш вниманието не върху коремчето.30 см. ми се струва много,но кажи ми сега белега вижда ли се или изчезна от опрецията.За съжеление аз не съм от Варна ,нито от София ,тъй че всяко едно насочване към даден специалсит е някаква сламка.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th January 2008, 02:50
sommer sommer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: heilbronn/germaniq
Мнения: 13
По подразбиране nov korem

здравейте,днес изчетох много материал от вашите мнения.

зял живот ме мъчи моят корем,а,след ражданията си е съвсем отчайващ.156см,60кг,но си имам и стрий.явно,че ще се прави абдоминопластика-голяма.Варна ми е най-удобният град,от там сам.но сега сам зад граница,не разполагам с много време.имам инфо от "Нефертити",за zената евентуално.

знаете ли дали има достатъчно кадърни лекари във Варна,някоя клиника.ако не споменете конкретно име,поне ме насочете.

предварително благодаря.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 13th January 2008, 08:37
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Най-добра във Варна,май е д-р Заякова от "Камий"
Отговори с цитат
  #50  
Стар 13th January 2008, 12:58
sommer sommer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: heilbronn/germaniq
Мнения: 13
По подразбиране

много ти благодаря за бързия отговор,и е чудесно,че мога да си остана във Варна,толкова се радвам,че не е нужно да пътувам до София.дано мога да се вредя за преглед.останах с чувството,че графикът на много от хирурзите е здраво запълнен.бих попитала и за zени,ако някой знае,моята информация е вече доста стара.

за сега се настройвам психически,изчаквам време за отпуска и малко повече финанси.вярно ли е,че е хубаво да се прави в по-хладно време,бих си планирала нещо за есента.

бих се радвала,ако ми позволите да видя нечии снимки,преди и след,това може би ще ми помогне психически.предварително благодаря,мили момичета.

много е приятно всичко в тоя сайт за четене.толкова мили момичета....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липосукцияилиотстраняваненакожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:11.