IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 8th December 2008, 17:04
Аватара на lightpainter
lightpainter lightpainter не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 547
По подразбиране

Честит нов дом, желая ви прекрасни моменти в него
Чакам с нетърпение и снимки, обожавам такива нестандартни жилища
Отговори с цитат
  #272  
Стар 8th December 2008, 17:23
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Дано успея да направя хубави снимки ..
Отговори с цитат
  #273  
Стар 8th December 2008, 19:02
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ем Джи, Честито и от мен. Много любов да "види" този таван. Ще очакваме снимки, за да коментираме и помагаме с идеи! Радвам се за теб (вас).
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #274  
Стар 8th December 2008, 19:20
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ем Джи ,честито и от мен ,с много здраве и любов да си ползвате жилището..
Отговори с цитат
  #275  
Стар 16th December 2008, 19:21
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аз чакам снимките, ама нещо ...................... мацка, хайде де.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #276  
Стар 16th December 2008, 20:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

еМ ДжИ, не знам какво точно търсиш, но понякога дори и на практикер и бриколаж изскача нещо интересно.
ако искаш напиши по-конкретно какви неща искаш, там нещо стил, разцветки...сигурно ще сме ти по-полезни. доскоро бях в ремонти и обзавеждания, та все ще измислим нещо
Отговори с цитат
  #277  
Стар 17th December 2008, 11:44
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Аз чакам снимките, ама нещо ...................... мацка, хайде де.
Ей сега де... днес ще купуваме пердетата и като ги сложа, ще снимам, защото ще изглежда доста по-добре, понеже на прозорците не сме сложили первазите и изглежда не много завършенооо...

bimbi, ами то това е проблема, че незнам какво искам Трябва да го видя някъде... В Практикери-мрактикери и Бриколажи ги знам наизуст покрай завършването на жилището...
Искам някакъв цветен нюанс, защото всичко е метално и бежаво. Харесах едни цветни пердета, може би ще направя подобни възглавнички за дивана и една покривка за масата - пак такива цветове... Имаме една табуретка, която представлява оранжев куб и се чудя, дали да не взема още една като нея, само че вишнево-червена и да направя възлгавници пак - вишнево-червено и оранжевооо... Много тъпо звучи като е написано.. Ужас
Абе ще снимам след като сложа пердетата, само ме подсещайте отвреме на време
Главният проблем е, че мястото е много малко и не става да купим нещо готово (напоследък в мебелните магазини се вихри голяма грандомания). Всичко ни е по поръчка, а за някои неща все пак не ми достига въображение. В Икеа например си има най-различни мебели на модули - малки и големи, можеш да си вземеш едно, ако ти върши работа, две или 5 и да си ги подредиш, както искаш. Тук трябва сама да измъдря някаква концепция за шкафчета с рафтчета и даже масата май ще се наложи да я правим по поръчка.
Трябва ни маса, която се регулира във вискочина, без да се разгятга и да не е овална... Е, няма такова животно! Направо в чудо се видях... Намерих една, която е точно това, което искам. ... Има 3 различни височини и най-якото е, че може да става много ниска и изглежда страхотнооооооо.... НО струва 2 бона
Е, как да дам 2 бона за маса?! Та такива терзания. Сега сме с една малка ниска квадратна и голям зор виждаме, като ни дойдат гости..
Край.
Отговори с цитат
  #278  
Стар 17th December 2008, 12:21
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми не знам мацко, ако нещо конкретно ти трябва по бихме могли да ти помогнем. питах за цветовете и стила, щото например вкъщи всичко е бежаво, венге, резеда и инокс. отделно че още в началото реших всичко да ми е квадратно - като започнеш от мивката, батериите, душа, лампите дето висят в трапезарията, луничките...та до аксесоарите за баня. табуретките ми също като твоите
за маса и на мен ми беше голям зор, само боклуци продават съвсем случайно намерих една на мебелна палата, въпреки че нямам добро мнение за този магазин. такава на различни нива обаче нямам спомен да съм срещала по поръчка не може ли да се направи?
в Икеа наистина има готини неща, ходих преди две седмици. макар че тая румънската не ми хареса много, в Солун е много по-заредена. ако имаш да купуваш доста неща, по-добре се организирай и отиди с някой, ще ти излезе доста изгодно, предвид факта, че има дивани за по 300 лева
Отговори с цитат
  #279  
Стар 17th December 2008, 13:36
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

еМ ДжИ, наистина е най-добре да отидеш до Икеа , както ти предлага Бимби. Най-добре е да си купиш неща които са ти по сърце, а ТЕ определено са грабнали твоето. Така ще се чувстваш щастлива у дома и ще ти е уютно.
Иначе в България има доста фирми, които биха могли да ти изработят всичко по проект - занеси снимков материал, примерно списание на Икеа или нещо от нета което си харесала . За съжаление във Варна познавам и имам наблюдение само за фирма Мебел Стил. Но има други от странта които вероятно имат представителства във вашия град.
В краен случей - хващай Пифко - той се занимава с производство на мебели - а и мисля че пътува често до Варна.
Отговори с цитат
  #280  
Стар 17th December 2008, 14:35
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ейй, обожавам квадратните и правоъгълни форми. Горе-доку и при нас е така, както при Бимби - инокс, бежаво, правоъгълни форми... Затова ми се щеше цветен щрих, мисля чрез перденцата и възглавничките да го постигна
Значи тази Икеа в Букурещ не си струва да се отиде, така ли? Понеже е доста по-близо, от тази в Солун ... и ще можем, без да се комбинираме с никой да се метнем на колата и да отидем, само че ако не е заредена, незнам.. дали има смисъл?
Тира, тук във Варна има една фирма за мебели, която работи много добре и съм сигурна, че накрая ще опрем до нея
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нашиятдом
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:54.