IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th October 2009, 21:02
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране Когато достигна желаното си тегло,аз ще...

Нека в тази тема всяка/всеки от нас каже какво ще направи,как ще се почувства и т.н. когато достигне теглото,което желае..

Ще започна аз:На първо място искам да се чувствам здрава и това е най-важната причина,заради която отслабвам...На второ място...бях на 13 години,когато започнах да пълнея(7 клас...застояване да уча и баба,която от нямане какво да прави ми готвеше по цял ден,задължително поне веднъж дневно милинки или производни такива,по 3-4 пъти в седмицата-торта) и по време на пубертета си не успях да обуя пола,по-къса от под коляното...
На трето-като изляза по магазините,да мога да си харесам нещо и да мога да го пробвам,а не да питам:Имате ли нещо като за мен?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th October 2009, 21:45
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Когато (ако) стигна до мечтаното тегло респ. тяло :
1. никога няма да си позволя да го съсипя отново
2. ще нося роклички, ама много роклички, имам мнооого дълги крака (което чак последните години установих че всъщност не е недостатък) и откакто напълнях ме е яд, че не мога да се възползвам от рокличките.
3. няма да ми е неудобно да ходя на плаж
4. ще си направя мъничка татуировка на гърба долу в ляво

другото е здравословни причини, които не ги броя, защото е ясно, че излишните килограми водят до здравословни проблеми, дори и да нямаш проблеми със самочувствието.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th October 2009, 21:55
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Като достигна желаното си тегло

1 Ще си купя къси дънкови паталонки. От онези, най-късите. Обожавам къси панталонки и никога през живота си не съм ги носила...

2 Ше се запиша на латино танци или само салса- срам ме е да се запиша сега, но искам да го направя.

3 Ще си купя рокла по тялото- още нещо, което никога през живота ми не се е случвало

4 Ще отида на море и ще карам джет- винаги ме е било срам да се появя пред спасителите в ужасния си вид

5 Ще отида в училището, в което някога бях ритана и блъскана и нещата ми биваха чупени и крадени и изхвърляни с крясъците "свиня", ще се срещна с хората, които правеха това и ще им се изсмея в очите.

6 Ще видя гордостта в очите на майка си.

7 Ще се обичам и може би ще се справя с останалите си демони... колкото и много да са те.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th October 2009, 22:04
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Спокойно, когато достигнете желаното тегло, ще си имате ново желано тегло и т.н. Безкраен цикъл. Може би ще си имате и нови кантари, щото желаното тегло не се отразява на желаната визия. Може и нови огледала. Важното е, че ще има нови неща.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th October 2009, 22:08
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

О, не- не мисля... Не съм човек, който ще се зароби в диети цял живот... пък и ако прекаля винаги има хора до мен, които да ме изтръгнат от този омагьосан цикъл...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th October 2009, 22:17
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Кои, хората от Макдоналдс ли
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th October 2009, 22:21
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Не Но познавам себе си- нямам намерение да съм на диета до к,ая на живота си
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th October 2009, 22:25
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Ivanin, много негативизъм точно в 3 реда. Браво, добре го даваш.

Теглото СЕ отразява на визията, както СЕ отразяа и на самочувствието. В такъв свят живеем, че робуваме на стандарти за красота.
При мен примерно качването не ми се е отразило на психиката, защото е от малко време , с причина и е ... временно явление. Обаче има жени (че и доста мъже) които си страдат от това, защото имат проблем с килограмите от деца, а това се отразява на психиката на един развиващ се човек и то много. Отразява се не по-малко от големия нос и малкия бюст и "онзи" един куп глупости, които хората могат да кажат по въпроса.

Аз пък ще кажа майната му на негативизма ти И браво на момичетата, чиито линийките направо ме карат да се възхищавам на волята и желанието, което са намерили в себе си да се справят с проблемите си.

Много е лесно да пуснеш злобен коментар за нещо, което не разбираш , нали? Ама е мааалко по-трудно да го разбереш. Изисква се една идея повече от безцелно натискаше по клавиатурата.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th October 2009, 22:30
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

И не разваляй на сладуранката Charlotte темата освен ако не искаш да кажеш "като сваля 2 кила ще си развявам байрака дето ми падне" И тъй като се съмнявам да имаш да кажеш нещо подобно, я най-добре остави хората с огледалата да кажат ако имат.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th October 2009, 22:59
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Когато отслабна и постигна желаното си отражение в огледалото ще нося и аз къси дънкови панталонки като Sine и ще си ходя с високо вдигната глава по пътя!
Вече ще имам нужното самочувствие и ще бъда ПО-щастлива :P
/Ако се сетя за нещо ще допълвам /
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Когатодостигнажеланотоситеглоазще
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:15.