IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1241  
Стар 5th June 2013, 16:21
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
Най-смешното е ,че е работил само по едната страна на връхчето, там където е бил разрезът по затворения метод, затова и колумелата е леко встрани. Не знам как си е мислел,че ще му се размине... Между другото такова "провиснало" връхче е тип капка и понеже лично не съм фен на прекалено чипите нослета нямаше да имам проблем с него, ако беше симетрично!!!
Вазможно ли е да е все още оток...колко време е минало,ще го търсиш ли да оправи нещата....
Отговори с цитат
  #1242  
Стар 5th June 2013, 16:27
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bunny boiler Виж мнението
Всъщност моите коментари бяха за носа на lapiovra. Твоя едва сега го виждам. Не знам какъв е бил първоначалния вариант, но този на снимката е добре.
Ами, да носът ми не е пълен провал, а и да си призная тази асиметрия личи главно на снимки. И все пак като за първа операция можеше да е не просто "добре". Нямам нищо против д-р Йорданов, даже смятам, че е страшен пич, но дори и да е имал най-добрите намерения , човекът е учил в България. Явно пластичната ни хирургия все още е на средновековно ниво. Ако въобще си бутам носа втори път, то със сигурност няма да е тук. Това е, което мога да кажа, пък който иска нека се надява на чудо от някой "нашенец".
Отговори с цитат
  #1243  
Стар 5th June 2013, 16:38
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

не са много ясни...

Последно редактирано от sunbun : 5th June 2013 на 17:31
Отговори с цитат
  #1244  
Стар 5th June 2013, 16:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Sun,носът ти определено е светлинни години по-добре от моя преди.Стои по-фин,по-малък и някак си по-правилен.Аз очаквах да видя нещо наистина зле.
Мисля,че от всички носове,които съм виждала,моят е бил най-зле:
-камбест,
-широк,
-дълъг,
-гърбав.
Направо Жерар Депардийо в женски вариант...ахахаа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 5th June 2013 на 16:47
Отговори с цитат
  #1245  
Стар 5th June 2013, 17:00
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Хм, sunbun, на мен преди операцията (където са първите две снимки), профилът ми харесва повече. На единичната снимка носът ми идва прекалено като лале по форма.
Отговори с цитат
  #1246  
Стар 5th June 2013, 17:00
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

В началото е бил по-добре,наистина.Кой направи това?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1247  
Стар 5th June 2013, 17:10
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Хм, sunbun, на мен преди операцията (където са първите две снимки), профилът ми харесва повече. На единичната снимка носът ми идва прекалено като лале по форма.
Тези също са след операцията на 10 ден...еденичната е след 6 месеца...творението е на Жерард Охеда...искам да ви кажа момичета че и аз немога да спя,имам 2 деца и цялото ми семейство преживява моята драма,както и при много други,..просто искам това да свърши...но немога да се гледам така,чуствам се излъгана...
Отговори с цитат
  #1248  
Стар 5th June 2013, 17:14
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
Тези също са след операцията на 10 ден...еденичната е след 6 месеца...творението е на Жерард Охеда...искам да ви кажа момичета че и аз немога да спя,имам 2 деца и цялото ми семейство преживява моята драма,както и при много други,..просто искам това да свърши...но немога да се гледам така,чуствам се излъгана...
Разбирам те какво имаш предвид. Колко време е минало от операцията? Колкото и да ти е тежко и болно от резултата, най-добре е да изчакаш поне година за следваща ринопластика. Доколкото разбирам, ориентирала си се към Йорданов?
Отговори с цитат
  #1249  
Стар 5th June 2013, 17:16
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Аз,тук запомних нослетата на Мариса;Алаиа и Лондерс и ми харесаха много,много се надявам това да е човека...
Отговори с цитат
  #1250  
Стар 5th June 2013, 17:20
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Разбирам те какво имаш предвид. Колко време е минало от операцията? Колкото и да ти е тежко и болно от резултата, най-добре е да изчакаш поне година за следваща ринопластика. Доколкото разбирам, ориентирала си се към Йорданов?
6 ужасни месеца,утре отивам на консултация и знам че никой няма да ме оперира след толкова време,но се надявам да издържа до есента...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:37.