IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2841  
Стар 12th March 2013, 20:42
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

То си е така,дай Боже,без проблеми да сме всички!!!Но все пак е добре да ходим и на профилактични прегледи,нали са затова
Аз съм на мамолог май месец,а си обещавам пред себе си до края на март да отида и при Пеев,за да ми е спокойно
Отговори с цитат
  #2842  
Стар 15th March 2013, 16:12
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
И аз на 6 месечния контролен така и не отидох. Трябва да отида поне на мамолог, ама кога ще е.....При Ильо няма и да ходя, защото ще ме претупа.
Шоки, мен на 6-месечния точно не само, че не ме претупа, ами и си отвисяхме на лаф поне 20 минути. Каза ми като мина годинката пак да се отбия за преглед.
Отговори с цитат
  #2843  
Стар 16th March 2013, 00:23
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Шоки, мен на 6-месечния точно не само, че не ме претупа, ами и си отвисяхме на лаф поне 20 минути. Каза ми като мина годинката пак да се отбия за преглед.
Бижу-красиво,не ти е чиста работатаМай си влезнала под кожата на Доктора,а?!
Отговори с цитат
  #2844  
Стар 17th March 2013, 23:26
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Ох, утре е моята операция. Вече здраво ме тресат нервите. А като за капак и децата се разболяха и сега ми е едно такова хем нервно , хем супер гузно. Никой от близките ми не знае за какво пътуваме до София и се надявам и да не разберат. Затова мисля да останем с мъжът ми до първата превръзка в хотела под клиниката и се надявам до четвъртък да съм по добре. Стискайте ми палци!!!!
Отговори с цитат
  #2845  
Стар 18th March 2013, 00:01
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villi777 Виж мнението
Ох, утре е моята операция. Вече здраво ме тресат нервите. А като за капак и децата се разболяха и сега ми е едно такова хем нервно , хем супер гузно. Никой от близките ми не знае за какво пътуваме до София и се надявам и да не разберат. Затова мисля да останем с мъжът ми до първата превръзка в хотела под клиниката и се надявам до четвъртък да съм по добре. Стискайте ми палци!!!!
Стискаме!
Леко възстановяване и най-вече - прекрасен резултат!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2846  
Стар 18th March 2013, 10:59
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

Успех мила,дано всичко мине гладко.Явно всички сме така преди операция.За моята има още няколко дни но аз вече не мога да спя нощем.Боря се с себе си да не се откажа .
Стискам палци.
Отговори с цитат
  #2847  
Стар 18th March 2013, 13:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Всичко вече е минало при Вили. Сега само да се появи да каже, че няма нищо страшно за успокоение на бъдещите.
Отговори с цитат
  #2848  
Стар 18th March 2013, 14:37
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Аз съм същата. Остават ми 2 дни и вече не мога да спя нощем. И мен никой не ме знае ...само мъжо
Даже ще взимам болничен от личната и утре трябва да изимитирам нещо и да си тръгна от работа, че в сряда ми е операцията
Отговори с цитат
  #2849  
Стар 18th March 2013, 16:25
Аватара на vanqmihailova
vanqmihailova vanqmihailova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте Момiчета. Преди месец и половина се оперирах. Искам да попитам, имплантите освен че лягат с времето, Отиват ли встрани,понеже Дясната ми е малко по към средата

Последно редактирано от vanqmihailova : 18th March 2013 на 18:41
Отговори с цитат
  #2850  
Стар 18th March 2013, 16:46
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Зравейте момичета, вече официално съм в отбора ви!!!
Всичко мина и както всички бяхте писали страховете ми поне дотук са били неоснователни.
Операцията беше за 11.30, но ние от снощи отседнахме в хотела, защото исках да мина прегледа при интерниста и за това се качих в клиниката към 8.30. Взеха ми всички изследвания и направо ме приеха. Казаха така и така си вече тук направо да те настаним и да те подготвим. Направо се шокирах, вече нямаше връщане назад. И така прегледа ме интерниста, каза че всичко е наред . И зачаках. Обаче изобщо не чаках много, взеха ме да ме снимат , доктора дойде да ме разчертае / тогава вече от притеснение ми падна малко кръвното/ и 5 мин след това дойде сестрата и направо ме поведе към операционната. А там така и не разбрах какво стана. Докато легнах и заспах. Събудих се като от сън в стаята, понаболяваше ме леко, но нищо сериозно, като силна мускулна треска. Сестрата дойде, помогна ми да стана до тоалетната, доне се ми нещо за хапване, кафенце, тортичка, заради кръвното.. Малко трудно станах защото на няколко опита ми падна кръвното, но то по принцип си ми е ниско.
Сега съм добре, съпругът ми е при мен, казаха му, че може да остане до 20.00ч. Дадоха ми и едно болкоуспокояващо хапченце. Не мога да кажа ,че нищо не ме боли, има си болка но е съвсем търпима, особено като намеря правилна позиция. Надявам се да не се усили и да ставам с всеки един ден по-добре. Ще остана в хотела до първата превръзка и тогава поемаме към вкъщи.
И така за финал на дългият ми пост-няма НИЩО страшно! На тези, на които им предстои -стискам палци!!

Последно редактирано от Villi777 : 18th March 2013 на 16:48
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:17.