IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3511  
Стар 20th September 2013, 12:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
След 2 седмици влизаш в 9-тия или тогава ти е термина? Стискаме палци!
Аз съм в деветия,а искам до родя до края на месеца,а иначе предполагаемия термин е на 11 октомври.Просто искам да избърза със седмица или 10/11 дни,няма да е лошо,че зверски тежи и пречи вече.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3512  
Стар 20th September 2013, 12:49
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Аз съм в деветия,а искам до родя до края на месеца,а иначе предполагаемия термин е на 11 октомври.Просто искам да избърза със седмица или 10/11 дни,няма да е лошо,че зверски тежи и пречи вече.
Еха!Супер!Щом си в деветия вече можеш да си раждаш спокойно.Пожелавам скорошно и леко раждане!И после да се похвалиш с бебка...
Отговори с цитат
  #3513  
Стар 20th September 2013, 13:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Еха!Супер!Щом си в деветия вече можеш да си раждаш спокойно.Пожелавам скорошно и леко раждане!И после да се похвалиш с бебка...
Мерси Дес.Дано,ама съм чувала,че някои жени преносват.Но аз съм взела мерки,ще увелича дозата от хомеопатията.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3514  
Стар 20th September 2013, 13:28
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Мерси Дес.Дано,ама съм чувала,че някои жени преносват.Но аз съм взела мерки,ще увелича дозата от хомеопатията.
Ти си знаеш....,за хомеопатията...аз не съм преносвала и двата пъти по седмица преди термина си раждах.Иначе си ходя с разкритие 3 см още от осмия месец и при дваматаТе моите мъжлета бързат да излязат,а после си натискат дупетата вътре,че е по-комфортно.Сега е най-тежко.Всичките ти вътрешни органи са на дроб-сърма,беба и теснее и се чудиш като ритне какво докача,то нищо не си е на местото,ама не остана...ти можеш да родиш вече във всеки един момент...

Последно редактирано от Dessislava : 20th September 2013 на 13:34
Отговори с цитат
  #3515  
Стар 20th September 2013, 13:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Сега е най-тежко.Всичките ти върешни органи са на дроб-сърма,беба и теснее и се чудиш като ритне какво докача,то нищо не си е на местото,ама не остана...ти можеш да родиш вече във всеки един момент...
Да,права си.Важното е,че не остана и броя дните до края,фююююю
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3516  
Стар 20th September 2013, 15:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

[QUOTE=Dessislava;792606]Иначе си ходя с разкритие 3 см още от осмия месец и при дваматаQUOTE]

Леле, Деска, как така с разкритие - при преглед ли се установи или що?
Отговори с цитат
  #3517  
Стар 20th September 2013, 16:08
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Инче,анатомични особености,по принцип ми е много къса шийката на матката и процесът с изглаждането и скъсяването при мен е особено бърз.В началото на шестия месец беше около сантиметър и половина,а трябва да е поне двойно и от там после получавам разкритие,което предразполага преждевременно раждане за съжаление,но малко под лекарско наблюдение,пазене и успях и двамата да си ги родя навреме
П.С.Винаги благородно съм завиждала на леките и безпроблемни бременности,защото моите и двете бяха с контракции и разкритие...
Отговори с цитат
  #3518  
Стар 20th September 2013, 16:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Инче,анатомични особености,по принцип ми е много къса шийката на матката и процесът с изглаждането и скъсяването при мен е особено бърз.В началото на шестия месец беше около сантиметър и половина,а трябва да е поне двойно и от там после получавам разкритие,което предразполага преждевременно раждане за съжаление,но малко под лекарско наблюдение,пазене и успях и двамата да си ги родя навреме
П.С.Винаги благородно съм завиждала на леките и безпроблемни бременности,защото моите и двете бяха с контракции и разкритие...
Аз си мислех,че аз нещо недочитам правилно,а то наистина било факт.Направо лудница.Аз нито контракции,нито разкрития ,абе никакви симптоми за това,което ме чака,явно ще ми дойде като гръм от ясно небе.
ДЕС,ти си яка кака..,че и 2 пъти
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3519  
Стар 20th September 2013, 17:46
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Аз си мислех,че аз нещо недочитам правилно,а то наистина било факт.Направо лудница.Аз нито контракции,нито разкрития ,абе никакви симптоми за това,което ме чака,явно ще ми дойде като гръм от ясно небе.
ДЕС,ти си яка кака..,че и 2 пъти
Мазохист съм по-скоро
Мариса,радвай се на спокойната си бременност...гърмът от ясно небе ще мине и отмине...и после като гушнеш малкото човече и всичко ще забравиш...уверявам те!
Отговори с цитат
  #3520  
Стар 20th September 2013, 18:18
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Аз съм в деветия,а искам до родя до края на месеца,а иначе предполагаемия термин е на 11 октомври.Просто искам да избърза със седмица или 10/11 дни,няма да е лошо,че зверски тежи и пречи вече.
Мариска , много леко раждане ти желая , всичко да мине ок за теб и за малката принцеска , и след като родиш не ни забравяй , моля теее
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.