IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 12th October 2010, 18:11
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

е значо ще е като ваденето на тампоните,абе най-страшното мина ,сега това са бели кахъри

Отговори с цитат
  #662  
Стар 12th October 2010, 20:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Юхууу,браво Бетци.Честито носле.Всичко ще бъде добре,ще видиш. :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #663  
Стар 12th October 2010, 22:50
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

BetsiBubz, честито и от мен Чакаме само хубави постинги отсега нататък
Отговори с цитат
  #664  
Стар 12th October 2010, 23:21
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Честито и от мен
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #665  
Стар 13th October 2010, 08:37
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

хехеххе много ви благодаря момичета,чесно ви казвам много помагате с тоя форум! ако не беше той,кой знае при кой некадърник щях пак да се набутам
Отговори с цитат
  #666  
Стар 13th October 2010, 13:15
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

много интересно как така изведнъж ти смениха цената в последния момент и то с толкова много, нагло ми се вижда
Отговори с цитат
  #667  
Стар 13th October 2010, 13:24
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

На мен това също ми направи доста неприятно впечатление. Няма проблем, когато си добър и поправяш мазаляци да си сложиш висока цена, но все пак когато си поел ангажимент предната седмица или ден за 2000, не може изведнъж да кажеш 3000.

Може би докторът наистина не е знаел и е решение на клиниката.

BetsiBubz, той каза ли ти каква е причината за промяна в цената, която предварително е бил посочил? Все пак това е наполовина повече.
Отговори с цитат
  #668  
Стар 13th October 2010, 13:41
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

не бе, просто са ти изиграли скеч като от комедиен сериал -доброто ченге и лошото ченге - как може сестрите да знаят за доплащане??? а доктора да не знае???
Извинявай но сестрите ли определят цените там ?...и ти колко всъщност плати и как стана това

щото аз като отивам някъде знам точно колко ще ми струва и за съжаление НЕ НОСЯ 1000лв повече
Отговори с цитат
  #669  
Стар 13th October 2010, 14:20
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simphony
щото аз като отивам някъде знам точно колко ще ми струва и за съжаление НЕ НОСЯ 1000лв повече
Точно така, защото тук проблемът не е в парите, а в промяна на вече договорена цена, така да се каже. И то едностранно. И то в деня на операцията. И то с 50%. И тук говорим за доста пари, а не за домати в нисък сезон и домати в сезона на бурканите...
Отговори с цитат
  #670  
Стар 13th October 2010, 15:00
Аватара на BetsiBubz
BetsiBubz BetsiBubz не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Мадрид
Мнения: 60
По подразбиране

значи аз си платих за операцията-2хил. още в петък,в крайна сметка,останах за понеделник защото много се проточиха нещата и не остана време.още тогава главната сестра ме пита за доплащане,но казах че всичко съм си платила и че доктора ми е казал 2хил.в понеделник като отидох пак ме питаха,пак същото-казаха,че щом така сме говорили,значи са 2000.в4ера,Грозданов пак повдигна въпроса и отидохме да говориме с Йорданов.оказа се че от началото на месеца са решили да вдигнат цената,защото били започнали да правят много операции и часовете се вдигали.Йорданов,каза че ако искам може да не ги плащам тия 1000лв и той щял да си го отнесе,зашото е негова грешката тъй като не е знаел.на Грозданов му стана доста неприятно излезе като пълен измамник,защото ме поставя пред свършен факт,казаха аз да си преценя дали да ги плащам...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:13.