IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 7th November 2010, 07:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от belllle
аз също се оперирах при него тази седмица и вече нямам търпение да ми махне лонгетата

__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #782  
Стар 7th November 2010, 11:12
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

4естито мила, сигурна съм 4е вси4ко ще е наред, колко време продължи операцията ти, имаш ли много отоци? Стискам палци бързо да се възстановиш
Отговори с цитат
  #783  
Стар 7th November 2010, 11:25
belllle belllle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря ви Операцията ми беше 2 часа и 30 мин,а оттоците не мисля,че ми бяха много,а и те спадат
Отговори с цитат
  #784  
Стар 8th November 2010, 14:29
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Lakme 29
но за съжаление няма много информация за него, реално малко са моми4етата които са оперирани и за които има инфо във форума. Хубавото е 4е и лоши отзиви не съм 4ела.....Много ще се радвам ако ка4ите още снимки....
Каква информация искаш,че няма?Отиди на консултация и ще ти даде всякаква информация,която те вълнува и изобщо не са малко хората,които е оперирал.Повечето спират да пишат и логично..,нали са получили това,което искат.
Аз не получих това, което исках и какъвто се бяхме разбрали, че ще бъде резултатът след операцията и не се харесвам. Дължината ми е намалена съвсем малко, а като намалиш един доста дълъг нос мъничко, то разликата е минимална и носът си остава дълъг. Държа да отбележа, че не съм искала да ми отрежат половината нос. Отгоре, където е гърбът на носа, който ми беше и продължава да е доста висок при върха не е изпилен така, че да се промени формата му, на което аз държах, а продължава да си стърчи под гадния ъгъл, който беше и преди. Само е запилена леката гърбичка, която имах. По принцип носът ми преди кривеше леко вляво още от костта. Сега е направен опит да се центрира, но костта не е пипана, тя пак си криви вляво, по-надолу хрущялът е центриран, а от дясно седи като вдлъбнат. Беше ми казано, че това от ляво е оток, но не е.

Много се надявах да не съм от тези, които са разочаровани след първата си операция, но за съжаление е така.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #785  
Стар 8th November 2010, 14:44
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
По принцип носът ми преди кривеше леко вляво още от костта. Сега е направен опит да се центрира, но костта не е пипана, тя пак си криви вляво, по-надолу хрущялът е центриран, а от дясно седи като вдлъбнат.
Дано поне е по-добре отпреди, дори да не е каквото си очаквала.
При консултацията говорихте ли с доктора дали не може да се премахне кривенето още от костта? Защото казваш, че тя "не е пипана".
Питам, защото имам точно същия проблем (доколкото подобни неща са проблем, разбира се).
Отговори с цитат
  #786  
Стар 8th November 2010, 15:49
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Аз не получих това, което исках и какъвто се бяхме разбрали, че ще бъде резултатът след операцията и не се харесвам. Дължината ми е намалена съвсем малко, а като намалиш един доста дълъг нос мъничко, то разликата е минимална и носът си остава дълъг. Държа да отбележа, че не съм искала да ми отрежат половината нос. Отгоре, където е гърбът на носа, който ми беше и продължава да е доста висок при върха не е изпилен така, че да се промени формата му, на което аз държах, а продължава да си стърчи под гадния ъгъл, който беше и преди. Само е запилена леката гърбичка, която имах. По принцип носът ми преди кривеше леко вляво още от костта. Сега е направен опит да се центрира, но костта не е пипана, тя пак си криви вляво, по-надолу хрущялът е центриран, а от дясно седи като вдлъбнат. Беше ми казано, че това от ляво е оток, но не е.

Много се надявах да не съм от тези, които са разочаровани след първата си операция, но за съжаление е така.
Ultra, операцията ти е била преди две седмици, може би нещата не са толкова зле?

Според мен, е рано за окончателни прогнози, предстоят още много промени. Като поспадне нослето, може и да не ти се струва толкова дълго.

Аз съм вече повече от три месеца след операция и минах през какви ли не състояния - и аз бях убедена, че ще правя втора, но сега съм точно на противоположното мнение. Истината е, че веднага след операцията е трудно да се каже каквото и да било. Виждам, че във форума, много потребители твърдят, че се вижда какъв ще е резултатът веднага след свалянето на гипса, но аз мога да те уверя, че съвсем не е така при всички.

И аз имах чувтвото, че носът ми е адски несиметричен и е килнат наляво, но мога да те уверя, че наистина е от отока, защото с всеки ден положението се подобрява. И това започнах да го виждам чак в средата на третия месец. Просто когато си много подут, някои неща не могат да се преценят точно, а и тъканите отичат по различен начин на различни места и спадат по различно време, че сигурно още дълго време ще ти се вижда, че носът ти заема странни форми и всеки ден различни.

Надявам се при теб да е по-скоро това, а не изпълнение, което не е отговаряло на първоначалната ви договорка с доктора.

Ще ти стискам палци и не се отчайвай. Важното е, че е по-добре от преди, поне с такова впечатление оставам.
Отговори с цитат
  #787  
Стар 8th November 2010, 21:57
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

аз също клоня към мнението на моми4етата, направена е сериозна интервенция върху носа, нормално е да има подутини и асиметрия, които най-вероятно ще спаднат. Дори да не е така....., по-добре е 4е има материал по носа, отколкото хирурга да е рязъл и да не е останало много....... Въобще половината от успеха е в позитивното мислене
Отговори с цитат
  #788  
Стар 8th November 2010, 22:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ултра моят нос също беше различен на места,беше по-крив и надут в дясно..,имах много сраствания.Ноздрите също ми се различаваха,но сега са си ок.Хич не се стресирай от сега
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #789  
Стар 8th November 2010, 22:09
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lakme 29
Въобще половината от успеха е в позитивното мислене
Абе не е чак така ама
Отговори с цитат
  #790  
Стар 8th November 2010, 22:30
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Ултра, колко време мина от опрерацията, около 10 дни!? Още си съвсем в на4алото на възстановяването, ина4е имаш ли още синини и отоци по лицето / изклю4вайки носа /? Стискам плаци с всеки изминал ден да се харсваш все пове4е....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:25.