IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #791  
Стар 8th November 2010, 23:14
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Благодаря, но само с позитивно мислене не става. Ако ставаше така нямаше да се подложа на тази операция с надеждата да се промени това, което ме комплексира толкова години. Тази операция не я направих от каприз. Две седмици минаха. Синини вече нямам, отоците по лицето ми почти изчезнаха, бузите ми спаднаха.
Lakme29, да, материал има в изобилие. Ще покажа снимки, но не публично и ще видите за какво става въпрос. В момента дори нямам желание да се снимам и ако може да не се гледам в огледалото най-добре.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #792  
Стар 9th November 2010, 09:23
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
В момента дори нямам желание да се снимам и ако може да не се гледам в огледалото най-добре.
Мила, коментирала ли с доктора дали ще поеме втора операция, при евентуален незадоволителен резултат на първата? Изобщо той как коментира ситуацията ти....?
Отговори с цитат
  #793  
Стар 9th November 2010, 11:24
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Не съм коментирала въпроса, трудна е комуникацията с него. След операцията исках да ми бъде обяснено какво точно ми е правено по носа, но отговорът беше "Каквото сме се разбрали" - явно всеки има различни разбирания. А и не бих повторила там, след като не е направено това, за което съм отишла първият път.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #794  
Стар 9th November 2010, 11:58
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Дължината ми е намалена съвсем малко, а като намалиш един доста дълъг нос мъничко, то разликата е минимална и носът си остава дълъг.
Ако под дълъг имаш предвид погледнат в профил и то в основата, не очаквай изобщо някъде да ти бъде скъсен осезаемо. Това си остава частта, която почти не търпи корекции. Съвсем мъничко, ако се скъсят ноздрите, може да се прибере носът към лицето, не повече от 2-3 милиметра. Може да се повдигне върха и оптически носа да изглежда по-мъничък, но връхчето все така ще продължава да си стръчи с почти същата си дължина. Всичко това са мои наблюдения и то от личен опит. След три операции върхът на носа ми си стръчи напред почти точно толкова, колкото преди всички ринопластики, а всъщност това беше една от основните причини поради които реших да се подложа на корекция.
Отговори с цитат
  #795  
Стар 9th November 2010, 13:59
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ultra
Не съм коментирала въпроса, трудна е комуникацията с него. След операцията исках да ми бъде обяснено какво точно ми е правено по носа, но отговорът беше "Каквото сме се разбрали" - явно всеки има различни разбирания. А и не бих повторила там, след като не е направено това, за което съм отишла първият път.
Ultra, a как се разбирахте какво точно да бъде? Чертахте ли, росувахте ли, фотошоп? Когато ти му каза, какво точно искаш, той не ти ли обясни как точно ще го прави - ще реже ли (и откъде), как ще повдига, как ще скъсява?
Защо не отидеш пак на преглед и не му споделиш притесненията си? Той като знае какво и къде е рязал, ще може най-точно от всички да даде прогноса кое ще спада и кое - не.
Наистина не може ли да пуснеш снимки? Поне само на носа си (без лицето)? Може някой, който е имал сходен проблем да сподели при него как са се стекли нещата.
Отговори с цитат
  #796  
Стар 9th November 2010, 15:05
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Извинявам се,

Имах предвид, "рИсувахте ли" и че той най-точно би могъл да ти даде прогноЗа.
Отговори с цитат
  #797  
Стар 9th November 2010, 20:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ултра,дължината не винаги може да се пипа повече,от колкото ние очакваме.Аз също очаквах да ми е по-къс и по-тънък ...абе по-малък...,ама нейсе и така съм доволна.Не съм очаквала да се сдобия с егати перфектния нос.Изчакай,все пак само 2 седмици са адски кратък период да се разочароваш!

Като ми махна всичките неща от носа,целия отече и си казах-елеле,кво съм с този тумбест нос,че и крив ми изглеждаше,че цялата ми дясна страна беше видимооо по-едра,а ноздрите ми изглеждаха несиметрични.Едната ми се струваше по-на долу
А сега хората ми казват,че е идеален за лицето ми.Ако беше по-малък щеше да личи,че е пипан и да стои неестетично.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #798  
Стар 10th November 2010, 22:05
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране Сним4ициииии

Колеги , има ли хора във форума, които са се оперирали при Д-р Йорданов, и от операцията им са минали пове4е от 6м. Питам т.к., реалния резултат след операцията ще се види след този срок, много ще бъда благодарна и на снимки
Отговори с цитат
  #799  
Стар 10th November 2010, 22:09
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Пропуснах да кажа, 4е по този на4ин ще се успокоят и новооперираните, които са доста притеснени в момента..
Отговори с цитат
  #800  
Стар 11th November 2010, 01:48
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Ето и обещаните снимки от преди и след операцията. Под всяка снимка съм описала от кой ден е: http://ultramv.snimka.bg/other/rino-...48270.21392364

Който иска да ги разгледа ще му дам паролата на лично съобщение.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:47.