IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 11th November 2010, 06:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

декември ще кача снимки,защото от моята са минали 5 месеца само
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #802  
Стар 11th November 2010, 10:56
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ultra, хубаво ти е нослето
И ти си хубава

Не се пипай повече, с времето още много ще спада, ще се свие, а колкото до дължината, както вече писах, никой няма да може да ти го прибере повече към лицето, така че това не го мисли
Отговори с цитат
  #803  
Стар 11th November 2010, 11:53
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Ultra, и аз го харесвам нослето.

Доста по-добре е от преди. Според мен, той ще се прибере към лицето ти като спаднат отоците. Нослето ти е доста отекло, особено при връхчето. Има още много време, когато отеклата тъкън спадне и се прибере към костта, той ще се свие и ще изглежда по-различно. А и бузките около него като спаднат, ще се дръпне повече към лицето (няма да е нещо драстично, но няма да си остане и така като го виждаш).

Гледах специално за това "вдлъбване" и изпъкване, за което говориш. И аз го имах. Даже и в момента го имам, но определено се компенсира с времето и сега е много по-незабележимо от преди. Наистина е било от по-голям оток от едната страна. Мисля, че и при теб тази страна е по-отекла.

Абе, с две думи, доста симпатично изглежда нослето, а и е супер, че нямаш никакви други оплаквания. Само търпение, има големи изгледи да стане супер . Май всички минаваме през тази "криза" 2-3-4 седмици след операцията.
Отговори с цитат
  #804  
Стар 11th November 2010, 12:56
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Благодаря ви, Emiko и Vera, за хубавите думи!

Дано да се посвие! Това, което ме притеснява е, че не е пипнат повече гърба на носа. Искаше ми се да го изпили малко повече отгоре, за да се промени ъгъла под който е. Иначе за дължината, да, сега е малко по-добре от преди, но ми се искаше поне с още 2мм. да се намали.
Надявам са като спадне връхчето, което сега е топчесто да се прибере малко. Само дано не пада повече надолу. Бузите няма да спадат, аз по принцип съм си имам бузки. А вчера един приятел, който не ме беше виждал 3 месеца каза, че му се виждам малко променена, била съм отслабнала в лицето, което ме разсмя, имайки предвид, че все още имам някакви отоци, но той не знае причината.

Emiko, щом от опит казваш , че дължината не може да се прибере повече към лицето, ще взема да се преместя да живея в Гърция, там поне с този гръцки нос, който имам се чувствам в свои води.

Vera, много добре го каза, че повечето изживяваме някаква криза след операцията, още повече когато сме си представяли нещата малко по-различно. Трябва да се заредя с търпение и да се примиря засега с това, което виждам в огледалото.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #805  
Стар 11th November 2010, 21:12
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Ultra, мила страхотно носле, отива ти, седи много естествено....Въпреки, 4е и преди нослето ти е било хубаво.....Като гледам снимките ти ми се иска по-скоро да се оперирам
Отговори с цитат
  #806  
Стар 11th November 2010, 23:02
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Мерси, Lakme, но мисля, че преувеличаваш особено за носа ми преди. В анфас не беше лош, но в профил ужасен. Той и сега не може да се нарече страхотен.

Ако си решила при кого, не е страшно, бързо минава всичко. Дано имаш късмет и стане както го искаш!
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #807  
Стар 12th November 2010, 21:09
belllle belllle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте Днес ми свалиха лонгетата и конците и съм доволна от това,което виждам,макар че е доста подут Няма я вече гърбицата и гадния връх
Отговори с цитат
  #808  
Стар 12th November 2010, 21:44
Аватара на Lakme 29
Lakme 29 Lakme 29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от belllle
Здравейте Днес ми свалиха лонгетата и конците и съм доволна от това,което виждам,макар че е доста подут Няма я вече гърбицата и гадния връх
Браво мила, много се радвам, ка4и снимки на нослето, когато имаш възможност.... :P
Отговори с цитат
  #809  
Стар 12th November 2010, 21:47
belllle belllle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Мерси Ще кача,като спадне повече
Отговори с цитат
  #810  
Стар 13th November 2010, 19:39
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

Нали носът ми като спадат отоците би трябвало малко да се свие и прибере? Да, ама не! Днес върхът ми изглежда по-тънък и съответно носът още по-дълъг отколкото преди няколко дни като беше по-подут. Почти е като предишната дължина и съм много депресирана и ядосана и все повече съжалявам, че се оперирах при Йорданов. Познатите ми дори не забелязват промяната. Сега трябва да живея поне година с този нос и да се подложа на всички тези мъки отново, но при друг хирург, за да свърши работата, която не е свършил той. Нерви, ужасен дискомфорт и пари хвърлени на вятъра...това е резултатът. Това, което ми беше обещано не беше изпълнено.
И е хубаво ако този доктор чете форума да се държи малко по-адекватно с някои от пациентите си и да отговоря нормално на зададените му въпроси във връзка с операцията и възстановяването.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:32.