IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th June 2006, 14:23
0101 0101 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: софия
Мнения: 13
По подразбиране фитнес

Някой нека се опита да ми обясни,полезни ли са фитнес- упражненията.Аз към квалифициран консултант по хранителни БИОдобавки в"Корпорация Тянши",но нищо незнам за финтеса.

Изглеждам доста добре за годините си/42/подържам организма си в идеално състояние,но желая да се позанимавам и с фитнес.Като начало с какво да се заема.По какъв начин да си направя програма,въобще как се тринира?Взимането на добавки е наложително за всеки като превантивен метод за здравето,ами фитнеса?Посъветвайте ме.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th July 2006, 09:52
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

да, много хора спортуват за здраве. Кой с фитнес, кой с джогинг или тае-бо и т.н.
На теб фитнеса също може да ти се отрази добре.Трябва ти тренировка със средна интензивност. Ще по оформиш тялото, ще качиш малко сила. И толкова ти трябва на теб.

Хайде успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th July 2006, 10:56
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

За любители или се ходи на фитнес зала или се взема касета за домашни условия. Какви химикали се пият - това може да го каже или инструктор или лекар.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th July 2006, 16:14
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Съгласен съм s _root ; набави си програма която да натоварва цялото ти тяло, но в умерени количества, като искаш да спортyваш просто за поддържане на фигyрата и добро здраве!

Има много упражнения който може да правиш, най добре е обаче да отидеш и да се срещнеш с ОПИТЕН инструктор които dа те види и да разбере от какво се нуждаеш и какво ще работи най добре за теб. Да ти изготви програмата, да ти покаже как се изпълнява всяко едно упражнение и да те наyчи ти да ги изпълняваш правилно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: фитнес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:47.