IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 3rd October 2007, 21:26
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nas
орди,незнам колко си била,но щом си салила по-малко значи не колкото мен.аз съм 80 и се надявам да сваля поне 15.е не за 10 дни разбира се.днес лунувам а от утре ще я мисля
Бях 65.5 при ръст 1.73.
Сега съм 61.5, целта е 59.Не са ми много килата, иначе съм била над 80 преди година и половина и като отслабнах, което не стана с диета, ами просто се случи някакси без особено големи лишения ми останаха тея 5-6 килца, които сега моря
Отговори с цитат
  #122  
Стар 4th October 2007, 11:56
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

аз вече втори ден съм на зеленчуци и месо! И определено това е вече друго нещо малко разнообразие не е зле като цяло днес сутринта се теглих и мисля че съм свалила около 3 кг, казвам мисля защото бях ви споменавала вече че кантара ми не е от най-надеждните, но както и да е, аз мога и сама да преценя по дрехите си най-малкото. Смятам че спорта е много важен и затова в момента засилвам тази част - снощи тичане, тази вечер аеробика...трябва движение, иначе не разчитайте само на диетата! Много е добра, но трябва и ние да й помогнем! ТАка че действайте момичета и наистина не се отчайвайте като мен вчера ако нещо зациклите, това е нормално, плюс повечето които правят тази диета казват че в голяма доза се губи от сантиметри първоначално, не толкова от кг! И не забравяйте да споделяте успехите си!
Отговори с цитат
  #123  
Стар 5th October 2007, 09:48
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

ей, момичета?! Кво става с вас, отказахте ли се не си го позволявайте, моля ви !! Диетата наистина си струва! и аз като Орди почвам да й правя реклама, но истината си е такава! Така че дерзайте! На мен днес ми е десети ден и съм все още на зеленчуци и месо, даже снощи след тренировката ми бях толкова изморена, че въобще не ядох! И всъщност това не е единствената причина, всъщност стамаха ми вече явно е привикнал към малкото количество храна и не ме тормози Това е от мен засега! Чакам вашите отзиви!
Отговори с цитат
  #124  
Стар 5th October 2007, 10:17
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Май и мен запалихте
Аз съм от една седмица на НВД, което е като смесения режим на вашата диета, така, че нищо не ми пречи да се включа към вашия режим
Единственото, което не разбрах е след протеиновите дни ( да кажем направя 5 ), колко дни са смесените?
Май не го обясних дабре, затова пак ще го повторя, но по друг начин.
Та, след 5 протеинови дни, колко смесени трябва да направя?
Благодаря ви, предварително!
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #125  
Стар 5th October 2007, 10:27
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Ако правиш 5 ударни - съответно правиш и 5 смесени. Ама си прецени колко кг имаш за сваляне, защото ако са малко - направи 3 на 7 смесени! И спортувай, това още повече ще ускори свалянето!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 5th October 2007, 14:14
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Благодаря ти allstars.
Имам 3-4 кг за сваляне, но те са най-трудните.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #127  
Стар 5th October 2007, 14:32
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Здравейте, днеска почвам отново зеленчуци + протеини.
Дотку съм изяла половин коф. кис.мл с трици, една зелена салата и две печени яйца с извара.
Русалка, добре дошла , първо правиш колкото искаш ударен период и после минаваш към смесен който е 5/5, 3/7 или 2/8, но да не повтарям allstars
Не забравяйте да пиете много много вода, защото това спомага отслабването, най-малко два литра дневно
(аз така подсещам защото самата аз забравям и не съм от много "водопиещите" и едвам ги добутвам литрите )
Отговори с цитат
  #128  
Стар 5th October 2007, 14:44
vali46 vali46 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 31
По подразбиране

Аз също забравям да пия достатъчно вода,но наваксвам с кола лайт,чайове и обезмаслено прясно мляко с кафе .Ефект има.Но нещо друго ме притеснява.Аз вече съм в третия етап на диетата-10 дни на свален килограм-смятам че килограмите,които свалих са достатъчни,спазвам всички препоръки от книгата,но продължавам да слабея.Пишете ми нормално ли е?
Отговори с цитат
  #129  
Стар 5th October 2007, 14:51
Ordy Ordy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 76
По подразбиране

Колко е в килограми това слабеене ?

Аз съм доста далеч от тая трета задържаща фаза, обаче бях прочела, че ако се прави стриктно също може да се отслабне, но става дума за 2 кг месечно примерно..или съвсем малко.
Според мен може да се продължи отслабавенот в третия етап, защото той представлява един прекрасен и балнасиран режим.Всичко се включва но много умерено ( плода и филийката хляб дневно; двете порции въглехидратни храни и двете гала-вечери , а и осебено чистия протеинов ден)
Ти ядеш ли си ги филийте и плодовете ? и всичките въглехидрати Ако много сваляш наистина трябав да се притесняваш, но ако е бавно и славно, дори е го намирам за хубаво или поне не фатално
не знам дали съм права, това е само моето скромно мнение, което изобщо не е подплатено с доказани аргументи, защото най-малкото съм далеч от трета фаза :P
Отговори с цитат
  #130  
Стар 5th October 2007, 15:52
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

охх, момичета, напълно ме объркахте, беее! Може би защото нямам книгата, но все каква е тази третата фаза? Аз знам за следното първа фаза - ударния протеинов режим, втора фаза - протеини и зеленчуци, трета фаза - прибавяме и малко въглехидрати???това ли е?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:22.