IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 16th February 2012, 23:08
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Значи, пълна каша стана в главата ми. Химия, физика...и двата ми най-слаби предмета в училище, въпреки че ходих на олимпиада по физика. За какво иде реч тука, някой ще обясни ли?
Аз мисля, че за оргазмЪТ е нужно проникване, всичко друго е заблуда и не-пълна женственост и не-пълен оргазъм, както казва и Зигфрид Шнабл.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16th February 2012, 23:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Аз мисля, че за оргазмЪТ е нужно проникване, всичко друго е заблуда и не-пълна женственост и не-пълен оргазъм, както казва и Зигфрид Шнабл.
Аз до този момент от проникване не съм получавала оргазъм... пък се водя жена.. мисля...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th February 2012, 23:49
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Зигфрид Шнабл беше първият автор на сексуалните практики по комунистическо време. Доста е голямо влиянието му върху мен
Та той твърди, че вагиналният оргазъм е истинското нещо. Обстоятелствта се стекоха така, че и аз да мисля като него. Тези кклиторни истории не мога да ги разбера...
Виж, ухото е друга работа..там е възможно
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 16th February 2012, 23:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Зигфрид Шнабл беше първият автор на сексуалните практики по комунистическо време. Доста е голямо влиянието му върху мен
Та той твърди, че вагиналният оргазъм е истинското нещо. Обстоятелствта се стекоха така, че и аз да мисля като него. Тези кклиторни истории не мога да ги разбера...
Виж, ухото е друга работа..там е възможно
УоУ!! Ако си права, че вагиналния е истинската работа, а клиторния е бош лаФ, то ме очаква нЕква неверояно приятна изненада за вбъдеще, кат открия Г точката си..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 17th February 2012, 00:25
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз до този момент от проникване не съм получавала оргазъм... пък се водя жена.. мисля...
Всичко се свежда до посетителите. Ако са проникнали зад переденцата стерилни, вцепенени и глътнали бастуна като на вечеря в Buckingham Palace, няма как да има оргазъм.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 17th February 2012 на 00:30
Отговори с цитат
  #46  
Стар 17th February 2012, 09:46
Takezo Sensey Takezo Sensey не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
... нЕква неверояно приятна изненада за вбъдеще, кат открия Г точката си..


Но защо ти ще я дириш бре ?

ъ ?
Отговори с цитат
  #47  
Стар 17th February 2012, 10:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Takezo Sensey Виж мнението


Но защо ти ще я дириш бре ?

ъ ?
Ми щото до сега съм попадала на егоистични, мързеливи, свръх-експедитивни, неориентирани и незаинтересовани прдставители на мъжкия пол, които са били убедени, че едно надуване на бицепс е достатъчно за да ме доведе до екстаз.
Кви точки, кво търсене, кви пет лева??


Аре ще те замолА!
Всички мъже, ама всичките до един, сте баси и експертите по женския оргазъм, като сте във виртуалното пространство. То било сексулана игра, загряване, нежни нашепвания, груби прониквания... Егати и сексуалните херкулеси в нета!!! Къде ги тея в реалния живот?
Да не се получава така, че можещите и знаещите само пишат, а некадърните сексуално са твърде заети да пишат, щото чукат?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 17th February 2012, 10:14
Takezo Sensey Takezo Sensey не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Трябва да питаме ..
Ами да ги питаме де , ъ ?

1)
http://www.paradizo-sex.com/malepage...in/page38.html

2)
http://www.paradizo-sex.com/malepage...in/page31.html

3)
http://penis.dir.bg/_wm/pbasic/?df=490677&dflid=3

Последно редактирано от Takezo Sensey : 17th February 2012 на 11:41
Отговори с цитат
  #49  
Стар 17th February 2012, 10:33
Takezo Sensey Takezo Sensey не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ми щото до сега съм попадала на егоистични, мързеливи, свръх-експедитивни, неориентирани и незаинтересовани прдставители на мъжкия пол, които са били убедени, че едно надуване на бицепс е достатъчно за да ме доведе до екстаз.

Аре ще те замолА!
Всички мъже, ама всичките до един, сте баси и експертите по женския оргазъм, като сте във виртуалното пространство. То било сексулана игра, загряване, нежни нашепвания, груби прониквания... ..
Ъхъ, като няма привличане, когато не е истинско, когато с поредния, когато е физически както ме убеждаваха в предишен пост за механичното клатене ( да мЪ прощаваш за думите) е точно тъй както казваш.

Когато той е целия свят за теб...когато... когато го намериш ще разбереш, но той наистина не е в нета, тука са само драскачи, съгласен !

Дирят поредната бройка, че скоро не са слагали "чавка" в списъка си.

И така ... с нежните нашепвания гу-гууу, гу г-ууу , с поредния гларус.

Ми...за това сме различни, нали ... едни ги пали едно други друго, ако бяхме еднакви под твоя знаменател то значи, че всички Дами никога през живота си не са изживели оргазъм тъй ли ще да е, ъ ?

То това освен, че не е сериозно съгласно горе написаното, нЕма жЕна в България да знае що е туй нЯщо. Тъй ли е или не ?

Е аз пък ти казвам, че си в нек'ва мега ГОЛеМА грешка, и ти пожелавам да намериш ( намериш - не е точната дума ) тоз' който умее и знае как да те накара да направиш... 5 - 6 - 7 ... поредни...следи "езика" на тялото ти ... и ... тогава ща питам е ли ще има друг някога в твоя живот...

Мога да ти пратя мейла на поне четири "какички" които са го изживели и не защото "баткото" е "носил" 23 см. пенис, а защото той е нейния партьор който знае какво да прави с нея. Ако ме разбираш правилно ...


Хубав ден на всички драскачи !
Отговори с цитат
  #50  
Стар 17th February 2012, 10:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Takezo Sensey Виж мнението
Когато той е целия свят за теб...когато... когато го намериш ще разбереш, но той наистина не е в нета, тука са само драскачи, съгласен !
Аз го намерих тоя. И го изгубих.
Преди него вярвах, че секса е просто "много шум за нищо".
Та с него оргазми бол. По 5 на вечер. Но само клиторни и анални... Вагинални йок! Явно съм повредена. Не съм истинска жена, както Лъке каза.

Не си мисли, че говоря за просто клатене, аз съм последния човек, който би говорил за клатене. И знам какво имаш предвид. Ама дори и да я има магията на химията, понякога физиката надмогва.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамдаизлижанякоямацка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:38.