IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd September 2007, 23:40
ankata ankata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 69
По подразбиране ..ако можете...

Хей сладури и сладурки ! Здравейте ! Ам виждам ,че всички във форума сте много готини и яки ! А ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарна ! Просто искам да ви попитам как мога по-бързо да отслабна...може и да нарушавам правилата на форума , но не трийте темата , защото съм много отчаяна...просто какво ли не пробвах...и диети..три месеца бях на диета ....свалих малко,но не толкова ,колкото искам и не се задоволих...ами движа се ..на фитнес ходих..не става ! имам у дома уреди , колани за отслабване , пеперудки и други ! ами остава да дадете някаква ефективна диета ,, упражнения за ханш , дупето и бедрата , кажете и някакви уреди , каквото и да е ! тежа 55 кг. , но ханша ми е 98 , а талията 70 ! искам да намаля тези мерки , поне ханша да стане 90 , а талията около 60 ! благодаря ви ! целувки ! оставам с мисълта ,че надеждата умира последна !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd September 2007, 00:56
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

мисля че зимата ще ти е трудно да сваляш . но като спреш сички газирани и алкохолни напитки + прасенцето което скоро ще се намира във фризера и минеш на рибка и пиле вместо това и изчакаш своя момент , тоест към края на март месец почваш да бягаш кат отпрана и да ходиш на фитнес здраво + една добра диета от диетолог и ще си 6+ а за упражнения поразрови се из нета има много полезни такива
__________________
[color=red]Gott wei
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd September 2007, 01:40
ankata ankata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 69
По подразбиране

а благодаря ! но аз не ям месо а иначе става ли да ми предложите нещо примерно , меню, упражнения, или нещо такова ...?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd September 2007, 10:28
usmihni_se usmihni_se не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 7
По подразбиране

според мен се хващай с аеробика или тае бо и бъди сериозна в тренировките, т.е. ходи редовно и се опитвай максимално добре да изпълняваш упражненията, дето ги показват. колкото до менюто, диети има много въпроса е на теб какво ти харесва да ядеш. прочетох, че месо не ядеш, аз също не обичам и затова съм си избрала две диети, които да приложа една след друга с кратка повичка помежду им. едната е с овесени ядки и се прилага 5 до 7 дни. 250гр ядки смесваш с половин кофичка обезмаслено кисело мляко, 1 лъжица мед и настъргана кора от лимон. разбъркваш и оставаш в хладилника за една нощ. след това на сутринта изпиваш 1-2 чаши топла вода и след 20 минути си вземаш една лъжица от ядките. Може да ядеш от тази смес, когато поискаш. Условието е да не изяждаш повече от 2 л. на веднъж и не повече от 6 л. за целия ден.
другата диета е с мляко. всеки ден 1 л прясно мляко, разделено на пет чаши. приема се през 2 - 3 часа.
тези диети са драстични, така че внимавай като ги прилагаш. ако ти е много трудно да издържиш, просто включи нещо малко, което обичаш. по-добре направи малка почивка, в която естествено не трябва да прекаляваш с храната. в никакъв случай да не се прилагат повече от 5 - 7 дни.
УСПЕХ
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd September 2007, 11:08
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Правиш цялата слес наведъж и я държиш в хладилника ли? и така я ядеш по 6 лъжици на ден докато не свърши ли?
защото ми се струва доста по удачно забъркването на смес ежедневно ... не е ли прекалено малко количеството от 6 лъжици на ден? и последно да разбирам ли, че постоянно редуваш двете диети с малки почивки между тях?!?! и с този режим на хранене успяваш да ходиш на трен по тае бо?!?
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd September 2007, 11:21
ankata ankata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 69
По подразбиране

благодаря на всички за полезните съвети. ще се постарая да изпълня всичко. а иначе може да включа повечко движение и ще се постарая да забравя думата кола . бавно , но славно ще отслабваме ! благодаря ви още веднъж !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd September 2007, 15:37
usmihni_se usmihni_se не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Правиш цялата слес наведъж и я държиш в хладилника ли? и така я ядеш по 6 лъжици на ден докато не свърши ли?
защото ми се струва доста по удачно забъркването на смес ежедневно ... не е ли прекалено малко количеството от 6 лъжици на ден? и последно да разбирам ли, че постоянно редуваш двете диети с малки почивки между тях?!?! и с този режим на хранене успяваш да ходиш на трен по тае бо?!?
Alica, не съм казала че трябва непрекъснато да се редуват. само докато стигнеш желаното тегло. на някои им трябва повече на други- по-малко. аз успявам да ходя на тае бо независимо кави диети правя. а и не съм казала че съм ги пробвала. казах 4е мисля да започна. но ако жидя че след първата теглото ми ме удов;етворява няма да прибагвам до втората. важно е после теглото да бъде задържано
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd September 2007, 15:44
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Просто питам. Благодаря за отговора
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: акоможете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:47.