IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd October 2007, 13:35
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране Препоръка за хранителен режим

Здравейте,
почвам пак усилено фитнеса и искам този път да имам някакъв режим на ядене, защото по принцип ям правилните неща, но когато ми се яде

Та може ли да ми кажете как да ям следните неща, като се съобразите с това кога мога да ги ям (съобразено с това, кога ми ги готвят) и без да ми предлагате други храни, защото не ми се занимава да търся допълнителни храни:

1. Взел съм си Креатин 3 в 1, т.е. + другите 2 съставки. Взел съм си и трибестан
2. Всеки ден мога да ям яйца, риба, сирене, банани, кисело и прясно мляко
3. Горе долу през ден мога да ям ориз
4. 3 дни в седицата мога да ям пилешко месо

Моята програма е следната:

Сутрин ям кисело мляко, банани и прясно мляко.

Към обяд като се върна от зала веднага си варя 5 яйца, като изяждам всичките белтъци и 2-3 жълтъка, после хапвам малко риба, през това време пия прясно мляко и за десерт ям кофичка кисело. Обаче имам чувството, че преяждам. Мога ли това да го ям на 2 части с разлика от 2 часа?

Привечер ям каквото ми е кеф, като гледам пак да е с повечко протеини.

Очаквам предложения за по-разделно и правилно хранене
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd October 2007, 17:40
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране Re: Препоръка за хранителен режим

Цитирай:
Първоначално написано от Rivin
Сутрин ям кисело мляко, банани и прясно мляко.
Киселото мляко е бавен протеин, бананите прост въглехидрат, млякото от магазина е фалшиво. С други думи закуската ти за нищо не става. За по-добър ефект вкарай следното: Ориз с яйца или някакво месо + прясно мляко ако ти е истинско
Цитирай:
Към обяд като се върна от зала веднага си варя 5 яйца, като изяждам всичките белтъци и 2-3 жълтъка, после хапвам малко риба, през това време пия прясно мляко и за десерт ям кофичка кисело. Обаче имам чувството, че преяждам. Мога ли това да го ям на 2 части с разлика от 2 часа?
Къде са ти въглехидратите в следтренировъчното хранене? Тук е нужен някакъв прост въглехидрат веднага след тренировка(примерно мед, вафла и т.н.) и като се прибереш това което си описал + към 100 гр картофи.
Цитирай:
Привечер ям каквото ми е кеф, като гледам пак да е с повечко протеини.
Тук само внимавай да няма въглехидрати за да не омазняваш излишно. Примерно 100гр риба тук са добър избор. Преди лягане вкарай 2 кофи кисело мляко и си железен
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd October 2007, 17:48
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

аз съм чувал че мляко и риба заедно не е много полезно да ядеш, но още не съм проучил въпроса...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd October 2007, 18:05
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране Re: Препоръка за хранителен режим

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
Цитирай:
Първоначално написано от Rivin
Сутрин ям кисело мляко, банани и прясно мляко.
Киселото мляко е бавен протеин, бананите прост въглехидрат, млякото от магазина е фалшиво. С други думи закуската ти за нищо не става. За по-добър ефект вкарай следното: Ориз с яйца или някакво месо + прясно мляко ако ти е истинско
Цитирай:
Към обяд като се върна от зала веднага си варя 5 яйца, като изяждам всичките белтъци и 2-3 жълтъка, после хапвам малко риба, през това време пия прясно мляко и за десерт ям кофичка кисело. Обаче имам чувството, че преяждам. Мога ли това да го ям на 2 части с разлика от 2 часа?
Къде са ти въглехидратите в следтренировъчното хранене? Тук е нужен някакъв прост въглехидрат веднага след тренировка(примерно мед, вафла и т.н.) и като се прибереш това което си описал + към 100 гр картофи.
Цитирай:
Привечер ям каквото ми е кеф, като гледам пак да е с повечко протеини.
Тук само внимавай да няма въглехидрати за да не омазняваш излишно. Примерно 100гр риба тук са добър избор. Преди лягане вкарай 2 кофи кисело мляко и си железен
Картофи също забравих, че мога да ям често Мед има бол в нас.
А мюслите полезни ли са, щото имам някакво "Фитнес" от Нестле, дето има мюсли и всякакви такива неща в него. Сутрин да го хапвам ли с млякото.

А това за рибата и млякото го казват, защото стават много протеини на едно място, но на нас това ни трябва, така че за трениращ човек няма страшно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th October 2007, 23:37
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране

А нали всеки ден трябва да се яде тази храна, а не само в дните, които тренираш?

Отнася ли се същото и за добавките, които се взимат?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th October 2007, 19:40
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Мани ги тия глупости от Нестле, взимай обикновени овесени ядки и ще намериш истината. А при добавките е различно. И послушай каквото ти казвам отгоре, че сега ти е под всякаква критика режима.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th October 2007, 05:32
Аватара на narrotor
narrotor narrotor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 227
По подразбиране Re: Препоръка за хранителен режим

Цитирай:
Първоначално написано от Rivin

Сутрин ям кисело мляко, банани и прясно мляко.
Начи Кисело Мляко и прясно мляко никога не се ядът заедно. Става същото нещо в корема ти, тоест Кисело мляко. Затова само да ти кажа, че е хубаво само едното да се яде а не двете на веднъж. Може да ядеш двете но между 1ч. 1:30ч. вереме.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th October 2007, 12:30
HM HM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 2
По подразбиране

А при положение, че често ми се случва да тренирам около 6 часа и след тренировка да приемам ли въглехидрати при положение, че се омазнявам лесно и това най-много ме притеснява зимата.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th October 2007, 16:50
Аватара на mazster
mazster mazster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Пловдив
Мнения: 157
По подразбиране

Да трябва да приемаш,за да може да се възтанови мускула
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Препоръказахранителенрежим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:44.