IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th January 2008, 13:13
mishoko mishoko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 2
По подразбиране Моля за съвет

Здравейте, ходя на фитнес горе долу от около 4 години. В началото бях с инструкор, сега вече тренирам сама. През тези години на тренировки съм пробвала по-натоварени програми и по-леки, пила съм аминокиселини, креатин, но честно да си призная никога не съм спазвала някакъв по специален режим на хранене. Винаги съм искала да имам такъв и съм се обръщала към инструктори и други хора, занимаващи се с фитнес. За съжаление всеки ми казва нещо различно (което е нормално) и в ;овечето случаи са ме съветвали да вземам някакви добавки. Не обичам да пия каквито и да било химии - хранителни добавки, лекарства. Седем години не ядях месо, но от шест месеца си хапвам отново. Така...та висока съм 165 см и тежа 50кг. като цяло съм си кльощава, спор няма. Като наблегна на кардиото и упражненията с повече повторения за сметка на по-малкото килограми, някак си ама хептем кожа и кости ставам, над кръста. Като правя по-малко кардио и вдигам повече кила с по-малко повторения пък се замазвам и то главно в задника, а над кръста си ставам екстра.
Та молбата ми е как да съчетя нещата така, че хем да съм си добре в задника хем и нагоре да не отслабвам. Спорен мен проблема е в храненето, защото аз си хапвам всичко, без хляб. Хляб по принцип не ям, само Бонус и то много рядка за закуска.
Ами това е което ме главоболи.
Предварително ви благодаря
__________________
Life is what you make it
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th January 2008, 14:11
mishoko mishoko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 2
По подразбиране сори

Ами да, който не чете правилата на форума сега ще има да чакаааа да му отговорят. Делийтнете ми "новата темичка" а пък аз ще си постна питането в някоя от вече създадените по същия въпрос.

който бърза - бърка, казват хората
__________________
Life is what you make it
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:10.